ظهور چهره COVID: بیماران جوان تر بیشتر موارد اما مرگ و میر کمتر

برای هفته ها در حال حاضر coronavirus عناوین اخذ شده است گریمر. “فلوریدا تگزاس و آریزونا تمام رکورد برای اکثر موارد آنها را گزارش کرده اند در یک روز” را بخوانید معمولی نیویورک تایمز هشدار روز چهارشنبه. پنج شنبه داستان احتمالا صدا حتی بدتر است.

اما در حالی که اخبار بد در مورد افزایش عفونت اعداد در سراسر کمربند خورشید واقعی است و نشانه نگران کننده از افزایش گسترش — و نه یک سراب تولید شده توسط تست بیشتر به عنوان رئیس جمهور تهمت و متحدان خود را به دروغ ادعا — همچنین پنهان برخی نه-پس-خبر بد در مورد زمان خطوط از ایالات متحده بیماری همه گیر.

بله مورد شمارش در حال بالا رفتن در بیش از 20 متحده است. اما COVID-19 مرگ, شمارش نشده اند نوردی همراه با آنها.

از آغاز ماه ژوئن در آمریکا هفت روز نورد متوسط جدید روزانه coronavirus موارد plateaued در حدود 20 ، 000. در عین حال در همان زمان هفت روز به طور متوسط روزانه coronavirus مرگ و میر کاهش یافته است 23 درصد از 952 در ژوئن 1 به 731 در ژوئن 16.

این قطع ارتباط بین موارد و مرگ و میر است و حتی برجسته تر در کشورهای که در آن موارد در حال افزایش و در جایی که انتظار می رود مرگ و میر به دنبال کت و شلوار.

در فلوریدا مثلا هفت روز به طور متوسط نرخ جدید و روزانه موارد تقریبا سه برابر شده پس از شروع ماه افزایش از 726 در ژوئن 1 به 2,015 فتح کرد گرفته شد در ژوئن 16. از مرگ روزانه به طور متوسط کاهش یافته و از حدود 39 تا حدود 33 در هر روز.

Beachgoers در ساحل میامی, فلوریدا., در روز سه شنبه. (Eva Marie Uzcategui/خبرگزاری گتی ایماژ)

در آریزونا روزانه به صورت میانگین نیز سه برابر شده و از 508 به 1,543 در حالی که مرگ روزانه به طور متوسط ماند حدود 20.

همان می رود برای تگزاس که در آن روزانه به صورت میانگین صعود از 1,272 به 2,279 فتح کرد گرفته شد اما مرگ روزانه به طور متوسط باقی مانده است یا در زیر 25.

روشن است در این نقطه است که بیشتر مردم در حال انقباض COVID-19 در فلوریدا و آریزونا و تگزاس. پس چرا بیشتر مردم وجود دارد در حال مرگ از آن ؟

یکی واضح توضیح است که تسلیم شدن به این بیماری یک شبه اتفاق نمی افتد. در تمام سه کشور تعداد مورد آغاز شده به شدت افزایش می یابد پس از روز یادبود, پیشنهاد افزایش گسترش به کسب و کار بازگشایی و ساکنان اجازه پایین گارد خود.

اما روز یادبود تنها سه هفته پیش. داده شده است که می توانید آن را بیماری یک ماه یا بیشتر به پیشرفت از عفونت به مرگ ممکن است که آن را به سادگی بیش از حد به زودی به بگویید که آیا بسیاری از این موارد جدید را به نوبه خود منجر به مرگ. بستری شدن در بیمارستان شروع به تیک تیک کردن در فلوریدا و تگزاس و آریزونا. شاید آمار و ارقام مرگ و میر آنها به دنبال خواهد داشت.

به عنوان پزشکان آموخته اند که بیشتر در مورد درمان در طول دوره این بیماری همه گیر آنها نیز ممکن است با داشتن بیش از موفقیت در نگه داشتن بیماران زنده است.

اما آن را به ارزش با توجه به فرضیه دیگر نیز هست: اگر چه بیشتر از افرادی که در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 فقط اتفاق می افتد به نوعی از مردم — یعنی افراد جوان — که کمتر احتمال دارد به مرگ از آن ؟

فرمانداران جمهوریخواه شده اند ساخت این استدلال در روزهای اخیر. “یکی از دلایل [برای افزایش] که ما آموخته اند که از گزارش های متعدد در سراسر ایالت تگزاس است که وجود دارد برخی از استان ها که در آن اکثریت افرادی که تست مثبت است که در شهرستان ها زیر سن 30” تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز سه شنبه گفت.

“این افراد در پایین-گروه های در معرض خطر ، تقریبا هیچ یک از آنها در نهایت در بیمارستان بستری” فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اضافه شده است. “کسانی 25 – تا 45 ساله بالینی عواقب ناشی از آنها تست مثبت [هستند] معمولا بسیار جدی است.”

