Ansel Elgort خود را می شکند سکوت بعد از تجاوز جنسی به اتهام

اشتراک گذاری داستان خود را. Ansel Elgort صحبت کردن پس از یک فن ادعا کرد او تجاوز جنسی توسط این بازیگر زمانی که او 17 سال داشت در سال 2014.

“من مضطرب به رسانه های اجتماعی پست های در مورد من شده است که گردش در 24 ساعت گذشته,” او نوشت: در Instagram در شنبه, ژوئن 20.

“من نمی توانم ادعا می کنند به درک Gabby احساسات او در شرح وقایع است که به سادگی نه آنچه که اتفاق افتاده است” Elgort ادامه داد. “من هرگز و هرگز حمله به هر کسی. آنچه درست است این است که در نیویورک در سال 2014 زمانی که من 20 بود Gabby و من تا به حال مختصری حقوقی و کاملا رضایت طرفین رابطه است. متاسفانه من هنوز رسیدگی به فروپاشی هست. من متوقف در پاسخ به او است و نابالغ و بی رحمانه ترین چیزی که به انجام به کسی. من می دانم که این دیر عذرخواهی نمی تبرئه و من از رفتار غیر قابل قبول زمانی که من ناپدید شد.”

او نتیجه گرفت: “همانطور که من به عقب نگاه در نگرش من من منزجر هستم و عمیقا شرمنده از راه من عمل کرده است. من واقعا متاسفم. من می دانم که من باید همچنان به منعکس کننده یادگیری و کار به رشد همدلی است.”

در جمعه, ژوئن 19 26 ساله Fault In Our Stars بازیگر عناوین ساخته شده پس از یک زن جلو آمد و اتهام او حمله Elgort روز پس از او تبدیل 17 در سال 2014. در یک یادداشت طولانی در توییتر این زن ادعا کرد که زمانی که با او ملاقات بازیگر “به جای پرسیدن من اگر من می خواستم برای جلوگیری از داشتن رابطه جنسی دانستن آن را اولین بار من” او خود را مجبور و “من فکر می کنم این است چگونه جنسیت قرار بود.” در آن زمان او نمی هر کسی در مورد تعامل “از آنجا که او گفت: آن را می تواند خراب کردن کار خود را.'”

Ansel Elgort Speaks Out Amid Accusations of Sexual Assault
Ansel Elgort در مراسم 77 سالگی سالانه جوایز گلدن گلوب در لس آنجلس در تاریخ 5 ژانویه سال 2020 است. شاتر

“سال بعد من PTSD من حملات هراس من از رفتن به, درمان,” او نوشت. “من فقط می خواهم به درمان, و من می خواهم دختران دیگر که از طریق همان s–t به عنوان من, شما تنها نیستید. این خیلی برای من حتی بیا اینجا و بگویم داستان من, اما من می دانم که آن را مورد نیاز است.”

اتهامات در مورد داستان وست ساید بازیگر تاریخ از حمله به ظهور سه سال پس از او محکوم Baby Driver costar کوین اسپیسیبود که متهم به آزار و اذیت جنسی توسط Anthony Rapp در سال 2017. در آن زمان, اسپیسی, 60, گفت: از طریق توییتر که در او نیست به یاد داشته باشید برخورد و گسترش “از صمیم عذرخواهی برای چه خواهد شده اند به شدت نامناسب مستی رفتار است.”

“تمام چیزی که واقعا تکان دهنده” Elgort گفت: از رسوایی در مصاحبه با NewsCorp در نوامبر 2017. “من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر در این صنعت است که مردم در حال ایستاده و گفته است که روش های خاصی از صنعت دیگر قابل قبول و یا در زندگی به طور کلی. جهان باید مکانی امن که در آن آزار و اذیت جنسی قابل قبول نیست.”

با وجود صحبت کردن در برابر خانه از کارت های ستاره را به اتهام سوء استفاده Elgort آمده است در زیر آتش برای تعدادی از بحث نظرات خود را از طریق سال. در دسامبر 2014 به او گفت: GQ magazine: “دختران آن را دوست دارم هنگامی که شما به برخی از عجیب و غریب درس خوان چیزی که در اتاق خود را. این باعث می شود شما نگاه کنید کمتر تهدید حتی اگر من, مانند, بسیار, تهدید. من بیشتر تهدید مرد همیشه.”

Elgort شده است قدمت یار دبیرستان Violetta Komyshan از سال 2012. این جفت ارز به طور خلاصه تقسیم در ماه آگوست 2014 اما شعلهور عاشقانه خود را پنج ماه بعد.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de