لویی پلیس شلیک افسر برت Hankison درگیر در Breonna تیلور تیراندازی

LOUISVILLE, Ky. – شهردار گرگ فیشر جمعه اعلام کرد که لویی مترو پلیس است شروع ختم از افسر برت Hankison یکی از سه افسر پلیس را به آتش سلاح در Breonna تیلور آپارتمان که منجر به مرگ او.

تیلور, 26 کشته شد توسط ماموران در آپارتمان او در تاریخ 13 مارس به عنوان آنها را وارد به خدمت بدون دست کشیدن حکم. دوست پسر او فکر افسران مزاحمان و اخراج و یک ضربه به آنها وارد شده است. تیلور به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار در متعاقب آن تیراندازی از افسران.

Hankison متهم توسط اداره موقت رئیس رابرت شرودر از “کورکورانه” شلیک 10 گلوله به تیلور آپارتمان ایجاد قابل توجهی خطر مرگ و آسیب جدی است.

“من خود را پیدا کنید انجام یک شوک به وجدان” شرودر نوشت: در یک جمعه نامه ای به Hankison تخمگذار کردن اتهامات علیه او. “من نگران و حیرت زده شما با استفاده از نیروی مرگبار در این مد.”

“نتیجه عمل خود را به طور جدی مانع از گروه هدف ارائه به شهروندان از شهر ما با حرفه ای ترین سازمان اجرای قانون ممکن است. من نمی تواند تحمل کند و این نوع رفتار هر عضو از لویی Metro Police Department,” او اضافه شده است. “خود را به انجام خواسته های خود را فسخ است.”

به طور خاص Hankison است متهم به نقض دپارتمان سیاست در پایبندی به قوانین و مقررات و استفاده از نیروی مرگبار. شرودر نوشت که که او موفق به دریافت بخش عمومی یکپارچگی واحد رسیدگی به این پرونده روز یکشنبه یادداشت Hankison قبلا منظم برای بی پروا رفتار در اوایل سال 2019.

این pretermination نامه شرودر فرستاده جمعه دنبال خواهد شد تا با یک pretermination شنوا و انتظار می رود در هفته آینده که در آن Hankison و خود را وکیل, وکیل دیوید Leightty را در پاسخ به اتهامات.

شرودر خواهد شد و سپس موضوع یک تصمیم نهایی که Hankison می توانید درخواست تجدید نظر را به پلیس شایستگی هیئت مدیره ظرف مدت 10 روز. که هیئت مدیره در نظر بگیرند اگر رئیس تصمیم توجیه بود. اگر آن را تعیین می کند آن را قابل توجیه نیست, آن می تواند وضع خود را از مجازات است.

دو نفر دیگر از افسران که شلیک سلاح های خود را در تیلور آپارتمان — Sgt. Jonathan Mattingly و افسر Myles Cosgrove — که قرار است در اداری انتقال.

واقعیت را بررسی کنید: 7 به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته اشتباهی در کشنده تیراندازی پلیس از Breonna تیلور

مرتبط با: افسر در Breonna تیلور تیراندازی متهم به تجاوز جنسی

لویی مترو پلیس Det. برت Hankison

فیشر در یک روز جمعه در کنفرانس خبری اعلام کرد این حرکت بیشتر کاهش یافته است نظر.

“متاسفانه به دلیل ارائه در دولت قانون است که من بسیار بسیار شبیه به تغییر دو رئیس و من مانع از صحبت کردن در مورد آنچه ما به ارمغان آورده تا به این لحظه و یا حتی زمان این تصمیم” فیشر گفت.

با توجه به قانون دولت “هیچ بیانیه های عمومی باید در مورد اتهام نقض” با مقامات دولت محلی “تا زمانی که وضع نهایی از اتهامات عنوان شده علیه.”

Hankison در هفته های اخیر همچنین متهم شده است که از تجاوز جنسی با زنان متعدد ویروسی در رسانه های اجتماعی پست. اتهامات مشابه هستند و گفت که او ارائه مست زنان یک خانه سوار از میله های قبل از نظر جنسی آزار آنها.

وکلای نمایندگی Hankison در یک دعوی در دادگاه مدنی و LMPD تحقیقات به دنبال رفتار خود را بلافاصله پاسخ به پیک مجله درخواست برای اظهار نظر در روز جمعه.

رایان نیکولز رئیس جمهور از رودخانه شهر برادرانه منظور از پلیس بخش نمایندگی لویی مترو پلیس کاهش یافته است به نظر در این زمان.

سام Aguiar, یک لویی مبتنی بر وکیل برای تیلور خانواده روز جمعه گفت در مورد Hankison شلیک: “آن زمان درباره لعنت.”

“شاید در نهایت شهردار متوجه شدم که گاهی اوقات شما فقط نیاز به انجام آنچه که بهترین چیز این است که برای این شهر و پس از یک روز بهترین چیز برای شهر (شده است) به این کثیف, پلیس, کردن حقوق و دستمزد و خیابان” Aguiar گفت.

در سچردر نامه او می نویسد که Hankison کورکورانه اخراج عکس بدون “حمایت از حقایق” که نیروی مرگبار شد به کسی که مطرح فوری تهدید.

