آمریکا سیلی تحریم در مکزیک شرکت افراد مرتبط به ونزوئلا تجارت نفت

فایل عکس: یک مرد پیاده گذشته یک مجسمه در خارج از ساختمان از ونزوئلا نفت دولتی شرکت PDVSA در کاراکاس

توسط Daphne Psaledakis و ماریانا Parraga

واشنگتن/MEXICO CITY (ایسنا) – ایالات متحده در روز پنج شنبه لیست سیاه مکزیک Libre Abordo و یک شرکت مرتبط سازند و آنها را از کمک به کاراکاس فرار از تحریم های ایالات متحده در رسمی اولین اقدام توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده در برابر مکزیک شرکت های درگیر در تجارت نفت ونزوئلا.

خزانه در بیانیه ای گفت: این تحریم های تحمیل شده بر افراد و هشت اشخاص و دو کشتی برای فعالیت های مرتبط با شبکه و تلاش برای دامن تحریم های ایالات متحده در ونزوئلا با هدف برکناری رئیس جمهور نیکولا Maduro.

پزوی مکزیک کاهش یافت 2% پس از ایالات متحده عمل است.

در میان کسانی که در لیست سیاه بودند مکزیک-بر اساس Libre Abordo و مرتبط با Schlager گروه کسب و کار و همچنین به عنوان صاحبان شرکت اولگا ماریا Zepeda و ورونیکا اسپرزا.

وزارت خزانه داری همچنین هدفمند مکزیکی, Joaquin Leal Jimenez متهم او را از کار داشتن با الکس ساب اخیرا بازداشت شده در کیپ ورد Libre Abordo و Schlager برای مبادله رساله میلیون بشکه نفت از ونزوئلا نفت خام است.

“Leal حیاتی مجرا بین Libre Abordo, Schlager کسب و کار و صاحبان آنها و PDVSA و ساب. Leal شده است هماهنگی خرید و فروش ونزوئلا-منبع نفت خام از PDVSA,” خزانه داری گفت.

Leal نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یک مادورو متحد که قبلا کمک دولت خرید مواد غذایی ساب تحریم شد در سال 2019 به اتهام پول شویی و توطئه در دادگاه ایالات متحده در رابطه با یک برنامه غذایی موفق توسط ایرانیها اداره میشود. دولت با هرگونه تخلف در ارتباط با برنامه است.

Libre Abordo گفت: وکلای آن را ارزیابی وزارت خزانه داری را به تصمیم گیری که در آن گفت: اشتباه مرتبط این شرکت به اشخاص نامربوط.

“ما از کمک های انسان دوستانه با ونزوئلا باید موضوع تحریم” Libre Abordo به رویترز گفت در بیانیه ای.

تحریم ها توقف هر گونه دارایی های ایالات متحده از افراد و اشخاص و به طور کلی منع آمریکایی از برخورد با آنها.

Libre Abordo و Schlager شروع به دریافت ونزوئلا نفت برای فروش مجدد در بازارهای آسیایی در اواخر سال گذشته پس از امضای دو قرارداد با رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, دولت در اواسط سال 2019.

توافق شد قاب به عنوان یک روغن برای غذا پیمان معاف از تحریم های ایالات متحده به مکزیک شرکت های در نظر گرفته شده برای عرضه ونزوئلا با 210,000 تن از ذرت است.

از طریق مه Libre Abordo و Schlager دریافت برخی از 30 میلیون بشکه نفت ونزوئلا با توجه به PDVSA در اسناد و مدارک. حتی اگر آنها عرضه حدود 500 آب کامیون در تبادل مواد غذایی هرگز تحویل داده شده به عنوان بسیار پایین و قیمت نفت را تحت تاثیر قرار یک برنامه در اصل برنامه ریزی شده Libre Abordo گفت.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در بیانیه ای گفت که نفت برای غذا “شرکت گذاشتم میلیون از بودجه که ادعا شده اند برای کمک های انسان دوستانه و در عین حال موفق به ارائه وعده غذایی به مردم ونزوئلا.”

رویترز در گزارش ماه گذشته که FBI بود کاوش چندین مکزیک و شرکت های اروپایی گفته های درگیر در تجارت نفت ونزوئلا جمع آوری اطلاعات برای یک خزانه پرس و جو.

“آنها می خواهند ما را قادر به صادرات نفت پس از ونزوئلا نفر سمت چپ بدون غذا و دارو یا بنزین” ونزوئلا وزیر خارجه Jorge Arreaza گفت: در روز پنج شنبه. “خود را از اقدامات و تحریم ها, جنایی,” او گفت: Pompeo بیش از توییتر.

واشنگتن در ماه ژانویه 2019 به رسمیت شناخته ونزوئلا سیاستمدار ژوئن Guaido به عنوان اوپک ملت حق رهبر و ratcheted تا تحریم ها و فشار های دیپلماتیک در پی ایرانیها 2018 دوباره انتخابات بود که به طور گسترده ای به عنوان جعلی.

مادورو در قدرت باقی می ماند, حمایت ونزوئلا نظامی و همچنین روسیه و چین و کوبا.

“ایالات متحده همچنان خستگی ناپذیر به دنبال تحریم evaders” معاون وزیر خزانه داری جاستین Muzinich در بیانیه ای گفت:.

واشنگتن همچنین هدفمند در روز پنج شنبه جزایر مارشال بر اساس دلوس ویجر حمل و نقل با مسئولیت محدود. و یونان مبتنی بر رومینا دریایی Co Inc. برای عامل در ونزوئلا نفت را تا ژوئیه 21 به باد کردن فعالیت های.

دیگر شرکت های لیست سیاه هستند Alel Technologies LLC Cosmo منابع Pte. Ltd, زیبا, دهنی Technologies LLC; و واشنگتن به تجارت با مسئولیت محدود.

خزانه delisted جزایر مارشال بر اساس شرکت Afranav دریایی با مسئولیت محدود و یونان مبتنی بر Seacomber با مسئولیت محدود و دو کشتی خود را در, پس از شرکت های وعده داده شده برای جلوگیری از تجارت با ونزوئلا در حالی که مادورو در قدرت است.

(گزارش شده توسط دافنه Psaledakis در واشنگتن و ماریانا Parraga در شهر مکزیک; گزارش های اضافی توسط آنا ایزابل مارتینز در مکزیکو سیتی و اریک راش در واشنگتن; ویرایش توسط تیم Ahmann جاناتان Oatis و دانیل والیس)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de