بولتون هنوز هم می تواند در صورت هزینه ارسال به تمام کتاب در مغلوب ساختن پیشی جستن کارشناسان می گویند

روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دولت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به دادگاه در اخرین تلاش برای توقف ژوئن 23, انتشار خاطرات خود “اتاق که در آن اتفاق افتاده است.” تقریبا در همان زمان, اما, اخبار رسانه های چاپ و نشر آغاز شد آشکار گزیده ای از بولتون تجربه در کاخ سفید بین 2018 و 2019.

در حالی که کارشناسان حقوقی می گویند دولت امید کمی در توقف انتشار کتاب به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از کپی شده از طریق پست در سراسر جهان است که لزوما تلقیح بولتون از پتانسیل مجازات های کیفری و مدنی.

“توقف انتشار ماموریت یک احمق است که دنبال هیچ شک تنها به لطفا رئیس جمهور” برادلی خزه یک شریک در واشنگتن امنیت ملی شرکت حقوقی علامت زید گفت: در یک ایمیل به یاهو اخبار. اما بولتون به دلیل عدم تطابق با دولت اجباری prepublication بررسی روند که گاهی اوقات می تواند سال ها طول بکشد مسلما اجازه می دهد که دولت برای به دست گرفتن سود خزه اضافه شده است. “آنها کاملا همه پول از, کتاب,” او نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و حتی بیشتر در روز دوشنبه هنگامی که او پیشنهاد بولتون باید به اتهامات جنایی از وزارت دادگستری برای افشای اطلاعات طبقه بندی شده. دولت به ندرت اگر تا کنون به اتهام کارمندان سابق با نشت اطلاعات طبقه بندی شده در کتاب های خود را به دلیل انجام این کار در یک دادگاه قانون نیاز به بررسی و اطلاعات آن را به دنبال مخفی نگه داشتن. بیشتر پیچیده ممکن است اتهام جنایی در برابر بولتون است این واقعیت است که رئيس جمهور در حال حاضر مشخص مواد در خاطرات به عنوان یک “مجموعه ای از دروغ است.” تعریف نهفته است نمی توان طبقه بندی کرد.

با توجه به چهار DOJ به دنبال پر کردن یک دستور در مقابل این کتاب, انتشار, الن, شوالیه, کاخ سفید, مدیر ارشد, برای ثبت دسترسی و مدیریت امنیت اطلاعات هرگز به تایید نوشته شده که این کتاب می تواند اقدام به انتشار حتی اگر بولتون حذف مواد حساس از نسخه خطی در صورت درخواست. چند مقامات دولتی از جمله تهمت وفادار مایکل الیس که در حال حاضر دارای موقعیت شورای امنیت ملی است, مدیر ارشد, برای هوش مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe و همچنین آژانس امنیت ملی مدیر ژنرال پل Nakasone و ضد جاسوسی ارشد لایحه Evanina بودند نگرانی در مورد اطلاعات حساس باقی می ماند که در این کتاب است.

سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی, جان بولتون. (Jonathan دریک/فردا نیوز)

Nakasone نوشت: در یک استشهاد که بولتون کتاب اگر منتشر “می تواند در نتیجه از دست دادن دائمی” از یک منبع سیگنال های الکترونیکی اطلاعاتی که منجر به “آسیب جبران ناپذیر.”

وقتی پرسید که آیا جامعه اطلاعاتی خواهد بود آماده برای اثبات نگرانی های خود را در یک دادگاه قانون DNI سخنگو گفت: اخبار یاهو که “این سیاست ما را به بحث در جریان مسائل دادخواهی” و این که دفتر او بود و متمرکز بر وظیفه خود برای محافظت از اطلاعات موجود در گزیده ای از این کتاب که در حال حاضر “به خطر انداخته امنیت ملی است.” NSA کاهش یافته است به نظر با اشاره اخبار یاهو به کاخ سفید است. کاخ سفید کاهش یافته است به نظر قانونی آن استراتژی است.

آن باقی مانده است و ممکن است که وزارت دادگستری را انتخاب کنید به عنوان مثال از بولتون برای جلوگیری از سایر سابق امنیت ملی مقامات از انتشار خاطرات خود را ندارد review — اگر تنها به القای ترس از دست دادن در یک دیدار است.

