لحظه ای نیکول ‘Snooky’ Polizzi تصمیم به ترک ‘Jersey Shore’

پایان reality TV جاده ها است. نیکول “Snooky” Polizzi ساخته شده تا ذهن خود را در مورد آینده اش در ساحل نیوجرسی: تعطیلات خانواده پس از مبارزه با costar آنجلینا Pivarnick.

تلویزیون, شخصیت, 32, اعلام کرد برنامه ای برای ترک نشان می دهد در طول فصل 3 آخر که پخش شده در دوشنبه, ژوئن 18. “من ترک می کنم” او گفت: Deena Nicole Cortese. “من فکر می کنم این است. این است که سرگرم کننده نیست.”

Polizzi سپس ابراز غم و اندوه خود را در مورد خداحافظی در میان درام. “من فقط عاشق من roomies, همیشه,” او گفت:. “جرسی است که به معنای واقعی کلمه زندگی من است. من هرگز ملاقات من با بهترین دوستان است بنابراین این واقعیت است که آن را به پایان خواهم این برای من واقعا بمکد.”

This Is the Moment Nicole Snooki Polizzi Decided to Quit ‘Jersey Shore’
نیکول ‘Snooky’ Polizzi در MTV Video Music Awards در 26 اوت سال 2019 در نیوجرسی. imageSPACE/شاتر

آخر برجسته Pivarnick عروسی به کریس Larangeiraکه صورت گرفت در نوامبر سال 2019. Polizzi تصمیم پس از 33 ساله واقیعت ستاره ناراحت شد در مورد نان تست با Cortese, 33, و Jenni “JWoww” Farley. زنان مبارزه در مورد سخنرانی که در آن آنها شوخی jabbed در Pivarnick. اما عروس پیدا کند آن را خنده دار.

“این اشتباه f—king محل. آن زمان اشتباه” در جزیره استاتن بومی گفت. “شما لازم نیست این کار را کسی در عروسی.”

Polizzi نشان داد بازنشستگی اش قصد دارد در ماه دسامبر 2019. “شما می دانید زمانی که من ترک من و بچه ها من فیلم نشان می دهد, مانند, من می خواهم به یک زمان خوب,” او توضیح داد که در طول یک قسمت از “این اتفاق می افتد با Snooky & Joey” پادکست. “و من قرار دادن خودم در خارج وجود دارد, و من فقط می خواهم به عنوان یک فرد خوب است. و به تازگی در نشان دادن آن شده است بسیار خطرناکی است.”

او ادامه داد: “ما نشان می دهد, جرسی شور, در مورد خانواده و در مورد سرگرم کننده از هر یک از دیگر و داشتن یک زمان خوب و خنده و فقط دانستن است که آن را همه در سرگرم کننده خوب. و به تازگی آن را فقط مانند همه چیز بسیار جدی است. … من فقط نمی مانند مشارکت و, من نمی خواهم کسی من به تصویر کشیده شده به عنوان.”

Polizzi کودکان — سهام او پسر لورنزو, 7, دختر, Giovanna, 5, و, پسر آنجلو 12 ماه با شوهر Jionni LaValle — میان به او در راه رفتن دور بیش از حد.

“هر زمان که من می گویند: “مامان به’ [لورنزو است] مانند, ” مامان شما نمی توانید مرا دوباره مثل شما بود. من خیلی ناراحت بود. من نمی خواهم شما ترک,'” او منحصرا گفت: ما هفتگی در ماه ژانویه است. “بنابراین در حال حاضر هر بار که من می گویند من ترک کار او می رود” چه مدت شما در حال ترک؟’ از آن نوع را به او می دهد اضطراب در حال حاضر. من می توانم که نمی کنه. آنها قطعا خوشحال است که من قصد دارم به ترک برای چند روز در پایان در حال حاضر.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de