Courtney Stodden می پوشد برایان آستین گرین است SMAG کلاه


Courtney Stodden Wears Brian Austin Green's SMAG Hat
Courtney Stodden در هالیوود در ژوئن 18, 2020, پوشیدن “SMAG” کلاه; Brian Austin Green. مگا; Christopher Smith/تالار گفتگو/AP/شاتر

Courtney Stodden حمایت سابق خود برایان آستین گرین در بیشتر راه بیش از یک پس از تقسیم خود با مگان فاکس.

در روز پنج شنبه, ژوئن 18, بمب ورزش ها دیده می شد و در مورد در هالیوود پوشیدن itty bitty پوست تنگ شورت. اما این همه نیست! او همچنین با پوشیدن یک کلاه از سبز جدید کسی را در آمریکا بزرگ (SMAG) کلاه خط.

این می آید کمتر از یک هفته پس از این دو خال خال شد گرفتن مواد غذایی مکزیکی با هم در لس آنجلس. در تصاویر به دست آمده توسط TMZسبز نشان داده شده است باز کردن درب خودرو برای Stodden قبل از رانندگی.

کلاه خودی خود یک خاکستری تیره با طرح “کسی را در آمریکا بزرگ” نوشته شده در بنفش دوخت. آن را در دسترس برای خرید برای $47 در shop.withBAGpod.com با تمام درآمد حاصل از رفتن به ACLU.

این تنها قطعه ای از رنگ سبز است که Stodden عینک. 25-سال-مدل انتخاب برای جفت کردن لوازم جانبی با یک پیراهن پینک فلوید است که یا سبز را در مورد واقعی یا یکی که به نظر می رسد درست مثل او. ما می دانیم آن را محبوب طراحی … اما می توان آن را غیر طبیعی تصادف است ؟ فاکس که به تازگی همسر جدا از این بازیگر همچنین کشف پوشیدن شبیه پینک فلوید توپ را روی گوه در اوایل این ماه در کنار او, جدید, کمال , مسلسل کلی.

بازگشت در ماه مه بورلی هیلز 90210 بازیگر تایید او و فاکس به نام آن واریز شده پس از نزدیک به یک دهه از ازدواج.

“واقعیت این است که ما شده ایم با هم برای 15 سال و ما شده ایم برای ازدواج 10 و ما سه چشم کودکان” سبز نشان داد در طول یک قسمت از “… با برایان آستین گرین” پادکست است. “انگار حس از دست دادن که چطور من با این بخش از زندگی من است که من همیشه شناخته شده و دوست داشتنی و به اشتراک گذاشته شده در حال تغییر است ؟ چه که چشم انداز نگاه مانند? چه که زندگی شبیه چیست ؟ مگان و من صحبت زیادی در مورد آن و این یک نگرانی بزرگ برای هر دوی ما واقعا هر دوی ما.”

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de