دیوان عالی کشور بلوک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای پایان دادن به DACA

دیوان عالی کشور روز پنج شنبه مسدود کاخ سفید از فسخ یک اوباما-دوران برنامه طراحی شده برای محافظت از مهاجران جوان از اخراج.

رئیس جمهور تهمت لغو این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه در سال 2017, پنج سال پس از آن ایجاد شد توسط رئیس جمهور باراک اوباما. تحت DACA, غیر شهروندان به ارمغان آورد به این کشور به عنوان کودکان می تواند درخواست برای حفاظت از اخراج.

پنج شنبه تصمیم بر صدها هزار نفر از مهاجران مستند نشده برخی از آنها مشغول به کار بودند در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آنها در انتظار این تصمیم.

قاضی جان رابرتز پیوست چهار لیبرال متمایل به قضات در دادگاه در یک 5-4 حکم پیدا کردن که تصمیم به end IF بود “خودسرانه و هوس باز در زیر اداری روش عمل می کنند.”

“ما تصمیم می گیرید که آیا IF و یا آن را فسخ صدا هستند سیاست” رابرتز نوشت: در نظر اکثریت اضافه کرد: “ما به آدرس تنها اینکه این سازمان در انطباق با رویه نیاز است که آن را ارائه توضیح استدلال خود اقدام کند.”

کسانی که با استفاده از این برنامه DACA شده مجاز به تمدید وضعیت خود را با توجه به چالش های قانونی که تا به حال نگه داشته و برنامه های در حال اجرا به عنوان مورد کار راه خود را به دیوان عالی کشور. دوشنبه حاکم اعلام کرد که در حالی که دولت ممکن است قدرت لغو IF آن را دنبال نمی کند صحیح روش در انجام این کار است.

دولت هنوز هم می تواند مبارزه برای پایان دادن به برنامه اما پس از حکم دادگاه عالی آن خواهد بود مجبور به سر به عقب به دادگاه های پایین تر. این بدان معناست که سرنوشت IF بعید است که تصمیم قبل از انتخابات نوامبر اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعد از ظهر پنجشنبه او “درخواست یک راه حل قانونی” و “ما برای شروع این روند بیش از همه دوباره.”

IF دانش آموزان جمع آوری پنج شنبه پس از دیوان عالی کشور را رد کرد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن طرح برای پایان دادن به حمایتهای قانونی برای مهاجران جوان. (مانوئل Balce Ceneta/AP)

نظرسنجی نشان می دهد که تعدادی زیادی از آمریکایی ها حمایت حمایت “خیال” را به عنوان ذینفع IF شناخته شده است.

مدت کوتاهی پس از حکم تهمت توییتی که اخیر لیبرال پیروزی در دیوان عالی کشور شد “انفجار تفنگ ساچمهای به صورت” جمهوری خواهان.

“این وحشتناک & لحاظ سیاسی به اتهام تصمیم گیری های آینده از دیوان عالی کشور در حال انفجار تفنگ ساچمهای به چهره از مردم هستند که افتخار می کنیم به تماس خود خواهان یا محافظه کاران است. ما باید بیشتر قضات و یا ما را از دست ما 2nd. اصلاح & هر چیز دیگری. رای تهمت 2020!” او در توییتر نوشت در واکنش به این حکم اضافه میکند: “آیا می توانید تصور کنید که دادگاه عالی نیست مثل من؟”

گروه هایی که پشتیبانی IF و رئیس جمهور که اجرا شده این جشن اشاره کرد اما کاری که لازم است انجام شود در کنگره برای تضمین حفاظت رفتن به جلو.

