دیدن ستاره ها که در دفاع از Chrissy Teigen در پی آلیسون روم دشمنی

مشاهیر را آغاز کرده اند به طرف در جریان دشمنی بین Chrissy Teigen و نویسنده کتاب آشپزی آلیسون روم. هر چند هیچ ستاره را خطاب روم, 34, با, نام, بسیاری از را ستوده اند Teigen, همچنین 34 میان انتقاد بی پایه.

این هوس نویسنده pal, Jesse Tyler Ferguson, اعلام, خود را عضوی از “#TeamChrissy” در کانال های رسانه های اجتماعی در یکشنبه, مه 10. آشپز خوزه آندرس همچنین نشان داد پشتیبانی برای آوردن خنده دار قاضی از طریق توییتر در روز شنبه, مه 9 و اشاره کرد که حتی او یاد می گیرد از او با وجود بیش از سه دهه تجربه خود را در رستوران جهان.

“شما باید به بالا بردن تا بالاتر از همه قوی تر” 50 ساله آشپزی pro گفت: Chrissy دادگاه میزبان. “شما هوشمند, شاد, هوشمند, زنان, مراقبت, مادر دوست داشتنی, همسر, یک شهروند نگران مراقبت از افراد در نیاز!”

جای تعجب نیست که Teigen شوهر John Legendشد و همچنین در میان کسانی که تا به حال او را به عقب. “من دوست دارم آنچه شما در ساختمان” 41 ساله و “همه با من” خواننده توییتی در جمعه, مه 8. “من دوست دارم که آن را می آید مستقیما از قلب خود را و شما را درخشان, ذهن خلاق.”

این غلیان احساسات پشتیبانی از یوتا بومی آغاز شد و پس از روم به شدت انتقاد Teigen را هوس امپراتوری در مصاحبه با مصرف کننده جدید در روز پنج شنبه, مه 7. “چه Chrissy Teigen انجام داده است تا دیوانه به من گفت:” به هیچ چیز فانتزی نویسنده گفت: در آن زمان. “او تا به حال موفق cookbook. و سپس آن را مانند: رونق خط در هدف. رونق در حال حاضر او دارای یک Instagram صفحه ای که دارای بیش از یک میلیون و پیروان آن را فقط مانند, مردم در حال اجرا یک محتوای مزرعه برای او. که horrifies من و این چیزی است که من همیشه می خواهم به انجام است. من نمی آرزوی آن است.”

هر چند روم اذعان Teigen است “ساخت یک تن از f–king پول” او دو برابر کردن بر موضع خود زمانی که او شروع به دریافت واکنش به اظهارات او به tweeting در روز جمعه: “هنگامی که زنان گردن کلفت زنان دیگر برای صادق بودن در مورد پول و چه مقدار از آنها انجام و یا انجام نمی دهند, خوب, منم [sic] amore.”

از ناهار خوری در نویسنده است که یک ستون نویس نیویورک تایمز در بخش آشپزی عذرخواهی برای نظرات او پس از Teigen که مشتاق حامی روم را باد از آنها و توضیح داد که چگونه مضر بودند.

“سلام @chrissyteigen! من با ارسال یک ایمیل بلکه می خواستم بگم اینجا که من هستم واقعا متاسفم من باعث درد شما با آنچه من گفتم. من نباید مورد استفاده شما /کسب و کار خود و (یا ماری [Kondo]’s!) به عنوان مثال برای نشان دادن آنچه که من می خواستم برای خود من حرفه ای آن را سبک و بی دقتی و من خیلی متاسفم” روم توییتی در روز جمعه. “به عنوان یک زن که طول می کشد پایین زنان دیگر به هیچ وجه چیزی که من و فکر نمی کنم آن را مال شما یا (من بدیهی است که موفق به برقراری ارتباط موثر است که). من امیدوارم که ما می توانیم ملاقات یک روز, من فکر می کنم ما احتمالا می خواهم همراه است.”

با وجود رومی را عذرخواهی Teigen یکشنبه اعلام کرد که او “با در نظر گرفتن یک استراحت کوچک” از توییتر به دلیل واکنش شدید این اختلاف باعث شده است. حساب او در حال حاضر خصوصی است.

در پایین حرکت برای دیدن ستاره ها که پشتیبانی Teigen در میان این مواد غذایی دشمنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de