وجود دارد برخی از داده ها برای حمایت از این نظریه است. در ماه مارس متوسط سن تمام فلوریدا که تست مثبت برای COVID-19 در حدود 60; از آن ميانه سن کاهش یافته و به حدود 35. کامل سه چهارم از ساکنان فلوریدا با COVID-19 در حال حاضر کمتر از 50 است.

در آریزونا در ضمن ساکنان زیر 45 در حدود 40 درصد از تمام COVID-19 نفر از دو ماه پیش. امروز آنها نشان دهنده بیش از 56 درصد از دولت موارد است.

شبیه خطوط روند در حال ظهور در تگزاس و جورجیا کالیفرنیا و کشورهای دیگر. در گرجستان و 53 درصد از موارد جدید در ژوئن 16 بودند از افراد زیر 40 سال از 34.5 درصد در ژوئن 2. در کالیفرنیا به اشتراک گذاری از افراد زیر 35 با COVID-19 افزایش یافته است و 15 درصد بیش از ماه گذشته (به 44 درصد) در حالی که به اشتراک گذاری از موارد بیش از 50 کاهش یافته به همان میزان (30 درصد). و در حال ظهور کانون های هیز County, Texas, فقط غرب از آستین مردم در 20s خود را در حال حاضر حساب برای 52 درصد از محلی COVID-19 موارد تا 10 درصد در کمتر از یک هفته.

به برخی از درجه این تغییر نشان دهنده تغییر از coronavirus تست. زمانی که آزمون های کمیاب شد تنها افرادی که می تواند یک آزمون بودند و یا آسیب پذیر (دفعات بازدید: مسن) و یا به وضوح بیمار است. امروز که تمام 50 ایالت در حال بازگشایی و آمریکا تست شده است نزدیک به نیم میلیون نفر در روز و هر کسی که فکر می کند آنها باید آزمایش می شود — از جمله بسیاری از افراد جوان و بدون علائم واضح است که با این وجود ترس آنها ممکن است در معرض ویروس. آزمون مثبت شروع به انحراف جوان به عنوان یک نتیجه.

در عین حال در حالی که این درست است که آزمایش در حال حاضر بیشتر احتمال دارد به گرفتن افراد جوان با COVID-19 آن را احتمالا هم درست است که افراد جوان در حال تبدیل شدن بیشتر از افراد مسن در واقع به گرفتن ویروس.

یک کارمند اسپری ضد عفونی کننده بر روی دست های دریافتی مشتریان در یک نوار در Austin, تگزاس, on May 23. (Alex اسکات/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

“از کسانی که مثبت شدن آنها در مقایسه با نسبت جمعیتی افراد جوان” دکتر فیلیپ Keiser محلی اقتدار بهداشت در گالوستون تگزاس به تازگی گفته تگزاس تریبون.

این باعث می شود بسیاری از حس بصری. در حال حاضر هر فرد مسن تر در امریکا آگاه است که coronavirus می تواند آنها را بکشند و آنها بیشتر تمایل بیش از هر گروه دیگر به اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از آن: ماندن در منزل هر زمان که ممکن است و سپس با پوشیدن یک ماسک نگه داشتن فاصله خود و تلاش برای جلوگیری از فضاهای بسته و زمانی که آنها خانه را ترک. (اخیر اخبار یاهو/نظرسنجی تایید این: 79 درصد از آمریکایی ها 65 ساله یا مسن تر گفت: آنها ادامه خواهد داد به اقامت 6 فوت دور از دیگران پس از مستند و 72 درصد گفت: آنها ادامه خواهد داد به پوشیدن پارچه ماسک, مو, نوجوانی, کنون درصد بالاتر از هر گروه سنی دیگری است.) در کشورهای که ضربه سخت در اوایل مانند نیویورک بسیاری از افراد جوان احتمالا پیام نیز هست.

اما در ایالات متحده است که رنج می برند نیست در ابتدا افراد جوان نیست که وحشت زده. هنگامی که کسب و کار بازگشایی — میله, رستوران ها و پس از آنها برای اولین بار برای سرمایه گذاری. گاهی اوقات آنها maskless. گاهی اوقات آنها در داخل خانه. گاهی اوقات آنها نزدیک به هم. و بسیاری از آنها “باید شغل که در آن آنها را مجبور به ترک خانه” را به عنوان ایالتی تگزاس در کنگره ارین Zwiener از هیز شهرستان به تازگی توضیح داده شده است.

“آنها کمتر به احتمال زیاد قادر به پرداخت هزینه برای درست کار نمی کند و آنها بیشتر احتمال دارد به کارهایی که لازم نیست پرداخت مرخصی استعلاجی,” Zwiener ادامه داد. “کسانی که همه عوامل است که کمک به افراد جوان بودن یکی از حامل های عمده است.”