“امروز حکم دادگاه عالی این است که یک پیروزی چشمگیر برای خیال و اشاره ای به کشور ما مهاجرت میراث فرهنگی گفت:” Latino, پیروزی, پروژه, در بیانیه ای. “خیال ما تقویت جوامع و اقتصاد و آنها همسایگان ما و دوستان و همکاران و قهرمانان در Covid-19 مقدم است. در حال حاضر توپ در حزب جمهوری خواه به رهبری آمریکا و دادگاه به تصویب رویای آمریکایی و قول و عمل به عنوان یک راه حل دائمی برای اطمینان حاصل شود که خیال می توانید زندگی کامل زندگی در تنها کشوری که آنها را به خانه.”

“هشت سال پیش در این هفته ما محافظت افراد جوان که مطرح شد به عنوان بخشی از ما خانواده آمریکایی از اخراج گفت:” اوباما در بیانیه ای پس از این حکم. “امروز من خوشحالم برای آنها و خانواده های آنها و همه ما است. ما ممکن است نگاه متفاوت و از همه جا آمده اما آنچه باعث می شود ما آمریکایی ها مشترک ما آرمان و در حال حاضر به ایستادن برای کسانی که آرمان های ما به حرکت رو به جلو و منتخب @جو بایدن و دموکرات کنگره که کار خود را می کند, محافظت در خیال و در نهایت ایجاد یک سیستم است که واقعا شایسته این ملت از مهاجران یک بار و برای همه است.”

ضد مهاجرت گروه در ضمن برافراشته در برابر حاکم.

“امروز حکم توسط دیوان عالی کشور انکار رئیس جمهور تهمت را فسخ IF یک برنامه که اجرا شد هیچ چیز بیشتر از یک یادداشت سیاست صادر شده توسط سلف خود است, یک شکست برای, تلاش برای به اجرا درآوردن قوانین مهاجرت آمریکا و همچنین برای قانون اساسی تفکیک قوا دکترین” نوشت: فدراسیون برای آمریکا مهاجرت اصلاحات (عادلانه).

عدالت کلارنس توماس گفت: این تصمیم را “تلاش برای جلوگیری از لحاظ سیاسی بحث برانگیز است اما از نظر قانونی صحیح تصمیم گیری است.”

“دادگاه می تواند به روشن ساخته اند که راه حل پاسخ دهندگان به دنبال باید از قوه مقننه” توماس نوشت: در مخالفت خود که پیوست توسط قضات نیل Gorsuch و ساموئل Alito (عدالت برت Kavanaugh نوشت جداگانه مخالفت).

قاضی جان رابرتز پیوست چهار لیبرال متمایل به قضات در دادگاه در روز پنجشنبه 5-4 حاکم است. (لی میلیس/فردا نیوز)

دوشنبه حاکم شد و دومین بار در این هفته است که رابرتز طرفه در برابر محافظه کار قضات پس از یک جمعه حاکم است که تأیید حمایت از جامعه کارگران است. Gorsuch تهمت اولین دیوان عالی کشور منصوب همچنین طرفه با رابرتز و لیبرال قضات در تصمیم گیری است.

“این بچه ها احساس می کنم برای آنها گفت:” احساسی بهداشت ، چاک شومر دموکرات اقلیت رهبر, پس از روز شنبه را حاکم. “چه کسی می توانست تصور می کردند دادگاه عالی را از بسیاری از تصمیم گیری خوب در یک هفته؟”

IF باز است برای کسانی که وارد آمریکا قبل از سن 16 سالگی و زیر سن 31 عنوان ژوئن 15, 2012 — در این روز برنامه ایجاد شد. هر کسی “از جنایت به اعدام محکوم مهم بزه سه و یا بیشتر دیگر جنحه” یا که در غیر این صورت تهدیدی برای امنیت ملی یا ایمنی عمومی است واجد شرایط برای DACA.

فقط قبل از دیوان عالی کشور شنیده مورد پاییز گذشته اما تهمت توییتی که خیال گاهی “جنایتکاران سخت.”

“بسیاری از مردم در DACA دیگر بسیار جوان هستند به مراتب از فرشتگان'” نوشت: Nov. 12. “برخی از آنها بسیار دشوار و سخت مجرمان.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de