لایحه حذف مؤتلفه مجسمه از کنگره متوقف شده توسط میسوری را بلانت

سنسور. Cory Booker و Roy Blunt. (تام ویلیامز/خبرگزاری گتی ایماژ, گریم جنینگز-استخر/گتی ایماژ)

سناتور. Roy Blunt, R-Mo. را مسدود کرده است یک لایحه برای حذف 11 تندیس تجلیل از اعضای کنفدراسیون از کنگره گفت: او می خواست به این روند آهسته است.

حزب دموکرات به دنبال تصویب Confederate Monument راهنمای عمل اتفاق آرا موافقت معنی آن را روشن اتاق بدون رای رسمی به عنوان طولانی به عنوان قانونگذار کردند. عملا تمام روال سنا کسب و کار به کار گرفته شده است در این راه. بلانت اعتراض بیان کرد او می خواست به نظر شنوایی و درک آنچه که آمریکا انجام می دهد با مجسمه ها اگر آنها برداشته شد.

“من می خواهم برای … دریافت نظر از کسانی هستند که شبیه مجسمه های خارج از ساختمان. من همچنین می خواهم برای پیدا کردن آنچه در کشورهای دیگر را در ذهن خود را به عنوان بخشی از این توافق” بی پرده گفت. “من قطعا می خواهم به برخی از زمان برای دیدن اگر ما باید یک جلسه در این.

“آن را اثر رها کردن موافقت نامه های که ما وارد با ایالات متحده و ایالات متحده وارد کرده اید با ما,” او اضافه شده است. “این است که بیشتر برنامه ریزی پیچیده از فعالیت در کف امروز را نشان می دهد.”

این قانون معرفی شده توسط سناتور. Cory Booker, D-N. J., هفته گذشته را حذف مجسمه از هر کسی که به طور داوطلبانه خدمت در کنفدراسیون از ملی مجسمه سازی سالن مجموعه در 120 روز گذشت. این لایحه قبلا معرفی شده توسط بوکر و تشکر. باربارا لی D-کالیفرنیا در سال 2017, اما هرگز به دست آورده کشش.

“افرادی که مرتکب خیانت در برابر ایالات متحده امریکا و چراغ ملت ما به آن دردناک و خونین جنگ برای حفظ نهاد برده داری نیست پرستان و باید فراهم شود از جمله نادر افتخار در این فضای مقدس گفت:” بوکر که سیاه و سفید است. “ادامه حضور این مجسمه در سالن کنگره توهین نه فقط به آمریکایی های سیاه و سفید, اما به آرمان ما به عنوان یک ملت اعلام می کنم که ما یک محل از آزادی و عدالت برای همه است.”

“صادقانه فکر نمی کنم این امر می تواند بیش از حد تحمیل به ما بپرسید متحده به ارسال مجسمه از افرادی که به طور فعال در مبارزه علیه این کشور گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر. “شما می دانید یک دلیل وجود دارد که کانکتیکات نیست ارسال یک مجسمه بندیکت آرنولد.”

نیروی دریایی ستوان ویلیام ادموند Newsome به نظر می رسد در یک مجسمه برنزی از رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس که می ایستد در داخل مجسمه سازی سالن در کنگره. (Mark Wilson/گتی ایماژ)

هر دولت مجاز است به منظور کمک دو مجسمه برای سالن و آلاباما, آرکانزاس, Florida Georgia, لوئیزیانا, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی ویرجینیا و ویرجینیای غربی همه عطا است که افتخار در مردان که خدمت کنفدراسیون. هر دو از می سی سی پی را به کنفدراسیون از جمله secessionist جمهور, Jefferson Davis. در سال 2018 فلوریدا با تصویب قانون به جای مجسمه مؤتلفه ژنرال ادموند کربی اسمیت با یکی از مری مک لئود بتون یک آفریقایی-آمریکایی مربی و فعال حقوق مدنی.

در روز پنج شنبه مجلس نانسی پلوسی دستور حذف پرتره از چهار بلندگو که در حال خدمت در کنفدراسیون.

“به من گفته اند قبل از سالن های کنگره هستند قلب خیلی از ما دموکراسی” پلوسی در نامه ای نوشت به خانه کارمند Cheryl L. Johnson درخواست حذف از پرتره. “وجود دارد هیچ جایی در آن سالن های مقدس از کنگره و یا در هر جای افتخار برای یاد مردانی که تجسم خشونت تعصب و عجیب و غریب پرستی از کنفدراسیون.”

در روز پنج شنبه پرتره برداشته شد و قرار داده شده به مجموعه خانه سازی. کار برده کمک به ساخت و ساز از ساختمان کاپیتول خود را.

“ما نمی دانیم در این مورد تا زمانی که ما بودند در نظر گرفتن موجودی از مجسمه ها و متصدی به ما گفت که چهار نقاشی از سخنرانان در کنگره ایالات متحده آمریکا چهار بلندگو که در حال خدمت در کنفدراسیون” پلوسی گفت: پنج شنبه.

فشار برای حذف مؤتلفه مراسم تجلیل از کنگره بخشی از یک در سراسر کشور — و در برخی موارد جهانی — حرکت به پایین بناهای تاریخی به چهره های تاریخی که در ارتباط با برده داری و یا نژاد پرستی. مجسمه مؤتلفه افسران شهرداران که مظلوم سیاه جوامع فاتحان اسپانیایی که قتل عام بومی جمعیت و اکسپلورر کریستف کلمب گرفته شده پایین در سراسر کشور یا توسط شهروندان و یا توسط مقامات در تلاش برای سر کردن احتمالا خطرناک اقدام خودجوش توسط تظاهر کنندگان.

کنگره نیز با توجه به تغییر نام از 10 پایگاه های نظامی ایالات متحده به نام بعد از Confederates یک حرکت که بی پرده بیان کرده است پشتیبانی می کند.

“من از ابراز باور من این است که این امر می تواند کاملا مناسب در نظر من به بررسی نام قلعه … هستند که پس از نام مؤتلفه رهبران نظامی و تغییر این نام گفت:” بلانت مقایسه این موضوع با مجسمه انتخاب که او نیاز به استدلال دولت تصویب سطح. “و ما می توانید انجام دهید این است که در خود ما است.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de