طرابلس دولت به تحریم اتحادیه عرب با عربستان در جنگ در لیبی

عرب, وزیران خارجه خود را از 153rd جلسه سالانه در اتحادیه عرب در مقر مصر در پایتخت قاهره در تاریخ 4 مارس سال 2020 است.— AFP/فایل

طرابلس: سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده و دولت وحدت ملی لیبی گفت: این امر تحریم ایران در جنگ در شمال کشور آفریقایی برگزار شد وزرای خارجه اتحادیه عرب در هفته آینده.

وزیر امور خارجه Mohamad Taher Siala گفت: بلوک شورای اجرایی در روز جمعه که برنامه ریزی شده جلسه خواهد “صرفا تعمیق شکاف” میان دولتهای عربی در جنگ است.

این مذاکرات برگزار می شود توسط ویدئو کنفرانس به دلیل نگرانی در مورد coronavirus نامیده می شدند برای مصر یک کلید حامی طرابلس دولت archfoe غرب مبتنی بر قدرتمند خلیفه Haftar.

Siala شکایت وجود داشته است هیچ مشاوره قبل با دولت او حتی اگر در این نشست نگران لیبی و سعید مجازی در قالب جلسه بود و نه مناسب برای پرداختن به این مسائل موجب ناراحتی درگیر است.

دولت ملی توافق شده است در تعالی پس از آن ترکیه با حمایت نیروهای شکست خورده در یک حمله توسط Haftar را وفاداران برابر سرمایه در اوایل این ماه و آنها را بیرون راندند غربی لیبی است.

مصر در پاسخ با یک ابتکار صلح بود که با استقبال هموطنان Haftar حامیان امارات متحده عربی اردن و عربستان سعودی بود اما به طور گسترده ای به عنوان یک پیشنهاد به خرید زمان برای Haftar را مجبور به دوباره.

این GNA و ترکیه هر دو را رد کرد ابتکار و خواستار ادامه مذاکرات آتش بس تحت نظارت سازمان ملل متحد.

واشنگتن بیش از حد به نام سازمان ملل متحد-led آتش بس.

نفت خیز لیبی پاره شده است توسط خشونت نقشه کشی در قبیله ای نظامی گرایان و مزدوران پس از سال 2011 سرنگونی و قتل دیرین دیکتاتور Moamer Kadhafi در حمایت غرب قیام.

آخرین تشدید شده است مشخص شده توسط یک چشم انداز مثبت در دخالت خارجی.

هفته های اخیر دیده می شود افزایش تنش بین ترکیه و فرانسه که با وجود عمومی رد شده است مظنون به طرفداری از Haftar تا اخیر خود را شکست.

سازمان ملل متحد خواسته است خارج از قدرت به احترام یک توافق در ماه ژانویه در کنفرانس برلین خواستار پایان دادن به دخالت خارجی و حمایت بسیار نقض تحریم تسلیحاتی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de