داخل Colbie Caillat سالم بعد

برای Colbie Caillatوجود دارد بیشتر به سالم بودن از حق خوردن و کار کردن. حاصل این فعالیت ها بخش مهمی از روال روزمره اما اواز خوان را دوست دارد به اطمینان حاصل شود او را به حفظ او سلامت روانی بیش از حد. و او انجام شده است که فقط حلق آویز کردن با دوستان خوب کاوش در خارج از منزل بزرگ و ضبط موسیقی بر روی یک مزرعه در ایالت تنسی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“من شده است به ماندن واقعا شلوغ در طول قرنطینه در اینجا در نشویل ،” رفته غرب frontwoman, 35, نشان می دهد به طور انحصاری در شماره جدید ما هفتگی. “من شده است زندگی در این کشور با شورشیان در مرتع پرورش احشام و من یادگیری چیزهای جدید در هر روز است.”

در میان کسانی که سرگرمی های جدید او را برداشت ؟ “من یاد گرفتم که چگونه به استفاده از یک اره برقی برش چوب از درختان سقوط کرد که در یک طوفان می گوید:” قبلا انفرادی “شامپانی” خواننده. “من [نیز] آموخته است که چگونه به درایو یک تراکتور و سبزیجات گیاهی در محصولات زراعی است.”

گرمی-برنده را دوست دارد به سرمایه گذاری در خارج از مزرعه بیش از حد. “I’ve been loving با در نظر گرفتن سه مایل پیاده روی در خارج هر روز در هوای تازه” Caillat می گوید و اشاره کرد که او انجام شده است بسیاری از قایقرانی و قایقرانی در نزدیکی رودخانه با دوست دوران کودکی اش Breanna Stotts به عنوان به خوبی. “این خیلی زرق و برق دار!”

ایجاد موسیقی های جدید فعالیت دیگری است که طول می کشد تا کمی تکه از روز خود را. به تازگی تک Caillat — او به نام آن واریز شده و با او نامزد و bandmate, جاستین جوانپس از 10 سال با هم در مارس — کار کرده است سخت در استودیو نوشتن و ضبط کردن آهنگ های جدید.

“من از طریق بسیاری از تغییرات در این سال و نوشتن آهنگ کامل درمانی برای آن” اذعان کالیفرنیا بومی است. “من از دست رفته ام ضبط بسیار است.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن آنچه که یک نمونه سالم روز به نظر می رسد برای Caillat.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de