مرگ جورج فلوید و Rayshard بروکس باید soured در حال حاضر رابطه تیره و تار بین مردم و پلیس

یک زن مواجه خاموش در برابر سان فرانسیسکو افسران پلیس در 31 مه در کالیفرنیا.

کارل Mondon/دیجیتال برای اولین بار رسانه ای/شرق خلیج بار از طریق گتی ایماژ

  • اخیر پلیس قتل جورج فلوید و Rayshard بروکس و تظاهرات متعاقب آن متمرکز بوده و یک نور افکن در طول تاریخ مملو ارتباط بین جوامع و اجرای قانون است.
  • برده گشت بدل به ادارات پلیس و این دردناک تاریخچه ترجمه مداوم ذهنیت که مردم را تهدید و یا جنایتکاران کارشناسان گفته خودی.
  • “سوء رفتار پلیس می تواند با قدرت سرکوب یکی از اساسی ترین اشکال مشارکت مدنی: تماس 911 برای مسائل شخصی و امنیت عمومی” با توجه به یک مطالعه در آمریکا بررسی جامعه شناختی.
  • موثر پلیس اصلاحات و تغییرات پایدار تکیه بر مردم سیاه و سفید داشتن می گویند در این موضوع و تعمیرات اساسی از راه پلیس در حال مشاهده و خود را در بخش بودجه ،
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس تنظیم کردن یک آمریکایی قیام علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

آن بوده است که کمتر از یک ماه پس از یک تماشاچی فیلم برداری افسر پلیس درک چوین فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه در حالی که 46 ساله gasped برای نفس شد و بی توجه. اخلال تصویری باعث تظاهرات گسترده و جهانی فریاد برای عدالت است. آن را نیز وادار به گفتگو در مورد defunding و از بین بردن سازمان های پلیس و یا حداقل ممنوعیت خاصی مرگبار-نیروی تکنیک های.

کمتر از دو هفته بعد Rayshard بروکس کشته شد. او به خواب رفت در ماشین خود را در یک وندی درایو از طریق خط که منجر به 911 تماس بگیرید و پس از آن به صمیمی 40-به علاوه دقیقه تعامل با دو آتلانتا افسران پلیس. اما هنگامی که ماموران تلاش برای دستگیری بروکس, 27, ظن مستی رانندگی او مقاومت, ربوده یکی از اسلحه تیزر کار اخراج شدند این در آنها و تلاش برای فرار. که زمانی که یکی از افسران گرت Rolfe, ضرب گلوله او را. (Rolfe اخراج شد بیش از این حادثه و در روز چهارشنبه به اتهام جنایت قتل است.)

فلوید و بروکس, سیاه پوست بودند و خود را نابهنگام و به طور گسترده ای به تماشای — مرگ و میر پرسیده مکالمات در اطراف یک مدت طولانی موضوع: پلیس بی اعتمادی در جامعه است.

این تمایلات دستگیر شد در stark امداد در هفته گذشته زمانی که ایلیا Pierre-Louis متوجه یک رزمناو پلیس در حالی که او در تیر اندازی پرتال تخصصی اولی در جلوی خانه خود را کانکتیکات صفحه اصلی. صفحه اصلی-امنیت فیلم نشان داد که 10 ساله و پنهان تا زمانی که تیم ملی در ماشین گذشت. پرسید که چرا او واکنش نشان دادند که در راه ایلیا به پدرش گفت: “چون آنها کشته جورج فلوید.”

با توجه به Delores جونز قهوه ای, استاد بازنشسته قانون, پلیس, علم و جنایی-عدالت دولت در جان جی, کالج عدالت کیفری پلیس در ما می رود نزدیک به 400 سال است و ریشه در برده گشت. که دردناک تاریخچه ایجاد کرده و بلاغت است که او گفت: رندر سیاه و سفید آمریکایی “ذاتی پایین تر” و “سزاوار” آزادی و عدالت بود و منجر به ارتباط بین آنها و جرم و جنایت. و این یک ذهنیت است که قطعات یدکی ثروتمند او گفت: از آنجا که “پلیس خود را ببینید سیاهی برای اولین بار.”

“آیا تماس با پلیس به این خانه مگر اینکه کسی در حال مرگ’

جونز قهوه ای با نام 911 در یک بحث با یک همراه پارکینگ در سال 2009 و گفته شد توسط یک افسر “من لازم نیست شما پریدن بیش از شانه من در حالی که من صحبت کردن به این پسر.” این فرض وجود دارد او گفته شد که زنان سیاه تهاجمی هستند و مستعد برای تبدیل شدن به هیستریک. جونز قهوه ای پا به دور هر افسر پلیس است اما آنقدر ناراحت است که او قادر به یاد تعامل کلمه به کلمه بیش از یک دهه بعد.

