Trumpworld ترس آن ‘سناریو کابوس’ در حال آمدن است درست


به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به مبارزات انتخاباتی این شنبه شب در Tulsa, اوکلاهما, برخی از برترین مشاوران سیاسی در حال رشد به طور فزاینده ای نگران آن است که رئیس جمهور نمی خواهد بود قادر به حفاری خود را از سوراخ او ساخته شده برای خودش.

بیش از دو هفته گذشته چندین رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی lieutenants و همچنین افراد در دولت او باید واکنش نشان داد و با نصب زنگ به عنوان نظر سنجی های متعدد نشان داده اند تهمت فرو بردن به 30s در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. در هفته گذشته مختلف مشاوران خود در کاخ سفید و در مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات تلاش کرده بود به صورت خصوصی بیان سرما راحتی در این واقعیت است که با همه چیز در رفتن—یک bungled پاسخ به یک کشنده گیر انبوه فلج اقتصاد آمریکا, تظاهرات در سراسر کشور و تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن خود سابق مقامات بالا آمدن در برابر او—آن عملا یک معجزه است که رئیس جمهور نظرسنجی شماره نشده بود غرق حتی پایین تر است.

در اوایل این ماه یک ارشد مقام کاخ سفید گفت: روزانه هیولایی که خود را “سناریو کابوس” خواهد بود برای رئیس جمهور به زیر 40 درصد حمایت در پایدار رشته های عمومی و خصوصی نظرسنجی—نتیجه سیگنالینگ که قبلا ایثار پایه بود شروع به رشد کمی سرخورده. مغلوب ساختن پیشی جستن سازگار—هر چند شاید unenviable—ایستاده در 40s کم بود و برای سال ها باقی مانده یک تصویر از خود پایدار پایه و آهن جمهوری خواه پشتیبانی می کند.

“تا آن زمان من یک doomsayer” این مقام گفت: با اشاره به nerve-racking در 30s ملی و برخی از دولت های رای گیری.

در این زمان از سال است که, نظر, نظر سنجی های متعدد نشان داده اند تهمت کشویی به 30s. پرسید: این هفته در مورد تغییر همان مقام کاخ سفید به سادگی پاسخ داد: “این است که در آن هر یک از ما می خواست می شود در این نقطه [در انتخابات] اما هنوز هم وجود دارد زمان… به را تشکیل می دهند تفاوت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران خود می دانیم نظرسنجی وحشتناک هستند—و به او بگویید در غیر این صورت

برخی از مشاوران ذخیره کردن مقصر برای نظرسنجی اخیر تعداد مستقیما در هفته های طولانی خبری از تظاهرات گسترده علیه نژادپرستی نهادی و خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید و چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است به آن پاسخ دادند. “زمانی که مسابقه در اخبار چرخه و مسلط به مکالمه جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد همیشه به گفته یک منبع نزدیک به کاخ سفید است. “این فقط یک واقعیت است.”

این منبع افزود که آنها امیدوار پوشش سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بگو همه کتاب در مورد تهمت واقع می تواند به یک نظرسنجی دست انداز برای رئیس جمهور اگر بدون هیچ دلیل دیگر از آن به معنی کمتر صحبت از نژادپرستی COVID و ناآرامی های اجتماعی است.

اما تهمت تا به حال یک استعداد برای گرفتن در این راه حتی بیشتر گردد رسانه ها طرح می گویند هیچ چیز از آنهایی که مشاوران او امید بازی کردن. حتی اعلام تولسا رالی بود مملو از سکسکه و اشتباه. تیم او قبلا برنامه ریزی شده آن را برای روز جمعه که به معنای این امر کاهش یافته است در Juneteenth در یک شهر است که این سایت یکی از ترین کشور وحشی قتل عام مردم سیاه و سفید. پس از واکنش شدید رئیس جمهور اعلام کرد تاریخ سوئیچ به شنبه. او پس از آن ادعا کرد که او تا به حال ساخته شده Juneteenth—که به مدت طولانی جشن پایان برده داری در ایالات متحده آمریکا—”بسیار معروف” به خاطر “هیچ کس هرگز از آن شنیده بود.” خود مطبوعاتی کاخ سفید, منشی, Kayleigh McEnany دفاع این سخنان در روز جمعه با اشاره به سنبله در جستجوهای گوگل.

Stephen Colbert انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘احمقانه’ Juneteenth ادعا

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین تلاش برای به تصویر کشیدن آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر به عنوان زودگذر. اما حزب جمهوری خواه فعالان ابراز نگرانی کرده اند که بحث خود را از یک کشتی موشک بازیابی ممکن است به طور موثر به تصویر بکشد او را به عنوان از لمس به رای دهندگان که هنوز هم احساس می کنم پشت سر گذاشت. و حتی خود تیم نامشخص است در مورد این که آیا آن را یک کمپین موثر بازی کند. دو نفر از چهار نفر فوق گفته اند روزانه وحش که آنها شدت دستپاچه شده توسط این واقعیت است که آنها می خواهم دیده می شود هیچ نظرسنجی شواهد در داده های داخلی و یا در چند های مختلف نظر سنجی عمومی که خبر از بالاتر خرده فروشی و علاوه بر این از 2.5 میلیون شغل در ماه مه داده بود که رییس جمهور دست انداز آنها تا به حال می خواستم و می رود.

