نازی ها با استفاده از مثلث های قرمز به علامت زندانیان سیاسی. که نمادی است چرا Facebook ممنوع یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی آگهی.

یک مثلث قرمز بود یک بار یک دید مشترک در اردوگاه های کار اجباری نازی ها, بخشی از تاریخ در حال حاضر رانش به ملی ویژه توسط یک ممنوع سیاسی مبارزات انتخاباتی آگهی.

Facebook منتقل شنبه برای حذف تبلیغات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین که این شرکت گفت: نقض سیاست های خود در “سازمان یافته نفرت” و یک “ممنوع نفرت گروه نماد” وارونه مثلث قرمز.

نماد ذکر شده است در ضد افترا در لیگ پایگاه داده از نمادهای نفرت و شبیه یک شکلک است که می تواند به راحتی استفاده می شود. در موضوع خاص در حال حاضر: همچنین ممکن است به antifa یک چتر اصطلاح چپ اعلام کرد.

در زمینه های تاریخی از نازی ها در اردوگاه های کار اجباری معنای نماد است که به خوبی مستند شده است.

رانده شده توسط re-انتخابات’: جان بولتون کتاب متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از خارجی به دنبال کمک سیاسی به دست آوردن

زندانیان در اردوگاه های کار اجباری مشخص شد با استفاده از یک سیستم از نمادها با توجه به یادبود هولوکاست در ایالات متحده موزه. این عمل با استفاده از مثلث در این سیستم آغاز شده و در اواخر دهه 1930 با توجه به

.

Siegmund Sobolewski از Auchwitz آگاهی جامعه در آلبرتا, کانادا, لباس پوشیدن و در لباس های مورد استفاده توسط زندانیان در اردوگاه مرگ آشویتس-برکناو اردوگاه کار اجباری استوار است در طول یادبود به مناسبت 50 سالگرد آزادسازی اردوگاه مرگ, پنج شنبه, ژانویه 26 سال 1995. Sobolewski شد یک زندانی در این اردوگاه بیش از چهار سال است.

برخی از نمونه هایی از این سیستم چگونه کار می کنند, با توجه به سایت:

گی, قربانیان مجبور به پوشیدن رنگ صورتی مثلث.

مجرمان از جمله کسانی که محکوم به جرایم جزئی داده شد سبز مثلث.

مردم یهودی داده شد مثلث زرد مرتب به شکل ستاره داوود. بالای مثلث به ستاره می تواند یکی دیگر از رنگ به علامت آنها را به عنوان یک نوع دیگر از زندانی است.

زندانیان سیاسی مجبور شدند برای فصل مثلث های قرمز.

و کسانی که مثلث های قرمز مشترک بودند در اردوگاه. آشویتس یادبود توییتی شنبه که 95 درصد از زندانیان در آشویتس متهم به ارتکاب جرایم سیاسی در اوت 1944. نامه ای نیز می تواند شامل در داخل مثلث به علامت یک فرد ملیت موزه گفت.

“سوسیال دموکرات اتحادیه های کارگری و دیگر افراد به عنوان مخالفان سیاسی توسط نازی ها مثلث های قرمز داشتند. اغلب یک شوخی در مورد هیتلر یا فسخ می تواند کافی برای کسی که دستگیر شود به عنوان یک ‘سیاسی'” با توجه به مقاله منتشر شده توسط مرکز بین المللی آزار و اذیت نازی ها.

مخالفان سیاسی در میان برخی از اولین قربانیان نازی ها در اردوگاه های کار اجباری ایالات متحده موزه یادبود هولوکاست ،

مردم در نظر گرفته شود “دشمنان کشور” قرار دارد و در انواع مختلف اردوگاه برخی از باز کردن بیش از یک دهه در این موزه می گوید.

اصطلاح “اردوگاه کار اجباری” می تواند شامل انواع حبس سایت جمله های بیگاری و “کشتار” با استفاده از جرم نسل کشی به خصوص از مردم یهودی موزه می گوید.

کمک: نیکلاس وو ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: نازی ها با استفاده از مثلث های قرمز. آنها نمادی از ‘سازمان یافته نفرت’?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de