کریس پرات و کاترین شوارتزنگر رابطه گاهشمار: عکس

کریس پرات‘s طلاق از Anna Faris شکست طرفداران قلب اما پارک ها و تفریح و سرگرمی آلوم در بر داشت یکی دیگر از شات در عشق با کاترین شوارتزنگر.

زن و شوهر شروع به دوستیابی در سال 2018 یک سال پس از پرات و فارس تایید آنها از رفتن به راه جداگانه خود را پس از هشت سال از ازدواج (the exes استقبال پسر جک در سال 2012). در ژانویه 2019 در Take Me Home Tonight بازیگر اعلام کرد که او و شوارتزنگر مشغول شد. زن و شوهر گره خورده گره در یک مراسم زیبا را در منتکیتو کالیفرنیا فقط شش ماه بعد.

مدت کوتاهی پس از Guardians of the Galaxy star رد و بدل عهد جدید خود را با عشق او chalked خود رمان گردباد به یک پیچ و تاب و از سرنوشت. “ملاقات ما در کلیسا,” او توضیح داد: به اضافی در ماه جولای سال 2019. “این یک مقدار زیادی از kismet و بسیاری از اتصالات اما که بود که در آن ملاقات ما.”

پرات بعد اعتراف کرد که او احساس “سپاسگزار” را پیدا کرده اند یک شریک مادام العمر در شوارتزنگر. “وای, مرد, من خوش شانس هستم,” او گفت: , سرگرمی, امشب در اوت 2019. “خدا خوب است. من احساس می کنم واقعا خوب واقعا خوش شانس. همه چیز فوق العاده است.”

به عنوان عشق خود را ادامه داد و به شکوفه های سنگ چه می کردم نویسنده گود چگونه جفت قادر به حفظ یک ارتباط قوی. “من بزرگ ارتباط برقرار,” او گفت: ما هفتگی و دیگر خبرنگاران در مجازی پای بخاری چت در مارس سال 2020 است. “من ازدواج کردم در ماه ژوئن گذشته و فقط در ارتباط مداوم بود و واقعا شگفت انگیز ترین هدیه شما می توانید فکر می کنم در یک همکاری و در یک رابطه است. … من نمی خواهم برای رفتن به رختخواب عصبانی است. و ما هم همان راه است.”

کمتر از یک هفته پس از ریختن اسرار خود را برای یک ازدواج موفق, اخبار شکست که شوارتزنگر و پرات انتظار اولین فرزند خود را با هم. در حالی که پرداخت ادای احترام به مادر او ماریا شرایوردر روز مادر Instagram پست در مه “سگ که من تغییر” پادکست میزبان اعتراف کرد او می خواست می شود یک مادر “تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید.”

در پایین حرکت به بطور منظم احساس پرات و شوارتزنگر یکی-of-a-kind love داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de