رز بایرن Gushes بیش از ‘پرورش’ مادر جدید کریستن Wiig


Rose Byrne Gushes Over Nurturing New Mom Kristen Wiig
رز بایرن و کریستن Wiig شاتر (2)

پیوستن به این بچه! رز بایرن نمی تواند شادتر برای ساقدوش عروس costar کریستن Wiigکه به تازگی مورد استقبال دوقلوها با نامزد Avi Rothman.

“این چنین دوست داشتنی اخبار و او فقط یک لذت فرد” Byrne, 40, gushed به سرگرمی امشب در دوشنبه, ژوئن 18. “او مانند یک پرورش فرد پس از آن خبر فوق العاده.”

ما هفته به طور انحصاری تایید یک روز قبل از این که شنبه شب زنده آلوم 46 و Rothman, 42 استقبال آنهایی که کمی خود را از طریق رحم جایگزین در اوایل این سال است. این خبر کمتر از یک سال پس از ما تایید کرد که این جفت ارز مشغول شدم پس از سه سال از قدمت. قبل از نامزدی Wiig قبلا ازدواج بازیگر هیز Hargrove از سال 2005 تا 2009 و مورخ نوازنده Fabrizio Moretti از 2012 به 2013.

این Ghostbusters ستاره ابرو مطرح شده در طول روز مادر قسمت از SNL در ماه مه پس از ارائه یک مونولوگ است که طرفداران فکر در اشاره او به تازگی شروع یک فصل جدید به عنوان یک مادر.

“این روز نشان می دهد و در SNLآن زمان بسیار ویژه برای جشن بچه” Wiig گفت: در آن زمان. “من نمی دانم اگر من واقعا قدردانی مامان من اول 45 سال از زندگی من است. اما در این سال من در خصوص احساس سپاسگزار برای مشاوره خود را و او را دوست دارم. من خیلی خدا را شکر برای تمام چیزهایی که او به من آموخت مانند آماده سازی من به مادر خودم.”

هر چند از آن شده است نزدیک به یک دهه پس از بایرن و Wiig کار با هم در Paul Feig‘s Bridesmaids بهاین دو هنرپیشه باقی مانده اند, از طریق سال. بازیگر استرالیایی و حتی بستری همکاران که آن را “وحشتناک” را به فکر می کنم چگونه آن را از فیلم ضربه تئاتر.

“آن را احساس نمی کند مانند آن است که چندی پیش” بایرن گفت: در روز پنج شنبه. “من به یاد داشته باشید تنها با داشتن زمان باور نکردنی. این یکی از کسانی که منی نقطه در زندگی خود انجام می دهند واقعا یک پروژه خاص نیست و دانستن آن را به بسیار محبوب و مانند یک موفقیت است. اما من نمی توانم آن را باور بوده است 10 سال!”

در حالی که او هیجان زده به تماشای دوستان خود را رشد به نقش جدید خود به عنوان یک مادر این خانم America star “حتی نمی تواند فکر می کنم در مورد” استقبال از نوزاد شماره 3 با شریک Bobby Cannavale. این دو شروع به دوستیابی در سال 2012 و به اشتراک گذاری فرزندان, Rocco, 4 و Rafa, 2.

“[پسر] در حال نگه داشتن من بسیار شلوغ است,” او گفت: ما در ماه آوریل 2019. “آنها از نظر جسمی بسیار طاقت فرسا است. آنها هنوز هم بسیار کمی به عنوان به خوبی, اما آن را خوب است!”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de