در فلوریدا و تگزاس چند به تازگی بازگشایی میله های زندان را تعطیل دیگر از کارکنان و مراجعان آزمایش مثبت برای COVID-19; در حملات جمعه شب در اسکاتسدیل آریزونا “طبقه رقص مسدود شد. خطوط به در کشیده برای بلوک. و تقریبا هیچ کس پوشیده ماسک و دستکش.”

“اگر شما در معرض خطر و یا شما و یا شما بیمار هستید, شما نیاز به ماندن در خانه” یک مرد جوان که شناسایی خود را به عنوان یک مدیر صندوق پرچین گفت: لس آنجلس تایمز. “اگر شما سالم و جوان شما نیاز به از اینجا صرف پول برای کمک به اقتصاد است.”

آن را سخت به تصور کنید چه اتفاقی می افتد بعدی. اریکا ترد 40-year-old مراقبت های بهداشتی کارگران صرف شب از ژوئن 6 نوشیدن و حلق آویز کردن با دوستان خود در لینچ میخانه ایرلندی در جکسنویل بیچ فلوریدا. به زودی او احساس نفس. هفته گذشته او آزمایش مثبت برای COVID-19 — و پس از انجام 15 از دوستان او.

“ما همه گیر شده است در داخل خانه برای ماه دقت اجتماعی فاصله انجام همه چیز را در راه حق” ترد به تازگی گفته یک ایستگاه خبری محلی. “و سپس شب اول ما بیرون بروید, قانون مورفی, من حدس می زنم. تنها چیزی که ما مشترک است این است که یک شب در یک نوار.”

پس از اینکه بیمار برای بیش از یک هفته ترد رو به بهبود است. که دلگرم کننده است. آماری مردم سن او خیلی کمتر از پدر و مادر خود را برای پایان دادن به در یک بیمارستان مالیات بهداشت و درمان-مراقبت از منابع و آنها به مراتب کمتر احتمال دارد به مرگ — هر چند 850 آمریکا COVID-19 بیماران زیر 35 فوت کرده اند تا کنون و بسیاری دیگر می تواند تجربه طولانی مشکلات سلامتی.

اما حتی اگر جوانتر ساکنان در حال رانندگی فعلی افزایش موارد آن خواهد بود کوته بینانه است که فرض کنیم که تغییر نمی دهد. پس از شيوع COVID-19 عفونت در یک جامعه خاص عبور از یک آستانه خاص, آن سخت است برای محدود کردن گسترش این بیماری به کاهش خطر جمعیتی. به عنوان دانشگاه فلوریدا علامت حل و فصل یک استاد باغبانی است که ردیابی دولت اطلاعات خود را در Facebook صفحه به تازگی پیش بینی “بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر [باید] افزایش در نرخ آهسته تر از در ماه مارس/آوریل با توجه به تغییر در کسانی که آلوده شدن” — اما COVID-19 است: “هنوز در حال رشد” در تمام گروه های سنی “و مرگ و میر شروع خواهد شد افزایش در چند هفته.”

“کاهش virus گسترش مشکل تر خواهد بود” حل و فصل ادامه داد. “گسترش در آوریل و مه بود و بسیاری بیشتر در گروه زندگی موسسات. جامعه گسترش است و آنچه در حال افزایش است در حال حاضر.”

یک “حق کار” رالی خارج از Elbo اتاق بار در فورت لادردیل فلوریدا., در روز سه شنبه. بارها در دولت بازگشایی شد پیش از آن در ماه ژوئن به جز کسانی که در سه شهرستان. (Lynne Sladky/AP)

نگه داشتن جمعیت های آسیب پذیر امن ممکن است به خصوص به چالش کشیدن در مکان هایی مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا که در آن فرمانداران حاضر به نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک و اصرار آنها نمی تعطیل دوباره.

“ما در حال تعطیل, ما قصد رفتن به جلو” DeSantis به تازگی به خبرنگاران گفت:. “شما باید به جامعه تابع.”

برای او بخشی اریکا ترد حسرت رفتن به جشن پس از ماه از quarantining.

“من فکر می کنم ما بی دقتی و ما رفت و به یک محل عمومی که ما نباید داشته باشد” ترد گفت: در اوایل این هفته. “و ما با پوشیدن ماسک. من فکر می کنم ما تا به حال یک کل ” خارج از دید, خارج از ذهن و ذهنیت. دولت باز برگشت و گفت: همه خوب بود به طوری که ما در زمان استفاده از آن است.”

درس برای افراد جوان با توجه به ترد?

“ما باید با پوشیدن ماسک. ما باید اجتماعی فاصله. آن را بیش از حد به زودی برای باز کردن همه چیز را به بالا.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de