عکس ها نشان می دهد مشهور گنج پنهان در بر داشت پس از 10 سال جستجو


غیر عادی فروشنده هنر اعلام کرد در اوایل این ماه معروف گنج قفسه سینه او پنهان در کوه های راکی بیش از یک دهه پیش بود در نهایت در بر داشت. در حال حاضر او ارسال شده عکس از گنج است که او می گوید آن را نشان میدهد در واقع کشف شده است.

فارست Fenn ارسال شده در سه عکس در یک وبلاگ اختصاص داده شده به جستجو نشان برنز سینه پر از طلا و جواهرات و سایر اشیاء قیمتی به ارزش بیش از $1 میلیون نفر است. او گفت: او احترام یاب مایل به ناشناس باقی می ماند و فاش نمی کند که در آن ذخیره کردن یافت شد.

Fenn اعلام کرد در ژوئن 6 که کسی تا به حال در نهایت در بر داشت قفسه سینه او ادعا می کند او را مخفی می کردند در سال 2010 تنها با یک مرموز شعر به راهنمای شکارچیان گنج. اما 89-سال Fenn ارائه شده تعداد بسیار کمی از جزئیات دیگر از مردی که داشت غارت شد و از “بازگشت به شرق است.”

Fenn ارسال شده در سه عکس در وبلاگ خود در روز سه شنبه. اولین, او می گوید: نشان برنز قفسه سینه در یک دنباله “چندی پس از” آن یافت می شود. به نظر می رسد برای نشان دادن انواع سکه, طلا و یک کلید زنگ زده.

key.jpg

یک عکس نشان دادن قفسه سینه گنج “طولانی نیست پس: معلوم شد با توجه به فارست Fenn. dalneitzel.com

در عکس دوم نشان می دهد Fenn پوشیدن مخدوش دستبند نقره از قفسه سینه.

bracelet.jpg

فارست Fenn می پوشد دستبند نقره او می گوید که در قفسه سینه. dalneitzel.com

عکس سوم را نشان می دهد او را به رفتن را از طریق محتویات قفسه سینه که به او گفته بود “تیره تر از آن بود که ده سال پیش است.”

treasure-photo-fenn.jpg

فارست Fenn بازرسی اقلام از قفسه سینه گنج. dalneitzel.com

دیگر از عکس Fenn را فاش نمی کند مقدار اطلاعات جدید در مورد کسی که کشف مشهور قفسه سینه.

“قفسه سینه گنج پیدا شده بود توسط یک مرد من نمی دانم و تا به حال در ارتباط با پس از 2018,” Fenn نوشت. “یاب می خواهد من را به سکوت و من همیشه می گفت یاب می شود به آن دو تماس. که و که در آن.”

Fenn ارسال شده سرنخ به گنج محل آنلاین و در 24-خط شعر که منتشر شد در سال 2010 زندگینامه “هیجان تعقیب است.”

حداقل چهار نفر کشته جستجو برای آن از جمله snowmobiler در ماه مارس است. در سال 2017, پلیس در شمال نیومکزیکو بهبود بدن از کلرادو کشیش که ناپدید شد در حالی که جستجو برای گنج.

دیگران بی شماری را بدست گیر در شیب دره و عجله رودخانه در حالی که جستجو برای گنج. برخی از مردم وظیفه نجات کسانی که شکارچیان گنج آسوشیتدپرس گفت که آنها رها شکار شده است.

“ما بسیار خوشحال گفت:” دان جانسون سخنگوی دایناسور ملی بنای تاریخی است.

مربوط تصویری: بازدید از موزه های آنلاین

ویدئو نشان می دهد که 10 سال توقف بسکتبال برای پنهان کردن از ماشین پلیس

کارشناسان نشان می دهد بهبود تهویه ممکن است کاهش coronavirus گسترش

سابق آتلانتا افسر پلیس را در Rayshard بروکس تیراندازی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de