دمی برنت و اسلاتر دیویس تقسیم 4 ماه پس از رفتن Instagram رسمی

بسته شدن یک فصل. دمی برنت و دوست پسر او اسلاتر دیویسرا به نام آن واریز شده فقط چهار ماه پس از رفتن مردم در رابطه با خود ما هفتگی می توانید به طور انحصاری تایید.

این کارشناسی در بهشت آلوم 25 و دیویس همچنین 25 اشاره کرد که خود را عاشقانه تا به حال به پایان رسید که آنها unfollowed یکدیگر در Instagram. برنت نیز عکس های حذف شده از سابق او کمال از او Instagram account.

نوازنده برای یک عکاسی از خود از طریق Instagram داستان در جمعه 19 ژوئن. “بسیاری از یو پی اس های n فراز” او زیر نویس عکس همراه با شکسته-قلب emoji.

این خبر پس از برنت بستری ماه گذشته که او و دیویس به حال “مبارزه زیادی” در طول coronavirus قرنطینه. واقعیت star — که خود منزوی با دیویس و خانواده اش در میان همه گیر — آماده نبود برای تلفات آن زمان در ارتباط است.

“[هنگامی که] شما که وقت زیادی را صرف با کسی و خانواده خود را — آن را مانند شما شروع nit-چیدن و شما شروع به گرفتن دیوانه بیش از این چیزهای احمقانه و مبارزه در مورد آن,” او گفت: ممکن است یک قسمت از “بزرگ باد و انرژی” پادکست.

برنت توضیح داد که آن را دشوار است به خصوص زمانی که او و کالیفرنیا ساکن خواهد مبارزه در اطراف خود ،

“من قطعا احساس ناراحت کننده در زمان, اما من فقط در تلاش برای به دست آوردن بیش از آن را خسته کننده علت آن را مانند, ‘کودک’ — گفتم: “آیا شامل خانواده خود را در همه این باعث می دانید من در اینجا با شما و از آن تو بود بی دست و پا برای من و ناراحت کننده است و من نمی خواهم که” تگزاس بومی گفت.

سابق لیسانس ستاره رفت Instagram رسمی با دیویس در ماه فوریه است. یک منبع گفت:” ما در آن زمان که “دمی با اسلاتر.”

بعد که ماه برنت نشان داد که او معرفی شد و به او سابق شعله با BiP costar کتی مورتونکه تا به حال شناخته شده Davis برای دو و نیم سال است.

در ماه مارس جفت دقیق خود را “پاپ” شب تاریخ در مصاحبه با ما. “او به من آموخت که چگونه به گرفتن بهتر در بازی بولینگ” برنت گفت: در آن زمان. دیویس افزود که این دو لذت می برد بازی “مینی گلف بازی های آرکید [و] بولینگ” حتی اگر او گفت برنت “وحشتناک” در آنها.

قبل از رابطه او با Davis سابق ABC شخصیت مورخ Kristian Haggertyکه او مشغول شدم تا در فصل 6 تا آخر لیسانس در بهشت. جفت خود را اعلام کرد تقسیم در اکتبر 2019.

برنت نیز مرتبط شده است به نیک Viallکه او خال دار شده است با چندین بار در طول چند ماه گذشته. اما “Viall فایل” پادکست میزبان 39 را تکذیب کرد و گفت که آنها دوستیابی در مصاحبه با ما در نوامبر سال 2019.

Viall نشان داد که او و برنت اخیرا حلق آویز کردن زمانی که او با ارسال یک عکس از طریق Instagram آنها در لس آنجلس در روز جمعه. “بهتر از زوم” او زیر نویس ضربه محکم و ناگهانی.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de