کیم کارداشیان: تریستان تامپسون است که یک فرد متفاوت’ از Khloe تقسیم

تیم تریستان? کیم کارداشیان است متوجه تغییر در تریستان تامپسون یک سال پس از تقسیم خود از خواهرش Khloé Kardashian میان تقلب و رسوایی.

این KKW زیبایی, موسس, 39, گفت: , Scott Disick در مورد او شام با Thompson, 29 در یک کلیپ جایزه از فصل 18 از Keeping Up With the Kardashians. کیم تفرج با کلیولند کاوالیرز بازیکن برجسته بود در مه قسمت از E! سری.

Kim Kardashian Calls Tristan Thompson a Different Person Since Khloe Kardashian Split
کیم کارداشیان, تریستان تامپسون و Khloe Kardashian. شاتر (3)

“او مانند راستش خیلی خوب” این Skims بنیانگذار گفته Disick, 37. این تلنگر آن را مانند Disick ستاره اضافه شده, “او اشتباهات ساخته شده, اما من احساس می کنم مثل او تلاش واقعا سخت است.”

Kim پاسخ داد: “او واقعا تلاش واقعا سخت است. و این یک سال کامل از او به عنوان یک فرد متفاوت است.”

Disick اشاره کرد که آن را بهترین برای خانواده باقی می ماند و در شرایط خوب با تامپسون که سهام 2-year-old daughter واقعی با Khloé, 35.

“در آن محل و احساس می کنم مثل همه در خانواده است که او فقط به حال یک بچه با او متنفر خواهد بود, مانند, احساس وحشتناک” این پارتی, پارتی هاردکور, موسس گفت. “مهم نیست که چه, او هنوز هم در درون خانواده است.”

کیم نشان داد به Khloé در مه قسمت است که او تا به حال ساخته شده برنامه شام با تامپسون در حالی که هر دو آنها شد بازدید از شهر نیویورک است.

“من ترک مرسر هتل و پس از آن من دریافت یک تماس در تلفن همراه من از تریستان” این واقعیت ستاره توضیح داد. “او مانند” آه خدای من, من راست درب بعدی … چه می کنید ؟ گفتم من برای رفتن به شام با دوستان من است.’ پس من گفتم: “آیا شما می خواهید به آمده ای؟”

خوب آمریکایی مؤسسین شوکه به نظر می رسد که خواهر خود را تمدید کرده اند دعوت.”شما او را دعوت به شام ؟ ” او پاسخ داد. “من فکر می کنم شما باید انجام آنچه که بهترین برای شما. اگر شما می خواهید او را به یک نوشیدنی در پایان وجود دارد هیچ مشکلی با آن. که فراتر از سخاوتمندانه از شما.”

Khloé و تامپسون به پایان رسید خود را سه سال رابطه در ماه فوریه 2019 پس از بازیکن NBA شد, گرفتار, فریب داد, او را با کایلی Jenner‘s, پس از,بهترین دوست, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل. تامپسون قبلا فاسق به Khloé در حالی که حامله بود با دختر خود را در مارس سال 2018 است.

یک منبع گفت:” ما هفته در ماه فوریه که این جفت ارز را به حفظ یک رابطه دوستانه به خاطر دختر خود را.

“آنها با خوشحالی coparenting,” خودی گفت: در آن زمان. “وجود دارد هیچ برنامه ای برای آنها را به عقب بر گردیم.”

ما تایید کرد در ماه مارس که Khloé و تامپسون شده اند quarantining با هم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

یک منبع گفت:” ما در آن زمان “Khloé ندارد بد یا احساسات منفی نسبت به تریستان در این نقطه است. در حال قرنطینه او ساخته شده یک نقطه نرم برای او و او می داند که او همیشه بخشی از زندگی خود را در برخی از راه به خاطر او درست است پدر. Khloé باز بوده و پذیرای نسبت به تریستان.”

دوم خودی افزود که در حال رشد بوده است “بسیار اقدام مانند یک زن و شوهر” خود در انزوا.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de