James Van Der Beek, نشان می دهد, همسرم, Kimberly رنج می برد یکی دیگر از سقط جنین

James Van Der Beek نازل شده در شنبه, ژوئن 20, که همسرش کیمبرلی Van Der Beek, حال یکی دیگر از سقط جنین هفت ماه پس از قبلی از دست دادن.

“پس از تحمل یک, وحشیانه, بسیار, عمومی سقط جنین در ماه نوامبر گذشته ما بسیار خوشحال به یاد بگیرند که ما باردار و” رقص با ستاره ها آلوم, 43, زیر نویس دو Instagram عکس از همسر خود در رختخواب دراز کشیده با دختر خود را. “در این زمان ما را نگه داشته و اخبار را به خودمان است. اما آخر هفته گذشته یک بار دیگر 17 هفته در… روح ما هیجان زده شده است به خوش آمدید به جهان تا به حال درس برای خانواده ما که نمی عبارتند از پیوستن به ما در زندگی فیزیکی بدن است.”

James Van Der Beek Reveals Wife Kimberly Suffered Another Miscarriage
James Van Der Beek (R) و کیمبرلی Van Der Beek حضور در لس آنجلس نمایش ویژه از “پوست” در ArcLight هالیوود در جولای 11, 2019 در هالیوود کالیفرنیا. شاتر

“ما با عجله @vanderkimberly به بیمارستان توسط آمبولانس دیگر دلخراش شب از تزریق خون” جیمز ادامه داد. “و من ایستاده بود سپاسگزار برای مردم خوب است که پیمایش و خم مقررات برای صرفه جویی در زندگی خود را — اما درمانده به انجام خیلی برای من دوست داشتم از ماساژ پاهای خود را کنید و سعی کنید به نگه داشتن او گرم (با من #DWTS لباس جالب) – چیزی است که نگه داشته در حال اجرا را از طریق سر من دوباره و دوباره که من در حال حاضر احساس اجبار برای به اشتراک گذاری: ما باید برای مراقبت بهتر از هر یک از دیگر.”

مشاهده این پست در Instagram

پس از درد و رنج وحشیانه, بسیار, عمومی سقط جنین در ماه نوامبر گذشته ما بسیار خوشحال به یاد ما بودند ، در این زمان ما را نگه داشته و اخبار را به خودمان است. اما آخر هفته گذشته یک بار دیگر 17 هفته در… روح ما هیجان زده شده است به خوش آمدید به جهان تا به حال درس برای خانواده ما که نمی عبارتند از پیوستن به ما در زندگی فیزیکی بدن است. • ما با عجله @vanderkimberly به بیمارستان توسط آمبولانس دیگر دلخراش شب از خون است ، و من ایستاده بود سپاسگزار برای مردم خوب است که پیمایش و خم مقررات برای صرفه جویی در زندگی خود را — اما درمانده به انجام خیلی برای من دوست داشتم از ماساژ پاهای خود را کنید و سعی کنید به نگه داشتن او گرم (با من #DWTS لباس جالب) – چیزی است که نگه داشته در حال اجرا را از طریق سر من دوباره و دوباره که من در حال حاضر احساس اجبار برای به اشتراک گذاری: • ما باید برای مراقبت بهتر از هر دیگر. • جهان در, درد سمت راست در حال حاضر. وجود دارد را انکار شوک خشم تمام الگوهای قدیمی ما چسبیده به هنگامی که عمیق تروما کشف شده است. و وجود دارد هیچ کلمه ای برای سهولت درد… به این روند صدمه کمتر و یا برای حل آن به سرعت. اما راه خروج از آن ؟ شروع می شود با یک باز دل شکسته تفکر از این سوال: • چگونه می تواند ما را در مراقبت بهتر از هر یک از دیگر ؟ • و به تمام خانواده هایی که رفته اند از طریق این… شما به تنهایی نیست. 🌈

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط James Van Der Beek (@vanderjames) در

“جهان در, درد, در حال حاضر,” سابق داوسون کریک ستاره ادامه داد. “وجود دارد را انکار شوک خشم تمام الگوهای قدیمی ما چسبیده به هنگامی که عمیق تروما کشف شده است. و وجود دارد هیچ کلمه ای برای سهولت درد… به این روند صدمه کمتر و یا برای حل آن به سرعت. اما راه خروج از آن ؟ شروع می شود با یک باز دل شکسته تفکر از این سوال: چگونه می تواند ما را در مراقبت بهتر از هر یک از دیگر؟”

او به این نتیجه رسیدند پست خود را با یک پیام “به تمام خانواده هایی که رفته اند از طریق این… شما تنها نیستید.”

کیمبرلی 37 — کسی که سهام اولیویا, 9, جاشوا, 8, آنابل, 6, امیلیا, 4 و پسر عمو, 2, با شوهرش از تقریبا 10 سال — ارسال شده جیمز’ عکس در Instagram, داستان نوشتن “در آخر هفته گذشته… (سقط در 17 هفته دوباره).”

این زن و شوهر نشان داد در ماه نوامبر که آنها می خواهم خود را سقط نوزاد پسر در حالی که Varsity Blues ستاره رقابت در DWTS. در آن زمان او posted on Instagram مورد ویرانگر از دست دادن نوشتن است که او تقریبا از دست داده و زندگی خود را در اتاق اورژانس.

جیمز نشان داد در خود Instagram پست که زن و شوهر بودند “غرق. را ویران کرد. در شوک” و اضافه کرد که آنها می خواهم “بوده از طریق قبل از این اما هرگز این اواخر در دوران بارداری و هرگز همراه با چنین ترسناک وحشتناک تهدید به @vanderkimberly و او را به خوبی بودن. سپاسگزار است که او در حال حاضر دوره نقاهت اما ما فقط شروع باز کردن لایه هایی از این یکی.”

کیمبرلی باز کرد تا در سپتامبر سال 2018 مورد قبلا رنج سه سقط جنین “در سراسر 10 هفته بارداری.” در یک Instagram پست نشان دادن زن و شوهر cradling یک نوزاد پسر عمو او گفت که از دست دادن هر شکست قلب او. “من ویران شد در هر زمان تنها” او اعتراف کرد. “پس از یکی از آنها من نشسته در حمام گریه برای تقریبا پنج ساعت است. خوشبختانه من به طور کامل در صلح با آنها را در همه حال حاضر و دارای پنج فرزند است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de