‘لیسانس’ به روز رسانی! ABC دهکدهای ‘امیدوار طرح’ برای فیلم کلر کرولی فصل

کلر کرولی‘s فصل لیسانس است که قطعا هنوز هم اتفاق می افتد اما ممکن است در حالی که به دست آوردن وجود دارد. ABC خود را اعلام کرد سقوط برنامه در چهار شنبه, ژوئن 17, و اگر چه این شبکه قصد دارد به رول کردن فصل جدید این قدمت نشان می دهد — در روز سه شنبه نه دوشنبه ها — آن را هنوز هم نشان داد که چگونه است که رفتن به اتفاق می افتد.

“تفکر در حال حاضر به قرنطینه بازیگران و خدمه در یک مکان خاص با هیچ سفر و استفاده از تست و اجتماعی فاصله,” ABC سرگرمی جمهور karey به برک گفت: خبرنگار هالیوود. “آنها یک متفکر طرح آنها ارائه شده به استودیو و دولت که در حال بررسی و تایید شده است.”

با توجه به کروناویروس همه گیر کرولی فصل که قرار بود برای شروع فیلمبرداری در ماه مارس و هوا در مه, هنوز رتبهدهی نشده است قادر به شروع فیلمبرداری و هیچ جدول زمانی اعلام شده است.

ABC Boss Is Hopeful but Not Certain Clare Crawley Season Will Air in the Fall
کریس هریسون اعلام کلر کرولی به عنوان ” لیسانس.’ ABC/جان Fleenor

“من امیدوار خاصی نیست — هر کسی که می گوید آنها حق خاص در حال حاضر صحبت کردن حقیقت — محرومیت یک دوم سنبله یا یک دوم shutdown که ما قادر خواهد بود برای دریافت این نشان می دهد تا و در حال اجرا” برک اشاره کرد.

او همچنین افزود که این برنامه منتشر شده به این معنا نیست آن است که “کسب و کار به طور معمول” از همه چیز است که هنوز هم بسیار بالا در هوا.

“ما با تکیه بیشتر به شدت در unscripted برنامه نویسی از ما همیشه باید قبل از سنتی سقوط برنامه” اجرایی اشاره کرد. “این کمتری جدید اسکریپت را نشان می دهد از ما را در یک حالت عادی سال است. آن را کسب و کار به عنوان معمول است.”

Us Weekly گزارش شده در ماه آوریل است که نشان می دهد به دنبال گزینه های مختلف برای فیلمبرداری 39 ساله در فصل تابستان امسال است.

“آنها در حوزه های متعدد مختلف تفریحی برای دیدن اگر آن را ممکن است برای فیلم کل فصل در یک محل” خودی گفت: ما به طور انحصاری در زمان. “هر چند رفت و آمد مکرر شده است تصمیم گرفت اگر یکی پیدا شده است که نشان می دهد مورد بحث فیلمبرداری فصل بدون سفر معمول.”

خواستگاران رقابت برای کرولی قلب که اعلام شد در ماه مارس نیز تغییر خواهد کرد پس از آن امکان پذیر است که در حال حاضر آنها شده اند می تواند در برقراری ارتباط با کرولی. به علاوه مت جیمزکه ذکر شده بود به عنوان یکی از داوران فدراسيون فوتبال شد نشان داد که بعد از لیسانس در 12 ژوئن — که بدان معنی است که حداقل یک نقطه باز است. به ABC, اما, است که دارای یک پوشش نقره ای.

“من فکر می کنم که در آن این است که واقعا بزرگ برای کلر است که هر کسی که می خواهد در او فصل را می دانم که هیچ شانسی برای تبدیل شدن به کارشناسی” ABC اجرایی راب میلز به تازگی گفت: تنوع. “به طوری که آنها واقعا باید همه وجود دارد فقط برای کلر.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de