در مقابل او گفت: شوهرش از 29 سال سیاه روزنامه نگار از فیلادلفیا تا به حال چنین “تجربه منفی” با افسران پلیس در طول سال است که وی به شماره گیری 911 به عنوان “آخرین راه حل.” شعار او این است: “آیا تماس با پلیس به این خانه مگر اینکه کسی در حال مرگ” جونز قهوه ای گفت:.

مردم با تجمع در مقابل تالار شهر در مرکز شهر کانزاس سیتی میسوری طی یک ماه ژوئن 5, تجمع در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

چارلی ریدل/AP Photo

سیاه اغلب مردم بلخ در تماس با پلیس از آنجا که آنها احساس تهدید توسط همان افسر که انتظار می رود برای کمک به آنها — و موارد مانند آن از Atatiana جفرسون تقویت این ترس. جیمز اسمیت از فورت ورث تگزاس به نام پلیس در ماه اکتبر 2019 پس از دیدن 28 ساله زن جلو-درب باز است. یک افسر شات از طریق یک پنجره و او را کشته است.

“من ویران شده ام” اسمیت گفت WFAA. “مردم می گویند” خوب James این تقصیر شما نیست ” … اما من ساخته شده تماس بگیرید.”

اسمیت — و یا کسی که در اسمیت موقعیت — باید یک زمان سخت در تماس با پلیس از دوباره خواهد شد و یا حداقل فکر می کنم طولانی و سخت قبل از انجام این کار جونز قهوه ای گفت:.

فرانک جود بود مورد ضرب و شتم کردن-وظیفه میلواکی افسران پلیس در ماه اکتبر سال 2004 و به عنوان آتلانتیک گزارش حمله شد و پس از یک کاهش شدید در 911 تماس.

محققان آمریکایی جامعه شناسی نقد و بررسی نمایش 1.1 میلیون 911 تماس های ساخته شده به میلواکی اضطراری کنندگان بین 1 مارس 2004 و دسامبر 31, 2010.

“ما که ساکنان میلواکی محلات به خصوص ساکنان از محله بودند به مراتب کمتر احتمال دارد به گزارش جرم و جنایت پس از جود را ضرب و شتم پخش شد. این اثر به طول انجامید بیش از یک سال و منجر به یک دست دادن خالص از حدود 22,200 تماس برای خدمات” نویسندگان نوشت.

پنجاه و شش درصد از این افت آمد از محله در منطقه در هر مطالعه است.

“سوء رفتار پلیس می تواند با قدرت سرکوب یکی از اساسی ترین اشکال مشارکت مدنی: تماس 911 برای مسائل شخصی و امنیت عمومی” نویسندگان نوشت.

‘یک تصمیم آگاهانه برای استفاده از مسابقه به افزایش حساسیت نسبت به مسئله’

پلیس را در ارتباط با جوامع است و در برخی موارد شده است “سوء استفاده” و دیگران “خشونت آمیز و توهین آمیز” با توجه به شان Gabbidon استاد از عدالت کیفری در پن استیت هریسبورگ.

سیاه جوامع احساس ناراحت کننده در اطراف پلیس زیرا آنها نمی دانند که آیا برخورد “در حال رفتن به از دست” Gabbidon افزود که افسران “ممکن است در واقع بالا بردن این موضوع به عنوان مخالف به د-تشدید این وضعیت است.” این “منفی ادراک” و فراگیر عدم اعتماد به نیروی برخی در جامعه برای رسیدگی به مشکلات خود را.

به آن اضافه می microaggressions و تبعیض از اعضای جامعه که تداوم این ایده که مردم سیاه و سفید یک تهدید. این روند رو به رشد گونه های نژادی روابط و همچنین پلیس مفاهیم Gabbidon گفت.

تصویری از یک زن به نام امی کوپر siccing به پلیس شهر نیویورک در یک مرد مسیحی به نام کوپر در پارک مرکزی — که در آن او خود را برجسته نژاد چندین بار نشان داد به Gabbidon همچنین یک مرد سیاه و سفید است که “او را درک اتصال زمانی که شما آن را می گویند یک فرد سیاه و سفید — و نه فقط هر فرد — که چیزی انجام می دهند.”

او ادامه داد: “این یک تصمیم آگاهانه برای استفاده از مسابقه به تشدید حساسیت نسبت به این موضوع و از برخی جهات آن را به نظر می رسد بیشتر شوم.”

روابط با آمریکایی ها باقی خواهد ماند “بسیار شکسته و بسیار بی اعتماد” مگر اینکه این نقطه عطف به ارمغان می آورد در مورد تغییرات لازم است.

