تلویزیون زوج های که مورخ در زندگی واقعی

زندگی تقلید هنر! در حالی که برخی ممکن است اخم در این ایده از آشنایی همکاران زمانی که بازیگران صرف ساعت ها در مجموعه ای با کسی که – به خصوص اگر آنها اقدام به عنوان یک زن و شوهر – روابط به طور طبیعی شکل. آن را همیشه کار نمی کند اما گاهی اوقات آن را ندارد یا آن را ایجاد یک دوستی پایدار.

“من اولین عشق من بود و این چیزی بود به طوری باور نکردنی و وصف ناپذیر. من احساس می کنم خیلی خوش شانس است چرا که او در حال حاضر یکی از بهترین دوستان من” کتی هولمز گفت: در سال 1998 در مورد زندگی واقعی ارتباط با داوسون کریک costar Joshua Jackson; دو به طور خلاصه به تاریخ در حالی که فیلمبرداری WB, نوجوانان, درام, اما بعد از آن تقسیم می شود. “او شده است در کسب و کار بسیار طولانی و او واقعا به من کمک کرد. من احترام او را به عنوان یک دوست و به عنوان یک حرفه ای است.”

آن بوده است که 11 سال از آن زمان به بعد اما تلویزیون زوج هنوز هم در حال سقوط در عشق خاموش روی صفحه نمایش. ریوردیل costars لیلی Reinhart و Cole Sprouse بازی روی صفحه و شوهر بتی و Jughead. در زندگی واقعی آنها مورخ برای نزدیک به دو سال قبل به طور خلاصه تقسیم در جولای 2019. Reinhart تایید کرد که آنها را به عقب با هم دو ماه بعد.

“لیلی سختی بود تخم مرغ به کرک. او بسیار خجالتی و محفوظ است. من فکر می کنم آن را در مورد نیمه راه به فصل اول او شروع به اجازه دادن به مردم در, به راستی” Sprouse گفت: زرق و برق در سال 2018 است. “او یکی از کسانی است که همواره هل من بهتر است در این هنر است که من به دنبال. که فقط نوع فرد او است.”

اما آن را همیشه دوستانه جدایی. One Tree Hill ستاره سوفیا بوش و چاد مایکل موری‘s کاراکتر بروک و لوکاس در حال کردن رابطه طول CW درام. مدت کوتاهی پس از آنها شروع به دوستیابی ازدواج آنها در سال 2005; پنج ماه بعد آنها را از طریق رفت کثیف تقسیم می شود. در سال 2018 بوش نشان داد که آن را دشوار برای بازگشت به کار پس از.

“وجود دارد هیچ فضایی برای خود منعکس کند. وجود دارد مانند ‘این صداقت و این کار من است, من نمی خواهد شبهه برای یک ثانیه یا یک دقیقه تا کنون در این مجموعه” او گفت:, و اضافه کرد که تولید شد “عمیقا نامناسب” برای این جفت ارز پس از تقسیم است. “آن را فرصت طلب و زشت و هنگامی که شما برای اجرای یک نمایش شما مانند یک پدر و مادر است. شما قرار است برای محافظت از گله خود را و آن را مخالف آن است. من تصور کنید که سخت بود برای او را به عنوان به خوبی. آن را بسیار زشت وضعیت خود را در بخشی. من فکر می کنم آنها نوع زندگی برای درام.”

حرکت را از طریق گالری زیر برای تلویزیون بیشتر, ارتباط جنسی, بودند رمانتیک درگیر در زندگی واقعی!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de