صورتی: کری هارت و من نمی خواهد با هم و بدون ارتباط جنسی, مشاوره

بالا بردن شیشه ای خود را به صورتی صداقت! خواننده صحبت کرد و با صراحت در مورد رابطه او با کری هارت در طول یک Instagram زنده در روز جمعه, ژوئن 19 — و نشان داد که ارتباط جنسی, مشاوره برای تشکر از خود را برای ازدواج طولانی مدت.

صورتی و کری هارت رابطه گاهشمار

“من بسیاری از sh-t برای گفتن مردم که کری و من شده اند در مشاوره با ونسا [مسافرخانه],” خواننده 40 گفت: در حالی که صحبت کردن به مسافرخانه در مورد بهداشت روان. “بنابراین من بحث برای شخص خود من و من هم صحبت ونسا با کری و کری و I. این تنها دلیلی است که ما هنوز هم به دلیل شما می دانید, من فکر می کنم همکاران پس از یک مدت زمان طولانی ما فقط صحبت می کنند — من نمی توانم بگویم آن را یک زن و مرد چیزی که من فکر می کنم آن را یک شریک چیزی که یک مرد متاهل — چیزی است که شما فقط صحبت با دو زبان مختلف.”

Pink Says She and Husband Carey Hart Would Not Be Together Now Without Couples Counseling
کری هارت و صورتی با حضور 2017 جوایز موسیقی آمریکا در مایکروسافت تئاتر در 19 نوامبر 2017 در لس آنجلس ، شاتر

او ادامه داد: “شما نیاز به کسی برای شنیدن هر دو شما و سپس ترجمه آن را برای شما و بدون ونسا ترجمه برای من برای 18 سال گذشته منظورم ما را هم نمی باشد. ما فقط نمی خواهد چرا که ما در حال تدریس به کودکان چگونه به روابط چگونه به گرفتن همراه با مردم است. منظورم این است که چه چیزی اتفاق می افتد در کشور ما در حال حاضر یک مثال کامل از آن است. ما نمی دانیم که چگونه به یکدیگر عشق, ما نمی دانیم که چگونه برای به دست آوردن همراه ما نمی دانیم که چگونه برای برقراری ارتباط است.”

صورتی را در آلبوم قرار گرفت

صورتی و مسابقه موتور سیکلت, 44, باید به حال خود یو پی اس و فراز زندگی پس از آنها شروع به دوستیابی در سال 2001. پس از یک عمر کوتاه تقسیم در سال 2003 آنها پیوست و مشغول شدم در سال 2005. آنها از هم جدا شده دو سال پس از سال 2006 عروسی اما آشتی پس از آن به دنبال مشاوره ازدواج.

“ما تا به حال دو معافیت های” صورتی توضیح داده شده در The Ellen DeGeneres Show در سال 2016. “یکی از اولین بود و حدود یک سال است. و دوم بود 11 ماه.”

صورتی به یاد می آورد یکی از خاص گذشته مبارزه با هارت در روز جمعه. “وجود دارد یک تفاوت بین اتصال — من فکر می کنم — و صمیمیت. و صمیمیت بخشی است که سخت است برای من. یک لحظه وجود دارد و در مشاوره با کری, من هرگز فراموش نکنید که در دفتر من شده بود شکایت در مورد او برای سال ها در مورد چگونه او را نه فقط در حال حاضر او اینجا نیست او نیست او را نه شنیدن من احساسی او حتی تلاش برای درک زبان من,” او گفت:. “و شما مانند ‘OK همه shut up stand up, قرار دادن دست خود را در هر یک از دیگر دل و فقط به یکدیگر نگاه چشم.’ و این که من تا به حال شده است گفت: نمی خواهد نشان می دهد تا برای من فوت او کاشته شد که در زمین دست خود را بر قلب من و چشم های او به دنبال روح من و حدس بزنید من چه کار کردم ؟ من آغاز شده giggling و من نگاه به دور و در آن لحظه متوجه شدم که من یک کمی پر از sh-t. من یکی که در اینجا فقط صحبت کردن و شده اند وجود دارد بسیاری از آن زمان است.”

صورتی و هارت در حال حاضر پدر و مادر, دختر, بید, 9, و, پسر جیمسون, 3. در ماه ژانویه آنها جشن 14 سال از ازدواج.

تالارهای زوج که ثابت کند که عشق نیست مرده

“بسیاری از سال های بسیاری از مدل مو @hartluck…بوده ایم در این چیزی که مدت زمان طولانی ، کامل نیست اما ممنون میشم این مال ماست” صورتی نوشت طریق Instagram. “من عاشق خانواده ما. با تشکر از شما برای راه رفتن در مقابل من کنار من و درست پشت سر من در زمان. ‘شما یک مرد واقعی کری هارت.’ #agreetodisagree #fightnice #wehatethesamepeople #myrock #noonemakesmeangrierthanyou #butyouresuperhot.”

در خود پست هارت نوشت: “14 سال به این زن شگفت انگیز. من خیلی افتخار زندگی است که ما با هم ساخته شده است. هر دوی ما آمد از خانه ها شکسته و در عین حال ما ساخته شده انتخاب به کار سخت در روابط ما. و نگاه ما در حال حاضر! دو بورس زمانی که ما ملاقات ما با هم رشد کرده و در حال حاضر یک خانواده است. با تشکر از شما برای اینکه بهترین دوست من (من می دانم که شما نمی مانند آن) و مادر به ما بچه ها. من شما را خیلی دوست دارم.”

داغ هالیوود: آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de