هند-چین تنش: راهول گاندی در ادامه به حمله “تسلیم مودی’


کنگره حزب رهبر راهول گاندی یک بار دیگر انتقاد نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه با اشاره به او را به عنوان “تسلیم مودی” برای حمایت کردن در چهره Ladakh درگیری میان هند و چین نیروهای نظامی صورت گرفت که در اوایل این هفته.

در نظر گرفتن به, توییتر, گاندی به اشتراک گذاشته یک مقاله نخوری مودی سیاست خارجی و چگونه دولت او تا به حال در برخورد با چین است. “نارندرا است که در واقع Surender مودی” او هنوز توییتی.

شدید دست به دست مرز زد و خورد بین حدود 600 سرباز متعلق به دو پرجمعیت ترین کشورهای جهان هند و چین منجر به کشته شدن حداقل 20 سربازان هندی.

چین را متهم به سربازان هندی از عبور از مرز و حمله به نیروهای. هند را رد اتهامات و گفت که چینی ها سربازان عبور کرده به ضعیف مشخص لاک و اسیر منطقه که متعلق به هند است.

هر چند هر دو طرف ابراز تمایل به حل و فصل اختلاف دوستانه تنش باقی بماند در Ladakh با هر دو ارتش برای تقویت حضور خود در منطقه و چین حاضر به عقب نشینی از موقعیت خود را.

هند-چین تنش: راهول گاندی در شگفتی که چرا مودی است ‘خاموش’ و ‘پنهان’

تا کنون از مرز زد و خورد صورت گرفت و پس از آن سکوت توسط دولت هند گاندی شده است گرفتن عکس در Modi, اصرار او را به بیرون آمدن از ‘پنهان’ و اطلاع رسانی کشور در مورد Ladakh روبرو می شوند.

“چرا PM سکوت ؟ به همین دلیل است که او پنهان شده ؟ به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده است. چگونه جرات چین کشتن سربازان ما? چگونه جرات آنها را زمین ما?” او توییتی در روز چهارشنبه.

مودی بود و در نهایت خطاب به این موضوع در روز شنبه زمانی که او گفت که وجود داشت هیچ نفوذ در سراسر هند مرزها در طول برخورد.

“هیچ کس تا به نفوذ به مرز ما نه کسی وجود دارد در حال حاضر و نه به پست های ما دستگیر شده اند,” مودی با اشاره به دست به دست مبارزه بین سربازان که در هفته گذشته صورت گرفت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de