کره شمالی آماده برای راه اندازی anti-جنوب جزوه کمپین

AFP/فایل

سئول: کره شمالی در حال آماده سازی برای راه اندازی یک ضد سئول جزوه کمپین رسانه های دولتی گفت: شنبه باعث انتقاد شدید از کره جنوبی با تنش در شبه جزیره.

پیونگ یانگ به تازگی صادر شده و یک سری از تند و تیز condemnations از سئول بیش از anti-شمال جزوات که جداشدگان مستقر در جنوب ارسال در سراسر مرز — معمولا متصل به بالن یا شناور در بطری.

کره شمالی بالا برده و فشار بیش مبارزات چشمگیر تخریب یک ساختمان در آن طرف مرز است که همواره بین کره ای روابط حسنه تهدید به تقویت آن حضور نظامی در مرز و در حال حاضر جزوات خود را دارد.

“خشم” کره شمالی در حال حاضر “هل دادن به جلو با آماده سازی برای راه اندازی یک مقیاس بزرگ توزیع” از “اعلامیه از مجازات” به جنوب رسمی KCNA اخبار آژانس گفت.

“هر اقدام باید با واکنش مناسب و تنها زمانی که یکی از تجربه آن خود می توانید احساس می کنید که چگونه متخلف است.”

عکس های انجام شده توسط این مقام Rodong Sinmun روزنامه نشان داد کره شمالی در حال آماده شدن جزوات و ته سیگار و خاکستر پراکنده در سراسر, آگهی های چهره دولت کره جنوبی ماه Jae-در.

یکی از این جزوات با یک تصویر از ماه نوشیدن یک فنجان ناشناس آشامیدنی بخوانید: “(او) خورده و این همه از جمله شمالی-کره جنوبی توافق”.

ساعت بعد سئول وحدت وزارت پیونگ یانگ خواست به عقب نشینی از طرح “بلافاصله” خواستار حرکت “بسیار تاسف بار”.

سئول یک شکایت پلیس در هفته گذشته در برابر دو پناهنده گروه بیش از جزوات که جرم پیونگ یانگ و هشدار داده بود که “کامل سرکوب” فعالان ارسال anti-شمال جزوات.

اما شمال ادامه داد: موضوع فسخ هائی از جنوب بیش از جزوات — که انتقاد از رهبر کره شمالی بیش از نقض حقوق بشر و هسته ای.

تحلیلگران می گویند کره شمالی ممکن است به دنبال تولید یک بحران برای افزایش فشار بر کره جنوبی برای استخراج امتیازات.

افزایش تنش ها

ماه که به مدت طولانی مورد علاقه تعامل با غرب هدف قرار داده بود در اوایل این هفته توسط کیم یو جونگ قدرتمند خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به طور گسترده و تلاش در تماس تلفنی با “نفرت انگیز” و “گستاخ”.

سئول retorted با غیر منتظره ای استرن انتقاد به پیونگ یانگ آخرین فسخ از ماه و آن باد تا از رابط دفتر این هفته گفت: “دیگر تحمل” شمالی را “غیر منطقی عمل می کند و کلمات”.

اینتر-کره ای روابط شده اند و در اعماق منجمد برای ماه پس از سقوط یک اجلاس در هانوی بین کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

که جلسه foundered در چه هسته ای مسلح به شمال خواهد بود مایل به رها کردن در ازای شل شدن تحریم ها ،

شنبه KCNA گزارش جزوات می آید یک روز پس از Kim Yeon-chul کره جنوبی را نقطه مرد برای روابط با غرب, استعفا داد و بیش از افزایش تنش ها ابراز امید است که خروج خود را “خواهد شد یک فرصت برای کمی مکث”.

دو کره باقی می ماند از لحاظ فنی در جنگ و پس از جنگ در جنگ کره به پایان رسید با یک آتش بس در سال 1953 اما نه یک پیمان صلح.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de