D. L pablo newton farley مبتلا به کروناویروس پس از سقوط در مرحله

در بهبود. D. L. pablo newton farley آزمایش مثبت برای coronavirus یک روز پس از سقوط بر روی صحنه در طول یک عملکرد در Nashville, Tennessee.

کمدین, 57, به طرفداران یک به روز رسانی خود را به خوبی در یک ویدیو ارسال شده در شنبه, ژوئن 20, طریق توییتر, که در آن او نشان داد که او برای درمان خستگی و کم آبی است.

D L Hughley Diagnosed With Coronavirus After Collapsing on Stage During Stand-Up Show
D. L. pablo newton farley حضور Netflix ارائه Def کمدی جم 25 در بورلی هیلتون هتل در 10 سپتامبر 2017 در بورلی هیلز کالیفرنیا. شاتر

“من همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19 که من منفجر دور” pablo newton farley که برنامه ای برای قرنطینه به مدت 14 روز در Nashville, اتاق هتل, توضیح داد. “من آنچه به آنها تماس بگیرید بدون علامت. من نمی باید به آنفولانزا مانند علائم نداشتم تنگی نفس نداشتم مشکل تنفس من یک سرفه من یک تب با درجه پایین. من هنوز هم لازم نیست که یک تب. من یک دست دادن بو یا طعم ظاهرا من فقط از دست داده آگاهی.”

وی افزود: “بنابراین علاوه بر تمام چیزهای دیگر شما را مجبور به نگاه کردن برای عبور از در وسط نشان می دهد در مرحله, شما احتمالا نیاز به تست.”

این هواپیما روح ستاره به این نتیجه رسید با تشکر از طرفداران خود برای حمایت خود را. “خب با تشکر از شما برای نماز خود را و خود را به خوبی آرزوها و چند تا از آنها را نمی خواهد صدمه دیده است بنابراین امیدوارم من نمی خواهد علائم. شاید این است که به عنوان بد به عنوان آن می شود,” او گفت:.

Pablo newton farley آگاهی را از دست داده در حالی که انجام در Zanies باشگاه کمدی در جمعه 19 ژوئن بود و بعد از آن در بیمارستان بستری است. عضو مشترک فیلم از طریق توییتر از Hughleys آلوم افتادن به طبقه قبل از دو مرد انجام او را به خارج از صحنه.

“او مبتلا به خستگی بعد از تمام هفته کار و سفر و نگه داشته بود یک شب در بیمارستان برای آزمایش تحت دستورات پزشک. او بیدار است و احساس بهتر و آرزوهای خود را به همه تشکر می کنم برای این نوع بسیار نماز و افکار” pablo newton farley نماینده گفت: ما هفتگی در روز شنبه.

این رقص با ستاره ها آلوم انجام شد در Zanies, کمدی باشگاه به عنوان بخشی از یک چهار شب اقامت. او تا به حال دو مطلب را نشان می دهد برنامه ریزی شده در یکشنبه, ژوئن 21, که پس از لغو شده است.

“ما دوست D. L. pablo newton farley تا به حال یک اورژانس پزشکی در حالی که انجام در روز جمعه و در بیمارستان بستری شد یک شبه. با توجه به روزنامه, او مبتلا به خستگی بعد از کار و سفر این هفته” باشگاه posted on Facebook. “Love ya, D. L. و ما مشتاقانه منتظر دیدن این پادشاه کمدی در نشویل به زودی!”

Pablo newton farley — که عضو Original Kings of Comedy — ازدواج خود را, همسر, LaDonna pablo newton farleyدر سال 1986. این زن و شوهر به اشتراک گذاشتن دختران رایان 33 و تایلر 29 و کایل 32.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net