سازمان ملل: کمک پروازها می تواند ریشه در ماه ژوئیه به دلیل کمبود بودجه


ژنو: سازمان ملل متحد هشدار داد جمعه که آن humanitarian logistics پروازها می تواند تا حد زیادی ریشه در ماه ژوئیه به دلیل کمبود بودجه — به شدت به خطر انداختن جهانی کمک های عملیات.

این برنامه جهانی غذا (WFP) اجرا می شود که پرواز شبکه گفت که تنها $178 میلیون (159 میلیون یورو) از $965 میلیون مشترک خدمات بودجه مورد نیاز برای راه اندازی سرویس در سراسر 2020 بود که تا کنون پیشرفته بوده است و یا تایید شده توسط اهدا کنندگان.

“مگر اینکه قابل توجهی تزریق بودجه ارائه شده توسط اهدا کنندگان تا پایان هفته اول ماه جولای WFP انتخاب خواهد شد اما به زمین بیشتر از آن بشردوستانه ناوگان هوایی تا پایان تیر” سخنگوی برنامه جهانی غذا الیزابت Byrs به خبرنگاران گفت:.

“تمام افرادی که نیاز به کمک های ما رنج می برند.”

به عنوان coronavirus ادامه بحران در سراسر جهان شبکه عامل در یک مقیاس بی سابقه است.

“با همه گیر نشان دادن هیچ نشانه ای از فروکش بسیار مهم است که پاسخ متوقف نمی شود در حال حاضر زمانی که آن را بیشتر مورد نیاز است” گفت: Byrs.

او گفت: خدمات هوایی شد و حیاتی در اختیار انسان دوستانه برای کمک به آسیب پذیر ترین افراد در شکننده کشور.

“بدون پشتیبانی لجستیکی ارائه شده توسط این سرویس های رایج جهانی کمک عملیات خواهد شد به شدت به خطر بیافتد; بیمارستان ها در کشورهای در حال توسعه خواهد دریافت نمی کنند به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی,” او گفت:.

برنامه جهانی غذا است که با توجه به حمل و نقل 78,000 متر مکعب (2.8 میلیون فوت مکعب) از صرفه جویی در زندگی محموله بیش از شش هفته آینده برای بیش از 30 سازمان — اما گفت که آن را تنها به حال بودجه کافی برای ارائه 56,000 متر مکعب.

پیش بینی های خود را نشان می دهد که حدود 700 ، 000 متر مکعب حمل و نقل نیاز به تحویل داده می شود در سراسر جهان تا پایان سال است.

“این امر می تواند شرایط بسیار بد اگر مردم آسیب پذیر نمی کنید این کمک گفت:” Byrs.

پرواز شبکه متکی به سه هاب مرکزی: گوانگژو در چین لیژ در بلژیک و دبی در امارات متحده عربی — خیابانهای چرا که آنها نزدیک به کارخانه که در آن منابع انسانی تولید می شوند.

کمک های اولیه است و سپس پرواز به یک تعداد انگشت شماری از هاب منطقه ای — یعنی کوالالامپور, پاناما, آدیس آبابا, آکرا و ژوهانسبورگ — قبل از حرکت به صدها کوچکتر مقصد.

هر چند به طور منظم تجاری مسافری و باری پرواز به آرامی از سرگیری و ممکن است به استفاده از برخی از آنها ظرفیت یدکی برای حمل و نقل کمک Byrs گفت که هیچ یک از پروازهای تجاری رفتن به برخی از فقیر مقصد است که سازمان ملل متحد کمک های مورد نیاز برای رسیدن به.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de