“بولتون بود که متوجه کتاب هنوز موجود اطلاعات طبقه بندی شده و سپس عمدا نادیده گرفته و این اقدام به انتشار” اندرو Bakaj یک افسر سابق اطلاعاتی و موسس شریک امنیت ملی شرکت, قطب نما, رز حقوقی گروه گفت: در یک ایمیل. “دیدن چگونه کینه جو این دولت است که این باید یک نگرانی واقعی برای او” او ادامه داد.

“اگر شما بی پروا رسیدگی به اطلاعات طبقه بندی شده و آن را دریافت کنید شما می توانید با رفتن به زندان برای آن گفت:” تیموتی Parlatore یک وکیل است که به نمایندگی از مشتریان متعدد در prepublication بررسی مسائل. این شامل مت Bissonnette نویسنده “No Easy Day,” فروش حساب دست اول از ماموریت که منجر به کشته شدن اسامه بن لادن است. Bissonnette ضبط خالص درآمد حاصل از این کتاب در مورد مدنی و حل و فصل با یک وکیل قبلی. در حالی که وزارت دادگستری تهدید Bissonnette با اتهامات جنایی دادستان در نهایت کاهش یافته است متعدد و تحقیقات است.

Parlatore که گفت Bissonnette مورد متفاوت بود زیرا این کتاب نیست حاوی اطلاعات طبقه بندی شده گفت: DOJ هنوز با چالش های مشابه در ساخت یک مورد در برابر بولتون. “در تعقیب کسی برای افشای اطلاعات طبقه بندی شده, شما باید به این اطلاعات طبقه بندی شده … در برخی از سطح تعقیب کسی آشنایی اعتبار به داستان خود را,” او گفت:. به علاوه وجود دارد موضوع پیچیده انتخاب یک هیئت منصفه و همچنین تعیین این که کدام بخش از این کتاب ممکن است غلط باشد او را ادامه داد. “این یک تصمیم دشوار DOJ, به,” او گفت:.

بولتون وکلا و ناشران اصرار دارند دولت تنها در تلاش برای جلوگیری از خجالت. Simon & Schuster, کتاب ناشر نوشت: در بیانیه ای که بولتون انطباق با فرایند بررسی و DOJ دادگاه پرونده “چیزی بیش از آخرین در یک سری طولانی در حال اجرا از تلاش های دولت برای سرکوب انتشار یک کتاب آن را بداند unflattering به رئیس جمهور.”

در حالی که معلوم نیست که ابزار خاص و یا حساس منابع جامعه اطلاعاتی ترس بولتون به خطر می اندازند است, گزیده ای از کتاب های منتشر شده تا کنون نشان می دهد تعدادی از مکالمات شخصی بولتون بود و حرفهاى مربوط به رئیس جمهور و رهبران خارجی.

با توجه به گزارش های خبری از رسانه های که به دست آمده پیشرفت کپی از کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها به دنبال کمک های خود را با انتخاب مجدد کمپین درخواست رئیس جمهور اوکراین Volodmyr Zelensky به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خانواده پایه و اساس خود را برای استیضاح توسط مجلس در ماه دسامبر, اما همچنین از اوباما درخواست او را برای خرید محصولات کشاورزی به امن پشتیبانی در میان کشاورزان تلقی حیاتی برای تامین امنیت دور دوم. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین چندین شرم آور و یا ظالمانه نظرات به گفته بولتون از جمله عدم تحقق انگلیس به یک قدرت هسته ای باور فنلاند بخشی از روسیه و تشویق چین برای ادامه به ساخت اردوگاه های کار اجباری برای Uighurs اعضای یک اقلیت مسلمان در چین است. در بولتون بازگویی در تلاش برای منحرف کردن مطبوعات از دختر خود Ivanka Trump استفاده از یک حساب ایمیل شخصی برای انجام کسب و کار دولت تهمت حتی ستایش عربستان سعودی شاهزاده محمد بن سلمان پس از قتل ایالات متحده اقامت و نگار جمال Khashoggi که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی ارتباط اند به شاهزاده خود را.

بولتون در حالی که او ممکن است از قلم چند مرحله می پیوندد یک لیست طولانی از اطلاعات سابق و ملی که کشتی با طاقت فرسا prepublication فرایند بررسی.