“در واقع ده (10) دور شما از کار اخراج شدند به یک پاسیو درب و پنجره است که پوشش داده شده با مواد اولیه ای که به طور کامل شما مانع از تایید هر فرد به عنوان یک تهدید فوری و یا مهم تر از هر گناه,,,, افراد, حاضر,” او اضافه می کند.

برخی از گلوله شرودر می نویسد: سفر به تیلور همسایه آپارتمان “به خطر انداختن” سه نفر.

در دادگاه تشکیل پرونده هفته گذشته Aguiar ادعا که Hankison “نمی تواند واقع شود” پس از تیراندازی صورت گرفت.

Aguiar گفت که “پس از تب و تاب اولیه اثر شلیک گلوله از شهود دولت است که یک افسر (احتمالا Hankison) فریاد زد: ‘بازنگری’ و سپس اقدام به آتش بیشتر به Breonna خانه است.”

عکس های تیلور آپارتمان ارائه شده توسط Aguiar نشان می دهد کشویی شیشه ای درب حیاط سوار کردن از خارج است. اما در داخل ذرات شیشه ای دیده می شود در آپارتمان را فرش کف و سوراخ گلوله معما پرده.

تیلور, 26 کشته شد حداقل هشت بار و درگذشت او در راهرو پس از بازگشت افسران تیراندازی از تیلور پسر کنت واکر. واکر گفت: “اخراج یک شات به عنوان پلیس وارد, ضربه Mattingly در پا چرا که او فکر می کردند که مزاحمان.

پلیس در تیلور آپارتمان بدون دست کشیدن حکم امضا شده توسط مدار قاضی ماری شاو در ارتباط با مواد مخدر بررسی است. مقامات گفته اند که ماموران زدم و اعلام حضور خود را اما وکلای مدافع و همسایه اختلاف نظر دارند.

یک چهارم افسر جاشوا Jaynes که به دنبال هیچ-knock حکم نیز بوده است reassigned در انتظار بررسی است.

این سه افسر پلیس که با شلیک سلاح های خود را تحت تحقیقات داخلی توسط لویی مترو پلیس عمومی یکپارچگی واحد. که بررسی های به اشتراک گذاشته شده با اف بی آی و وزارت امور خارجه دادستان کل که انتظار می رود برای انجام تحقیقات اضافی.

نه اف بی آی و نه کنتاکی دادستان کل اعلام کرده اند هر گونه اتهامات جنایی.

لویی FBI مقامات در تیلور آپارتمان در صبح روز جمعه اجرای یک حکم جستجو به عنوان بخشی از تحقیقات مستقل و با در نظر گرفتن یک “نگاه تازه” در شواهد.

سخنگوی تیم پرتو گفت: اف بی آی را بررسی “تمام ابعاد” از تیلور مرگ از جمله مصاحبه با شاهدان که باید و نیست و در حال حاضر صحبت به لویی مترو پلیس است. مقامات همچنین بررسی تمام شواهد فیزیکی و شواهد تصویری برای درک بهتر آنچه او گفت.

FBI حقوق مدنی تقسیم مستقر در واشنگتن دی سی در حال کار با لویی زمینه در مورد.

این بخش می تواند اتهامات تحت قوانین حقوق مدنی از جمله محرومیت از حقوق, که باعث می شود آن را یک جرم برای هر کسی که اقدام به نمایندگی از قانون برای محروم کردن کسی از حقوق اساسی.

اگر محکوم فرد می تواند در صورت زندگی در زندان و یا اعدام.

Aguiar روز جمعه گفت: “اگر این نبود گستاخ (خطر افتادن) و اقدام به قتل پس از آن من نمی دانم چه جهنم خواهد بود.

“ما انتظار داریم و تقاضا این اتهامات” او گفت:.

برای ماه های معترضان را خواستار شده است برای سه نفر از افسران اخراج می شود و متهم در تیلور مرگ است. تظاهرات شدت در ماه گذشته پس از مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر سفید دوخته گردن خود را به زمین با زانو خود را در مینیاپولیس.

Breonna تیلور

هفته گذشته لویی ممنوع بدون دست کشیدن حکم جستجو با یک فرمان به نام Breonna قانون. بدون دست کشیدن حکم به این معنی نیست که پلیس نیست اعلام حضور خود بلکه که آنها را شناسایی و به پلیس تنها پس از به دست آوردن ورودی.

کمک: تسا دووال. دارسی کاستلو: 502-582-4834; [email protected]; Twitter: @dctello. پشتیبانی قوی محلی نگاری با اشتراک امروز: www.courier-journal.com.

بیشتر در Breonna تیلور تیراندازی

FBI مصاحبه با شاهدان مصرف تازه ‘ نگاهی به شواهد

لحظه به لحظه: چه اتفاقی افتاده شب پلیس به ضرب گلوله Breonna تیلور

کنتاکی دادستان کل نمی قرار دادن جدول در Breonna تیلور تحقیقات

این مقاله در ابتدا در ظاهر لویی پیک مجله: Breonna تیلور عکسبرداری: لویی پلیس آتش افسر برت Hankison

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de