“اگر بعد از [بیکاری] گزارش بهتر و بهتر امیدوارم شما ببینید پس از آن تغییر و تاثیر قابل توجهی” یکی از این مقامات گفت که در حال حاضر به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم از کار و “صدمه زدن به.”

امید خود را به من بدهید یک افزایش اضافی در اقتصادی, جبهه مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم ابراز تمایل برای اضافی بزرگ-بلیط فدرال محرک—که برخی از مقامات جمهوری خواه باور را بهبود شانس خود را. بالا دموکرات ها در تپه می گویند آنها هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال هر گونه بحث های رسمی با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در مورد چنین یک بسته (آمریکا گذشت یکی از خود) و وجود گسترده نفرت و بیزاری در میان دستیاران در مورد کار با کاخ سفید مگر اینکه آن را فراهم می کند بینش بیشتر به چگونه آن را صرف صدها میلیارد دلار بود که در حال حاضر اختصاص داده.

“این یک اولویت” یک مقام ارشد حزب دموکرات مجلس دستیار گفت: از گرفتن جواب در جایی که وزارت خزانه داری بودجه رفته اند.

جمهوری خواهان مجلس سنا در ضمن قرار داده اند صحبت کردن یکی دیگر از لایحه به طور کامل. و حتی در میان مغلوب ساختن پیشی جستن کادر از مشاوران وجود دارد بسیار اشتها برای یکی دیگر از محرک لایحه.

“آسیب اقتصادی انجام شده توسط coronavirus است که بسیار کمتر از آنچه پیش بینی شده بود سال پیش… افتضاح است, اما آن را بسیار بهتر در ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا از آنچه که کارشناسان فکر آن خواهد بود” گفت: هنر Laffer به شدت محافظه کار اقتصاددان که رسمی توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن. “مردم حتی مصون سازی شرط خود را اگر وجود دارد برای رفتن به موج دوم ویروس… بازار سهام است که به ما گفتن این نیست برای رفتن به یک معامله بزرگ است. آن را به هیچ چیز نسبت به Y2K یا 2008… کسانی که واقعا بزرگ فراز در بازار, و این چیزی است نسبت به آن. آن آغاز شده است واقعا بزرگ, با یک قطره بزرگ… اما پس از آن آمد ، که نه راه رفت آن در سال 2008 و 2009.”

غایب اصلی اقتصادی اندازه گیری و یا چرخش تهمت گزینه برای بازگرداندن او رای دهی اسلاید باریک. در مصاحبه با سیاسی بود که منتشر شده در جمعه, رئیس جمهور, آیا بیان یک درجه ای از نگرانی در مورد شانس خود را در برابر بایدن. اما او ادا نگرانی خود را در بی پایه و اساس نظریه ها در مورد پتانسیل برای شایع تقلب انتخابات در پست الکترونیکی-در برگه های رای. “بزرگترین خطر این است که ما همین حالا برنده شدن در پرونده های حقوقی [با توجه به پست الکترونیکی-در رای گیری]” رئیس جمهور گفت:. “ما بسیاری از دعاوی رفتن بیش از همه. و اگر ما به پیروزی در آن پرونده های حقوقی من فکر می کنم من فکر می کنم این نهاد انتخابات در خطر است.”

به طور فزاینده مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد محتوای سعی کنید و دوباره اجرا راهکار او استفاده می شود در سال 2016 در امیدوار است که آثار آن را دوباره. در جای دیگر در که سیاسی او هشدار داد دیگر نامزدهای جمهوریخواه—از جمله کسانی که در حال اجرا برای کمک به حفظ حزب اکثریت سنا—نه به نوک پا راه رفتن را از او دور بدون توجه به آنچه او در نظرسنجی شماره شبیه است. و در روز های اخیر تیم خود را ساخته شده است یکی دیگر از مهاجم تلاش برای ترول بایدن (آنجا که آنها هیلاری کلینتون) به عنوان جسمی و ذهنی ناخوشی. رئیس جمهور آورده بازگشت دستیاران از آخرین انتخابات ریاست جمهوری اجرا و تبدیل به یکی از برجسته ترین عناصر عملیاتی از آن مسابقه به عنوان کمک.

روز پنجشنبه سیاسی گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن کارزار داوطلب خدمت سربازی سابق شهر نیویورک شهردار رودی جولیانی—که به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی راه اندازی خاک-حفاری سفر به Bidens که منجر به طور مستقیم به رئیس جمهور را استیضاح به “رهبری یک کمپین به فشار بیشتر برای بحث در این پاییز شروع زودتر از معمول و به می گویند در انتخاب مدیران” به طوری که تهمت می تواند فرصت های بیشتری برای عموم تحقیر بایدن کسی که رئیس جمهور به نظر می رسد متقاعد خواهد crack زیر یک کباب.

خواسته در روز پنج شنبه اگر او در حال حاضر دارای یک عنوان رسمی در مغلوب ساختن پیشی جستن 2020, جولیانی گفت: Daily Beast, “نه آقا من فقط کمک کردن.”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de