Rebel Wilson تحول از طریق سال

او سفر خود را در راه! Rebel Wilson تبدیل کرده خودش پس از حفاری جایگاه خود را به عنوان یک دینامیت حضور در صنعت فیلم هالیوود.

“من چیزی که دیده می شد به عنوان یک نقطه ضعف — هیچ کس فکر می کند اگر شما چربی است که شما در حال رفتن به یک بازیگر و هر کس می گذرد به شما را دوست دارم — و آن را تبدیل به مثبت و” Pitch Perfect ستاره گفت: استرالیا زندگی روزانه در ژانویه 2015. “دختران بزرگتر بهتر در کمدی. من نمی دانم چرا. شاید به این دلیل که مردم پیدا کردن آن را آسان تر به خنده. آن را بسیار سخت به خنده در کسی که بسیار جذاب من فکر می کنم.”

در واقع Wilson حتی به دست اورد وزن به دنبال کمدی. “من نمی دانم اگر آن را megaconscious اما من فکر کردم چگونه می توانم بیشتر خندد ؟ شاید اگر من کمی چاق است,'” او به یاد می آورد به تلگراف در ماه جولای سال 2016. “و سپس به طور ناگهانی من بود و چاق انجام کمدی.”

به عنوان بازیگر نقش مکمل زن حرفه ای سر به فلک کشید او تغییر دیدگاه او آشکار در مارس سال 2020 است که او امیدوار است برای باریک کردن. “حتی اگر شما را مجبور به خزیدن به سمت اهداف خود در حفظ و رفتن x به ارزش آن خواهد شد. سعی کنید و به کمی تلاش هر روز,” او نوشت: از طریق Instagram در آن زمان است. “من می دانم که برخی از روز خسته کننده به عنوان جهنم شما احساس می کنید مانند دادن شما ناراحت در عدم پیشرفت … اما خوب همه چیز در حال آینده راه خود را.”

Wilson افزود: “من صادقانه با شما — با من ‘هفته سلامت’ ماموریت من در تلاش برای رسیدن به 75 کیلوگرم است.” استرالیا بومی اشاره کرد که او آرمان بود “نیاز روزانه تلاش” با “ثابت شکست” اما او هنوز هم “کار سخت است.”

به عنوان برای تناسب اندام, رژیم مربی شخصی او Gunnar پترسون مشترک اسرار خود را در ماه مارس 2019. “او خرد است!” او گفت: ما هفته به طور انحصاری است. “هرگز نتواند [تمرین]. در می آید و حتی در سفر روز گذشته و درست زمانی که او بازگشت می شود. او قفل شده است!”

پترسون و سپس مفصل معمول خود را. “مقدار زیادی از قدرت کار با پویا فواصل متصل در سراسر,” او توضیح داد. “فکر می کنم با سورتمه حمل کردن کار Technogym را SkillRun تردمیل با سورتمه حمل کردن و چتر نجات پروتکل تمرکز دستگیره های در حال حرکت لگد به پد کار طناب, عمودی طناب کار تخلیه شد. … هر و همه چیز را به نگه داشتن بدن خود را حدس زدن و ذهن خود را درگیر!”

پایین ببینید ویلسون تحول از طریق سال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de