مغلوب ساختن پیشی جستن: پست الکترونیکی-در رای گیری ارائه “بزرگترین خطر” برای انتخاب مجدد

1 / 2

انتخابات سال 2020 تهمت رای گیری

فایل – در این 1 ژوئن 2020, فایل, عکس, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که پست الکترونیکی-در رای گیری ارائه بزرگترین تهدید برای خود انتخاب مجدد امید و او پیشنهاد کرد که قانونی تلاش در کشورهای مختلف راه اندازی شده توسط متحدان خود ممکن است تصمیم ماه نوامبر انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت: بدون شواهدی وجود دارد که گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به “بزرگترین تقلب در انتخابات در تاریخ است.” (AP Photo/پاتریک Semansky فایل)

آتلانتا (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: رشد استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای است “بزرگترین خطر” برای انتخاب مجدد خود و شانس خود را ممکن است لولا در مورد اینکه آیا او می تواند با موفقیت بلوک تلاش برای رأی دادن از طریق پست ساده تر در طول بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات خود را اولین بار چنین مخاطرات بالا خود را برای چند دلار به مبارزه قانونی برای مبارزه با پست الکترونیکی-در رای گیری. این می آید به عنوان چند میدان نبرد متحده مشغول گرم دعوا بیش از برنامه ریزی برای ماه نوامبر انتخابات عمومی و دادگاه حل و فصل اختلافات حزبی بیش از چگونه از آن آسان باید به رای دادن از طریق پست.

“بزرگترین خطر این است که ما همین حالا برنده شدن در پرونده های حقوقی” مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با گفت: سیاسی انتشار جمعه. “ما بسیاری از دعاوی رفتن بیش از همه. و اگر ما به پیروزی در آن پرونده های حقوقی من فکر می کنم من فکر می کنم این نهاد انتخابات در خطر است.”

مقامات بهداشت گفت: رای گیری از طریق پست می تواند کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. اما تهمت روشن ساخته است او معتقد است گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری به نفع دموکرات ها. او ادعا کرده است — بدون استناد به شواهد و مدارک است که پست رای گیری منجر به تقلب گسترده و کمیته ملی حزب جمهوری خواه است بودجه 20 میلیون دلار برای مبارزه دموکراتیک دعاوی در حداقل 18 متحده با هدف گسترش آن است.

به برخی از درجه مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به نظر می رسد به هل دادن در برابر جزر و مد. بسیاری از ایالت ها از جمله برخی با توافق رهبران در حال حرکت به جلو با برنامه های که سهولت دسترسی به پست الکترونیکی-در برگه های رای. ویسکانسین یک دولت است که چرخش به ناروا در سال 2016 تصمیم گرفت در این هفته برای ارسال absentee ballot درخواست برای تقریبا تمام رای دهندگان قبل از ماه نوامبر انتخابات یک گام در حال حاضر گرفته شده توسط میشیگان یکی دیگر از چرخش دولت است.

اولیه انتخابات شاهد افزایش در پست الکترونیکی-در رای گیری که نشان می دهد رای دهندگان راحت ریخته گری رای گیری از راه دور. بسیاری از کشورها در حال حاضر دسترسی آسان — نیاز به هیچ بهانه ای.

“رئیس جمهور و حامیان او به طور جدی به مبارزه در برابر رای توسط ایمیل زمانی که است که تا حدودی از یک مسئله گفت:” وندی وایزر ایالت از Brennan Center for Justice. “در بسیاری از کشور رای دهندگان مجاز به رای دادن از طریق پست و بسیاری از تصمیم به انجام این کار است.”

“سوال این نیست که آیا آنها باید در حال حرکت به رای توسط ایمیل — آن اتفاق می افتد. سوال این است که آیا ما در حال رفتن به آماده شدن برای آن را تغییر دهید ؟ آن را در حال آمدن است. آن است که اتفاق می افتد.”

هنوز قانونگذاران ایالتی و دادگاه باید مقدار زیادی از جزئیات به مبارزه کردن در مورد. دموکراتیک پرونده های حقوقی به طور معمول به دنبال یک لیست از تغییرات به دولت رای گیری قوانین — مانند اجازه دادن برگه های رای جمع آوری می شود و توسط گروه های اجتماعی یک عمل اغلب تمسخر به رای برداشت. آنها همچنین به دنبال برای اطمینان از آراء شهریور به عنوان اواخر به عنوان روز انتخابات در حال شمارش است.

آریزونا در روز جمعه حل و فصل دموکراتیک دعوی با توافق به آن را آسان تر برای اقلیت ها و ساکنان روستایی به بازیگران آراء از راه دور. دولت توافق برای گسترش تعداد رای رها کردن جعبه در روستایی لاتین و مناطق قبیله ای و شرکت در یک کمپین آموزش به زبان اسپانیایی و زبان قبیله ای در مورد غایب روند.

