‘سیستمیک نژاد پرستی” نه چه Ails سیاه امریکا


منt می رود بدون گفت که مرگ جورج فلوید شرم آور بود و اشتباه است. این سخنان در پاسخ به آقای فلوید را مرگ در غیر این صورت شایسته مردم شده است کمتر شرم آور و اشتباه است. این دلگرم کننده است که بسیاری از آمریکایی ها در حال پیدا کردن علت مشترک با آمریکایی ها در موضوع خشونت پلیس اما آنها در اشتباه هستند به پذیرش غیرانتقادی با این ادعا که سیستمیک نژاد پرستی علیه سیاه پوستان آلوده تقریبا تمام جنبه های آمریکا و نهادهای آن. این خورنده ادعا می کنند در حال حاضر شده است در آغوش تیتان از تکنولوژی و مالی صنایع مانند Facebook, Google, گلدمن ساکس و بانک مرکزی امریکا. ایجاد چهره های سیاسی در سمت راست مانند میت رامنی نیز در تایید نژادپرستی نظاممند ادعای حمایت شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

چپ اغلب میفروخت این سایه ها ادعا می کنند که امریکا irredeemably نژادپرستانه و که سیاه پوستان باید بدون بهره در آن رفاه تا زمانی که آن است که اساسا اصلاح و یا برچیده و برخی سفید لیبرال ها خریداری کرده اند که به نظر. یکی از قابل توجه تاریخی مثال از این نوع سایه ها پویا تقسیم بین سیاه و طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس و طرفدار الغای برده داری ویلیام لوید گاریسون در اواسط قرن 19 بیش از پادگان موقعیت است که قانون اساسی ایالات متحده شد proslavery. داگلاس آمد به قبول این تفسیر از قانون اساسی ایالات متحده به عنوان antislavery چرا که او به رسمیت شناخته شده است که اسناد موسس ایالات متحده به خصوص اعلامیه استقلال ارائه اخلاقی و چارچوب سیاسی برای آمریکایی های سیاه و سفید’ مبارزه برای برابری. به عنوان داگلاس به وضوح تاکید می کند در زندگینامه My Bondage and My Freedom, هیچ مسابقه را از مردم می تواند دستیابی به برابری در صورت فقدان آنها ، ادعای سیستمیک نژاد پرستی شرم آور است چرا که آن محروم می سازد سیاه و سفید جامعه از هر گونه حس آژانس و در نتیجه مسئولیت پذیری است.

تظاهرات مسالمت آمیز در واکنش به آقای فلوید مرگ و علیه خشونت پلیس به طور کلی به طور کامل توجیه می شود. اما چرا هیچ آوازی خشم هیچ فراخوانی برای اقدام در جامعه بیش از این واقعیت است که تنها 30.8 درصد از کودکان با توجه به آخرین داده ها در سال 2018 جامعه آمریکا بررسی, زندگی در یک ازدواج, دو-پدر و مادر خانواده ؟ اکثریت قریب به اتفاق از کودکان مطرح شده در تک و زنان سرپرست خانوار. با وجود تلاش شجاع که تنها سیاه نشان می دهد در بالا بردن کودکان خود را, آنها نمی توانند هر دو خوب مادران و پدران خوب و آنها نباید به بود. به عنوان W. برادفورد فروردین مدیر ملی ازدواج پروژه در دانشگاه ویرجینیا, مستند کرده است منفی روانی و اجتماعی اثرات fatherlessness در پسران ویرانگر بوده است. روانی تلفات می تواند در بسیاری از روش های مخرب. تحقیقات نشان می دهد که پسر جوان سیاه و سفید را بیشتر مشکلات رفتاری در سال های اولیه مدرسه و بیشتر بزهکاری یا رفتار مجرمانه به عنوان نوجوانان و بزرگسالان است. متاسفانه BLM می آموزد از طریق آن نوشته ها و کنفرانس ها در مسابقه که ایده یک خانه دو پدر و مادر نیاز به هر دو پدران و مادران است که یک نژادپرست سازه تولید شده توسط یک قوی سفید اکثریت. اما آیا این جوان مادر که مایل به پدر خود را به نشان می دهد تا موافق هستید ؟

اگر چیزی سیستمیک آن است که شکست در جامعه سیاه برای دیدن که شکست از خانواده است که ریشه و علت بسیاری از مشکلات اجتماعی است که مقابله با جامعه و مردان در خاص است. واقعیت غم انگیز این است که در حالی که گروه متنوع از وای که راهپیمایی در خیابان ها با سیاه پوستان بودند به ایران توسط یک علت شایع بسیاری از همان کسانی که وای بر خلاف سیاه و سفید خود را به همتایان رفت و خانه را به دست نخورده خانواده و به زودی باز خواهد گشت به کالج های انتخابی.

درآمد بهداشت و درمان و آموزش و پرورش نابرابری ادامه خواهد داشت تا زمانی که سیاه و سفید خانواده تمام ساخته شده عمدتا توسط تلاش های خود را و قادر به فرزندان خود همه روانی ابزارهای مورد نیاز برای شاد و موفق باشید. موفقیت یک فرایند تجمعی و یک بار به طور گسترده ای مورد توافق فرهنگی احکام هنوز هم نگه دارید: که شما باید به عنوان مثال یک آموزش و پرورش, ازدواج قبل از شما کودکان و اطاعت از قانون است. فعالان اجتماعی و دانشگاهیان که خودتون خود به توجیه همیشه-جدید تکرار از تشکیل خانواده هستند و تنها صدمه زدن به مردم که فکر می کنم آنها در حال کمک به.

بیایید روشن شود: وجود بقایای تعصب و مفروضات منفی در مورد آمریکایی های سیاه و سفید. این تعصب اشتباه است اما بروز چنین نگرش نه به مقدار سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده است. پرداختن به موضوع خشونت پلیس مشروع مسئله به صرف انرژی در تلاش برای رسیدگی به یک مبهم تعریف شده سیستمیک نژادپرستی تنها هدر دادن انرژی و پاسخگویی مورد نیاز را به مقدار مورد نیاز تغییرات فرهنگی در جامعه است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • مشکل با انتخاب یک زانو’
  • “من متهم می کنند . . .’
  • چه بود ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de