وبلاگ صحبت کردن در مورد Juneteenth: Usher, تیلور سویفت و بیشتر

Juneteenth یکی از مهم ترین روز در تاریخ آمریکا — و افراد مشهور در حال استفاده از سیستم عامل خود را به یاد طرفداران خود را از فقط که.

تعطیلات می افتد در تاریخ 19 ژوئن هر سال و یادبود پایان برده داری در آمریکا در سال 1865 دو سال پس از رئیس جمهور آبراهام لینکلن گذشت رهایی ا … در حالی که این کشور همچنان به سوگواری از دست دادن جورج فلوید Breonna تیلور و بیشتر قربانیان خشونت پلیس بسیاری از افراد مشهور گرفته اند از این لحظه به مدافع برای ساخت Juneteenth در سراسر کشور به رسمیت شناخته تعطیلات. در طولانی مدت واشنگتن پست op-ed, Usher دقیق چگونه این روز مهم باید به طور گسترده جشن گرفته می شود.

“ما می تواند آن را مشاهده کند به عنوان بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید در حال حاضر در حال انجام جشن هر دو ما اولین گام به سوی آزادی به مردم سیاه و سفید در آمریکا و همچنین کمک های بسیاری به این سرزمین,” او نوشت. “ساخت و ساز از وال استریت; اختراع jazz, rock n’ roll, hip-hop و R&B; و تمام کارآفرینی و کسب و کار, درخشندگی فوق العاده, آشپزی, ورزشی, برتری قدرت سیاسی و جهانی نفوذ فرهنگی آمریکایی های سیاه و سفید انجام داده است.”

این “اوج” خواننده ادامه داد: “به عنوان یک هنرمند وظیفه من این است که به بازتاب این بار تلاش که در آن زندگی می کنیم. قلب من شکسته است با ادامه بی عدالتی در این کشور تحریک با سابقه طولانی خود را از نژادپرستی که منجر به مرگبار نتایج برای بیش از حد بسیاری از مردم ما. این کشور باید تغییر کند.”

همکار نوازنده Pharrell Williams نیز ابراز تمایل برای تعطیلات به تبدیل شدن به یک دولت و تعطیلات ملی ظاهر می شود در خانه اش در ایالت ویرجینیا به بحث در مورد مهم بودن جشن روز آزادی. در جمعه, ژوئن 19, او را به جزئیات بیشتر در مورد این روز را در تاریخ طی مصاحبه ای در امروز نشان می دهد.

“این باید یک تعطیلات برای همه” او توضیح داد. “اجداد ما زندگی خود را داده بودند — آنها به زندگی خود آنها به آنها گوشت آنها به ذهن خود. وجود ندارد اذعان زیادی برای این واقعیت است که شما می دانید که ما هرگز واقعا به حال ما روز استقلال مثل ما باید داشته باشد. زمانی که 4 ژوئیه 1776 اتفاق افتاده است, آن را واقعا فقط سفید ما برادران که آزاد بودند.”

سیاه, افراد مشهور تنها کسانی نیستند که مبارزه برای به رسمیت شناختن این روز تاریخی. آوازی متحدان مانند تیلور سویفت شروع کرده اند به استفاده از خود را برجسته سیستم عامل به مبارزه برای تغییر و برابری به عنوان پشتیبانی برای زندگی مهم جنبش همچنان به رشد.

“برای من و خانواده و همه چیز را که برخوردی است به تازگی به ما می دهد یک فرصت برای منعکس کردن, گوش دادن, و reprogram هر بخشی از زندگی ما است که نشده است با صدای بلند و وحشیانه ضد نژادپرستانه و هرگز اجازه امتیاز دروغ خفته زمانی که آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ایستادن برای آنچه حق” نشویل بومی توضیح داد: در یک متفکر Instagram ارسال در روز جمعه.

پایین ببینید چه بیشتر افراد در حال صحبت کردن به افتخار Juneteenth این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de