نیز وجود دارد که چهار فدرال پرونده های حقوقی در حال بررسی در ویسکانسین یک دولت که برنده برنده با کمتر از 73,000 آرا در سال 2016. دولت دو حزبی کمیسیون انتخابات رای دادند در این هفته برای ارسال absentee ballot درخواست به 80 درصد از رای دهندگان پیش از ماه نوامبر پس از هرج و مرج مارس انتخابات.

در میشیگان دولت دموکراتیک دولت در حال حاضر ارسال absentee ballot درخواست به همه رای دهندگان قبل از ماه نوامبر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان میشیگان حرکت و حزب او گرفته شده توجه کنید. در آیووا جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری تصویب یک لایحه برای جلوگیری از دولتی که وزیر امور خارجه همچنین یک جمهوری خواه از ارسال تمام رای دهندگان غایب درخواست — به عنوان او را برای این ماه اولیه — بدون نیاز به تایید از کمیته قانون گذاری. این نماینده مجلس همچنین تصویب لایحه ساخت آن را سخت تر برای شهرستان مقامات انتخابات برای اصلاح خطاهای جزئی در پست برگه های رای. این معلوم نیست که آیا دولت جمهوری خواه فرماندار کیم رینولدز را امضا صورتحساب.

در کالیفرنیا در پاسخ به یمن دادخواهی به چالش کشیدن به لیبریا گاوین Newsom تصمیم به ارسال هر رای دهنده یک ایمیل به رای گیری دموکراتیک تحت کنترل دولت قوه مقننه است که به طور رسمی تصویب این برنامه است. “گسترش رأی-با-ایمیل ایالت است یک ضرورت برای حفاظت از حق رای و ما بهداشت عمومی” کالیفرنیا وزیر امور خارجه الکس پدیللا یک دموکرات گفت.

در کشورهای با تقسیم دولت اقدام شده است کمتر چشمگیر است. در کارولینای شمالی یک مصالحه لایحه تصویب توافق-کنترل قوه مقننه در هفته گذشته که کاهش از دو به یک تعداد شاهدان نیاز به ثبت نام رای دهندگان درخواست برای یک پست رای گیری. قانون امضا شده توسط لیبریا روری کوپر همچنین اجازه می دهد تا رای دهندگان به درخواست غیابی آنلاین و یا از طریق فکس.

گرجستان جمهوری خواه وزیر امور خارجه نیز در حال توسعه یک سیستم آنلاین که در آن رای دهندگان می توانید درخواست غیابی به آن مردد برای ارسال absentee ballot برنامه های پیش از انتخابات ماه نوامبر پس از انجام این کار برای دولت اولیه باعث انتقاد از دموکرات ها.

دولت در انتخابات گفت: هزینه های بالای ارسال برنامه های کاربردی در طول اولیه به 6.9 میلیون نفر ثبت نام رای دهندگان به علاوه حجم کار عظیم آن موجب شده برای انتخابات محلی دفاتر ناشی از آنها را به تجدید نظر در طرح خود را برای ماه نوامبر.

“ما در حال پوسته پوسته شدن پشت تلاش های ما” گفت: Gabe استرلینگ یک مقام رسمی در گرجستان و وزیر امور خارجه ، “ما در حال پالایش تلاش های ما پس از آن در واقع می تواند موفق با منابع ما در دسترس ما است.”

دموکرات ها در کنگره در حال هل دادن به ارسال $3.6 میلیارد متحده برای کمک به آنها وصله پینه کردن سیستم های رای گیری. جمهوری خواهان هنوز به عمل اندازه گیری موجود در یک دموکرات لایحه که شامل جارو مقرر در رای گیری روش های که در نظر گرفته nonstarter در ایران-کنترل سنا.

در فلوریدا و کالیفرنیا ، ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی که متوقف کوتاه از خواسته های شهرستان انتخاباتی که تا به حال به دنبال یک دیگر رای گیری اولیه دوره و انعطاف پذیری در تحکیم حوزه های رأی گیری به آدرس یک نظرسنجی کارگر کمبود.

به جای DeSantis ” منظور خواهد نزدیک مدارس در روز انتخابات به طوری که آنها می تواند در خدمت به عنوان رای گیری مکان های کارکنان دولت را دریافت مرخصی اداری به کارکنان حوزه و زمان بیشتری خواهد بود و مجاز به تعداد رای غیابی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اسکات بائر در مدیسون, Wis., بابی Caina Calvan در تالاهاسی فلوریدا., عامر مانند در واشنگتن و دیو پیت در Des Moines, آیووا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de