ندا Bakos یک افسر سابق سازمان سیا کمک کرد که پیگیری کردن بالا القاعده تروریست ها در خاورمیانه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر سازمان سیا در سال 2018 پس از دو سال در انتظار برای بررسی از نسخه خطی. بدون روشن توضیح تکه های زیادی از این کتاب تلقی می شد حساس و سیاه, ارائه, روایت قابل خواندن است. این کتاب در نهایت منتشر شده در ژوئن 2019.

در شاید یکی از مهیج ترین نمونه از یدک کش-از-جنگ بین دولت و بازنشسته افسر اطلاعاتی این آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع خریداری شده و خرد شده تقریبا کل چاپ اول — تقریبا 10000 نسخه — افغانستان جنگ خاطرات “عملیات قلب تاریک” توسط بازنشسته ارتش ایالات متحده رزرو سرهنگ سرهنگ Anthony Shaffer. در بولتون صورت این احتمال وجود دارد در حال حاضر وجود دارد بیش از حد بسیاری از نسخه های در گردش برای خرید همه آنها را.

شیفر رئیس جمهور محافظه کار اتاق فکر لندن مرکز تحقیقات سیاست شد معروف زمانی که او ساخته شده آشکار به کنگره ادعا پنتاگون مخفی نگه داشته و شواهد واحد خود را جمع آوری حدود 9/11 هواپیماربایان یک سال قبل از حملات خود ادعای وزارت دفاع و بازرس کل شد و بعد از آن قادر به اثبات. شیفر نزدیک شد به نوشتن خاطرات پس از کنگره شهادت او گفت: اخبار یاهو در یک مصاحبه تلفنی. او می گوید: او نگهداری ارتش به اطلاع تمام کردم کتاب تایید شده بود و تنها ملاقات با مقاومت در اواخر مراحل توسط آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع که در آن او تا به حال شده است به کار به عنوان یک غیر نظامی. تیم حقوقی خود را با پیروی از قطر درخواست و تجدید نظر در کتاب دوم خود تجدید چاپ اما روزنامه نگاران در حال حاضر دریافت نقد و بررسی نسخه از این کتاب. آژانس کتاب-خرید شیرین کاری تنها از آن محبوب تر است.

“مردم آمریکا حق دارند برای دیدن و درک خود را چگونه دلار مالیات در حال صرف” شیفر گفت. “مسائل من صحبت کردن در مورد در چاپ آن از بین رفته آن را انجام, آن را به دنبال درس و اشتباهات ساخته شده است.” او بر خلاف Bolton, شیفر گفت: همه چیز از او پرسیده شد که توسط دولت هر چند او اعتراض پشت صحنه در برابر چیزهایی که او بر این باور بودند اشتباه طبقه بندی شده از قبیل نام از همکاران او سخن گفته بود شخصا و گنجاندن محافظت آشکار او ساخته شده به کنگره است.

بسیاری از مقامات سابق دولت شکایت کرده اند در مورد نابرابر استانداردهای اعمال شده به مقامات ارشد سابق در مقابل کسانی که بازنشسته شد در رتبه پایین تر در هنگام صحبت کردن و یا نوشتن برای عموم به ویژه برای مقامات سابق دریافت کرده اند که سودآور تلویزیون قرارداد شده اند و قادر به صحبت می کنند بدون گرفتن مکرر اظهارات تایید قبل از رفتن بر روی هوا است. یک منبع گفت: اخبار یاهو که دفتر مدیر اطلاعات ملی شده است با توجه به تجدید نظر استانداردهای آن برای مقامات سابق برای صحبت یا نوشتن علنا هر چند هیچ راهنمایی بیشتر شده است قرار داده شده است.

در یک بیانیه مطبوعاتی عصر روز چهارشنبه در DNI سر Ratcliffe به نظر می رسد به طور مستقیم رسیدگی به این اختلاف و اشاره کرد که بولتون با وجود سابق خود را در رتبه بالا خواهد بود پاسخگو همان راه هر کس دیگری خواهد بود.

“صرف نظر از رتبه و یا موقعیت هر فردی سپرده با دسترسی به ملت ما اسرار یک وظیفه قانونی و مسئولیت برای محافظت از اطلاعات طبقه بندی شده” گفت: Ratcliffe. “به عنوان مدیر اطلاعات ملی من مجاز و موظف به حفاظت از این کار مهم, از جامعه اطلاعاتی از هر و همه غیر مجاز آشکار است که آنچه که من امروز انجام می شود.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de