هر حوزه قضایی خواهد شد نیاز به انتخاب مسیر خود را, اما Gabbidon گفت که او به نفع defunding نیروهای پلیس و توزیع آن بودجه به بحرانی دیگر خدمات اجتماعی.

جونز قهوه ای تکرار حمایت او از هدایت پول از ادارات پلیس و زندانها به مدارس و مسکن و امکانات تفریحی است که “کاهش نیاز برای اجرا تماس با پلیس است.”

“این است که زمان برای تغییر برخی از پول میلیاردها دلار که صرف شده در پلیس برای کنترل و شامل افرادی که ما با آنها ساخته نشده و مواد غذایی در دسترس ما ساخته نشده و مسکن مناسب در دسترس ما ساخته نشده خوب آموزشی سیستم های در دسترس,” او گفت:.

شش سال آبی اسکات از فلریسنت میسوری فرض یک موقعیت مستعد در ژوئن 7, او به عنوان شرکت کننده با حدود 100 معترض در مردن در وسط لیندنبرگ بلوار در مقابل فلریسنت ایستگاه پلیس.

آسوشیتد پرس

‘به ادارات پلیس مبارزه با جنگ ؟ غیرنظامی هستند دشمن؟’

لغو پلیس — به عنوان برخی از آنها دفاع می کنند و در تلو تلو خوردن اگر کسی به ارتکاب یک جرم جدی اما Gabbidon گفت: “من فکر می کنم که ما می توانیم تغییر طبیعت و یا شاید تغییر راه ما فکر می کنم در مورد پلیس است.”

“وجود دارد ادارات پلیس که در حال شبه نظامی” او اضافه شده است. “این است که چرا ؟ در حال ادارات پلیس مبارزه با جنگ ؟ غیرنظامی هستند دشمن؟”

همچنین تغییر معنی دار خواهد شد بستگی دارد در راه اصلاحات در حال اجرا Gabbidon گفت: و لولا در افراد با داشتن یک صندلی در پشت میز.

“سیاه صداها باید شنیده شود در این لحظه خاص” او گفت:. “و من فکر می کنم این تنها راهی است که آنها راحت خواهید بود با آنچه اتفاق می افتد به جلو رفتن و باز به بهبود روابط با پلیس است.”

Gabbidon قدردانی دولت و رهبران محلی برای برنامه ای برای شفاف تر در مورد سوء رفتار در اجرای قانون است.

“اما که لزوما تغییر رابطه بلند مدت بین پلیس و جامعه” او گفت:. “که در رابطه دراز مدت در حال رفتن به با انجام یک مکالمه … در مورد آنچه که پلیس باید انجام دهند در جوامع است. آنچه که نقش مرکزی خود را?”

جونز قهوه ای موافقت کرد و گفت که “جنگجو آموزش” از آن ساخته شده به طوری افسران “خیابان رد.”

“پلیس شد و قرار است به بندگان و آنها قرار بود به ما دوستانه محله افسران. اما زمانی که ما آنها را تبدیل به رزمندگان ما در واقع حفره دار آنها را در برابر عموم,” او گفت:. “پلیس باید باز آموزی به آنها از جنگجو-حالت که در آن آنها اقدام مانند اشغال ارتش.”

ترس است بزرگترین مسئله در پلیس امروز اما از آن می رود هر دو روش با توجه به جونز قهوه ای است.

بروکس در آتلانتا ربوده یک افسر تیزر و فرار کرد. اریک گارنر که در سال 2014 مرگ در شهر نیویورک بود شبیه به فلوید را در ماه گذشته گفته بود افسران پلیس: “هر بار که شما از من می خواهید به یک ظرف غذا با من. من از آن خسته. آن متوقف می شود امروز.” او در کشتی به زمین در یک سبد توسط یک افسر پلیس و مانند فلوید گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” تا زمانی که آگاهی او از دست داده و مرده است.

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر از کسانی که حوادث چون در حال حاضر ما دو ترس” جونز قهوه ای گفت:. “پلیس ترس در جامعه است ترس. ما قصد داریم به کار واقعا سخت به تلاش برای کاهش ترس در هر دو طرف است.”

او پیشنهاد کرد با تمرکز بر رابطه و انسانی مدل از پلیس.

“ما باید گام به سوی سلامتی جامعه به این دلیل که پلیس ساخته شده است جوامع به خوبی” جونز قهوه ای گفت:. “آنها ساخته شده ایم آنها می ترسم. آنها ساخته شده ایم آنها می میرند.”

گسترش پوشش ماژول: سیاه و سفید-زندگی-ماده-ماژول

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de