سئول وزیر استعفا بیش از افزایش تنش ها با کره شمالی


سئول: کره جنوبی وحدت وزیر آن نقطه برای روابط با غرب, پایین پا, در روز جمعه بیش از افزایش تنش ها در شبه جزیره روز پس از پیونگ یانگ منفجر کردن خود در ارتباط با جنوب.

رئیس جمهور ماه Jae-در “پذیرفته وحدت وزیر Kim Yeon-chuls ارائه به استعفا” ریاست جمهوری خانه آبی در بیانیه ای گفت: پس از هشدار آن را “دیگر تحمل” این Norths بی دلیل رفتارهای غیر منتظره ای استرن انتقاد اوایل این هفته.

کیم تا به حال ارائه شده به ترک روز چهارشنبه یک روز پس از شمالی تخریب دفتر رابط گفته او “مسئولیت” برای بدتر از اینتر-کره ای روابط.

این Norths رسمی KCNA news agency دوباره سرزنش جنوبی برای افزایش تنش در جمعه خواستار Seouls محکومیت آن باد از دفتر “یک حزب گناه پر کردن کت و شلوار برای اولین بار”.

“همه اقدامات انجام شده توسط ما مجازات” است که در جنوب “سزاوار برای جنایات خود را”, KCNA گفت: در تفسیر.

در بیانیه ای استعفای خود را, کیم ابراز امیدواری کرد که خروج او “خواهد شد یک فرصت برای کمی مکث”.

“هرگز نمی تواند غلبه بر نفرت با نفرت,” او گفت:, و اضافه کرد: “بسیاری از زخم به درمان در بین کره ای روابط… ما باید برای متوقف کردن در اینجا.”

از اوایل ماه ژوئن کره شمالی صادر کرده است یک سری از تند و تیز condemnations جنوبی بر ضد پیونگ یانگ جزوات که جداشدگان ارسال به طور منظم معمولا متصل به بالن یا شناور در بطری.

تحلیلگران می گویند شمالی ممکن است به دنبال تولید یک بحران برای افزایش فشار بر جنوب به عصاره سازش است.

در روز سه شنبه کاهش می یابد ساختمان در آن طرف مرز است که همواره بین کره ای ایجاد روابط حسنه به قلوه سنگ و روز بعد تهدید به تقویت آن حضور نظامی در داخل و اطراف منطقه غیرنظامی.

اینتر-کره ای روابط شده اند و در اعماق منجمد برای ماه پس از سقوط یک اجلاس در هانوی بین رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

که جلسه foundered در چه هسته ای مسلح به شمال خواهد بود مایل به رها کردن در ازای شل شدن تحریم ها ،

طرفدار تعامل علمی و دیرین محرم از ماه, کیم به این پست منصوب شد در ماه مارس سال گذشته روز پس از هانوی نشست.

انتظارات غیر واقعی

گزارش ها می گویند جان بولتون سابق امنیت ملی آمریکا و, مشاور, انتقاد Moon جدید خاطرات برای تشویق هر دو کیم و تهمت به انتظارات غیر واقعی از سوی دیگر است.

ماه که هم مورد حمایت و تعامل با غرب بوده است به نام غیر واقعی توسط منتقدان خود را برای خود حامی کاهش نرخ بهره رویکرد است.

روز دوشنبه به سمت چپ متمایل رئیس جمهور در سخنرانی خواستار اینتر-کره ای گفت و گو و تاکید بر اهمیت صلح در شبه جزیره.

اما کیم یو جونگ قدرتمند خواهر رهبر کره شمالی, نام سخنرانی “نفرت انگیز” و “بی حیا و گستاخ” اضافه کردن ماه “به نظر می رسد مجنون هر چند او به نظر می رسد طبیعی ظاهر”.

سئول retorted با غیر منتظره ای استرن انتقاد, تماس اظهارات او “بی معنی” و “بسیار بی ادب” و اضافه کردن آن را به “دیگر تحمل” Pyongyangs “غیر منطقی عمل می کند و کلمات”.

دو کره باقی می ماند از لحاظ فنی در جنگ و پس از جنگ در جنگ کره به پایان رسید با یک آتش بس در سال 1953 اما نه یک پیمان صلح.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de