‘حتی استیونس’ بازیگران: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

بحث در مورد رجعت! دیزنی کانال اصلی سری حتی استیونس برای اولین بار در ماه ژوئن سال 2000 و بعد از آن ستاره رفته اند برای رسیدن به رویاهای بزرگ.

خانواده طنزهای پخش برای سه فصل بین سال های 2000 و 2003, آینده به پایان رسید شبکه 65-قسمت محدود می کند. هر قسمت به دنبال گریز از مرکز Stevens خانواده با تمرکز بر کل مخالف شخصیت دو کودکان رن (Christy Carlson Romano) و لوئیس (Shia LaBeouf). بازیگران آمد با هم یک بار دیگر برای حتی Stevens دانلود فیلمکه برای اولین بار در ماه ژوئن سال 2003 و در عمل به عنوان سری آخر.

اگر آن را کوتاه دیزنی سری LaBeouf را نقش برک آوت. در سال 2003 کالیفرنیا بومی در زمان خانه امی برای برجسته بازیگر در کودکان سری برای نقش خود به عنوان بازیگوش جوانترین فرزند خانواده استیونس. سال بعد ترانسفورماتور ستاره منعکس در حال رشد در کانون توجه است.

“من یک بچه معمولی به صورت واقعی در وضعیت فوق العاده ای است,” او گفت: خبرنگار هالیوود در ماه اکتبر 2019. “من معتاد شد که تجلیل. این نوع از سوخت من راه کار برای مدت زمان طولانی — فقط حسرت خود را و نگه داشتن آن و نه واقعا تا به حال برخورد با آن و یا سوال آن را فقط نگه داشتن آن را در یک بطری کوچک است که شما می توانید پاپ به بالا در هر زمان که مورد نیاز است زمانی که سوئیچ نیاز به بدبختانه.”

LaBeouf زندگی به عنوان یک ستاره کودک به رهبری او را به چند بار سخت از جمله 2017 بازداشت برای مستی و رفتار آشوبگرانه در ساوانا ، به جای اینکه محکوم به زندان زمان Disturbia ستاره دستور داده شد برای حضور در نوتوانی در کانکتیکات, جایی که او آموخته است که او در نشان دادن علائم اختلال استرس پس از سانحه.

“من فقط فکر می کردم یک الکلی مانند یک آبی واقعی, مست, و من نیاز به مقابله با آن” LeBeouf توضیح داد به خبرنگار هالیوود. “من می دانستم که آن موضوع بود اما نمی دانم که وجود دارد این اضافی دیگر تمام چیزی که مانع توانایی من برای هر گونه صلح در زندگی من و من توانایی مقابله با مردم است.”

تجربه خود را در درمان با الهام از آخرین فیلم عسل پسرکه آمار تئاتر در نوامبر سال 2019 به دست آورده و او را به دستیابی به موفقیت فیلمنامه جایزه در 23rd annual Hollywood Film Awards.

در پایین حرکت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد که در آن بازیگران حتی استیونس است امروز!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de