صورتی: من تا به حال یک “حمله وحشت” زمانی که من پسر جیمسون شد مبارزه با کروناویروس

بار تلاش. صورتی مواجه شدید اضطراب در حالی که تماشای او 3 ساله پسر جیمسون رنج می برند از coronavirus در حالی که او نیز مبارزه بیماری های عفونی.

این “Funhouse” خواننده 40 باز در مورد تاثیر این بیماری همه گیر می تواند در افراد با سلامت روان در حالی که صحبت کردن با ونسا مسافرخانه طریق Instagram زنده در جمعه 19 ژوئن.

Pink Recalls Having A Panic Attack When Son Jameson Was Fighting Coronavirus.jpg
صورتی و پسر جیمسون. شاتر

“من فکر می کنم این است که واقعا مهم برای مردم در حال حاضر با کروناویروس — شما می دانید اضطراب شایع است و حملات هراس و فقط ما احساس مانند فرش کشیده شدن از زیر ما یک کمی در حال حاضر و افراد مختلف در سطوح مختلف” صورتی توضیح داده شده است.

این برنده جایزه گرمی به یاد می آورد که او دچار یک حمله وحشت در حالی که تحت فشار از مراقبت از او و پسر در حالی که او نیز بیمار با کوروناویروس.

“من در تلفن با شما بود و من با داشتن یکی از اولین حملات هراس و آن را در طول زمان که من واقعا می ترسم برای جیمسون و فقط خسته از آدرنالین برای 10 هفته از من متوسط و بدانم که اگر من gonna die,” صورتی بازگو کرد.

او افزود که مسافرخانه پیشنهاد یک پایه روش برای کمک به حمایت های خود را از طریق این زمان دشوار است.

“این فوق العاده به موقع دلیل این که شما به من گفت به دنبال بافت و الگوها و من نگاه کردن و من با پوشیدن پیزلی لباس و نشستن در رقو صندلی” در “سعی” خواننده گفت.

صورتی نازل شده در ماه آوریل است که او و پسرش آزمایش مثبت برای COVID-19. او در زمان به عقب نگاه در او و پسرش را “وحشتناک” نبرد با کروناویروس در روز مادر op-ed برای NBC News.

“مبارزه با COVID-19 همراه با 3 سال بیشتر بود از لحاظ جسمی و عاطفی به چالش کشیدن تجربه من از طریق رفته به عنوان یک مادر” “بنابراین آنچه” خواننده — نیز که سهام دختر بید 8 با همسرش کری هارت — نوشت. “هفته پس از دریافت نتایج آزمون های ما, پسر من بود و هنوز هم بیمار است و تب. آن را وحشتناک زمان نمی دانستند چه ممکن است بعد آمده است.”

یک ماه زودتر به صورتی دقیق او “rollercoaster” نبرد با این بیماری در طول یک Instagram زندگی می کنند چت با نویسنده جن Pastiloff.

“وجود دارد بسیاری از شبها وقتی که من گریه و من هرگز دعا بیشتر در زندگی من,” او گفت:. “این خنده دار است اما در یک نقطه من فکر می کردم آنها وعده داده شده ما بچه های ما خوب خواهد بود. آن تضمین شده نیست. هیچ کس وجود دارد که امن است از این.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de