شاهزاده ویلیام, دوشس کیت بچه ها ‘حمله’ آشپزخانه در میان قرنطینه

دار زدن در خانه! شاهزاده ویلیام گفت که او و دوشس کیت‘s سه بچه شده است رفتار شیرین در حالی که quarantining میان coronavirus بیماری همه گیر.

“کودکان حمله کرده اند و آن را فقط به یک انفجار از آرد و شکلات در همه جا” دوک کمبریج, 37, گفت: از پرنس جرج, 6, شاهزاده خانم شارلوت 5 و شاهزاده لویی, 2, در روز جمعه خرداد 19, در حالی که بازدید از پل براندون Smiths نانوا نانوایی با توجه به بلفاست تلگراف.

Prince William and Duchess Kate 3 Kids Have Been Attacking the Kitchen Amid Quarantine
پرنس ویلیام, کیت میدلتون با سه فرزند خود را شاهزاده لویی پرنسس شارلوت و شاهزاده جورج. مگا

ویلیام در ادامه می گویند که همسر خود را, 38, است “انجام شده است بسیار کمی از پخت” اشاره کرد که او نیز “انجام می شود کمی” از خود است.

در ماه آوریل یک منبع گفت:” ما هفتگی است که به طور انحصاری دوشس کمبریج “پزد و تزیین کیک با بچه ها در آخر هفته به نگه داشتن آنها را سرگرم.”

خودی اضافه شده در ساعت: “آشپزخانه همیشه کامل ظروف سرباز یا مسافر تا پایان آن همه بخشی از سرگرم کننده — که کیت آن را می بیند. آنها نیز لذت بردن از باغبانی با هم و کاشت دانه. جورج است که به کمک شارلوت با ژیمناستیک و آنها را صرف تمرین ساعت دانلود آکروبات, headstands و دیگر با هم حرکت می کند. لوئیس تلاش برای پیوستن به بیش از حد!”

دوشس “شمارش نعمت خود را که بچه ها در به خوبی” منبع به این نتیجه رسیدند.

مدرسه در منزل جورج و شارلوت داده کیت بیشتر تحسین خود را برای استقامت او به بی بی سی گفت که در همان ماه. “من نمی دانم که چگونه آنها آن را انجام داده راستش,” او توضیح داد. “شما مرتب کردن بر اساس پیچ یک چادر چادر را دوباره پایین, آشپز, پخت [و] شما به پایان روز. آنها تا به حال یک زمان دوست داشتنی اما این شگفت انگیز است چه مقدار از آنها را می توان به یک روز, که برای اطمینان حاصل کنید.”

کیت شوخی که او احساس “بسیار معنی” آشکار “را به کودکان اما ما در واقع نگه داشته و آن را از طریق رفتن تعطیلات.”

زن و شوهر پیدا کردن آن “مناسب به اذعان” به COVID-19 گسترش با آنهایی که کمی خود را “در راه ساده و متناسب با سن راه” او گفت: در آن زمان توضیح “جورج بسیار مسن تر از لوئیس است اما آنها آگاه هستند … اگر چه شما نمی خواهید به آنها را بترساند و آن را بیش از حد خسته کننده باشد.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de