D. L. Pablo Newton Farley است که دوره نقاهت پس از سقوط در طول ایستاده نشان می دهد

D. L. pablo newton farley است که دوره نقاهت پس از سقوط بر روی صحنه در وسط ایستاده نشان می دهد در نشویل, تنسی, در روز جمعه خرداد 19, Us Weekly می تواند تایید.

TMZ گزارش می دهد که کمدین, 57, انجام شد در Zanies, کمدی, باشگاه حدود 11 p. m. هنگامی که او به طور ناگهانی در گذشت در حالی که با تکیه بر یک مدفوع. مخاطبان عضو ارسال فیلم از این حادثه در توییتر نشان می دهد که pablo newton farley بدن رفتن لنگی و دو مرد با عجله به او را حمل کردن مرحله. یک گوینده شنیده می شود گفتن جمعیت “آرام بمانند. ما آن را تمام کردم تحت کنترل است.” با توجه به TMZ آمبولانس و ماشین آتش نشانی اعزام شدند به صحنه است.

“او مبتلا به خستگی بعد از تمام هفته کار و سفر و نگه داشته بود یک شب در بیمارستان برای آزمایش تحت دستورات پزشک. او بیدار است و احساس بهتر و آرزوهای خود را به همه تشکر می کنم برای این نوع بسیار نماز و افکار” pablo newton farley نماینده می گوید ما.

ساعت پس از حادثه هواپیمای روح ستاره مشهور دوستان مطمئن باشید طرفداران که او در وضعیت با ثبات است.

“DL pablo newton farley خوب است. من فقط صحبت کرد و به او” YouTuber DJ ولاد توییتی.

کمدین جی واشنگتنبرای خود نوشت: “به روز رسانی: من فقط یک متن از کسی که نزدیک به D. L که او در حال انجام کار خوب در حال حاضر. که یک برکت و رحمت برای شنیدن.”

این Hughleys آلوم انجام شد در Zanies, کمدی باشگاه به عنوان بخشی از چهار روز اقامت. ایستاده تا کمیک برنامه ریزی شده بود به انجام دو مطلب را نشان می دهد در پنج شنبه, 21 ژوئن. او همچنین دارای یک آینده سه روز در مجموعه ایستادن زنده در هانتسویل آلاباما ابتدا در ژوئن 26.

Zanies, کمدی, باشگاه بازگشایی در نشویل در 15 مه در زیر شهر فاز 1 طرح بازگشایی پس از خاموش کردن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این باشگاه ارائه می دهد کاهش فروش بلیط و اجتماعی دور صندلی برای آن را نشان می دهد. نشویل وارد فاز 2 طرح خود را در مه 25.

Pablo newton farley عضو Original Kings of Comedy همراه با استیو هاروی, Cedric the Entertainer و اواخر برنی مک. ویرجینیا بومی و همسرش, LaDonna pablo newton farley هستند پدر و مادر از دختر رایان 33 و تایلر 29 و کایل 32.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de