بیش از 2 هفته پس از شروع در سراسر کشور تظاهرات نشانه کمی از COVID سنبله اما مقامات محتاط باقی می ماند

زمانی که اعتراضات آغاز شده و پس از مارس 25 کشتن جورج فلوید کارشناسان بهداشت نگران است که اجتماعات بزرگ می تواند جرقه شیوع کروناویروس. هنوز بیش از دو هفته پس از آن اعتراضات خود را ضربه اوج شواهد کمی وجود دارد که اتفاق افتاده است هر چند مقامات احتیاط آن است که خیلی زود و شرایط به مراتب بیش از حد پیچیده — به رسم هر گونه گسترده نتیجه گیری.

“ما شاهد افزایش موارد مرتبط با تظاهرات (هنوز),” New York City Department of Health سخنگوی مایکل لانزا نوشت: در یک ایمیل به یاهو نیوز در روز سه شنبه.

بین ماه های ژوئن 3 و 14 ژوئن در شهر نیویورک گزارش داد کاهش به طور متوسط حدود 8.3 درصد در تعداد موارد مثبت در هر روز. در هفت روز بلافاصله قبل بالقوه پس از اعتراض جوجه کشی, New York شهرستان گزارش افزایش به طور متوسط حدود 11 درصد در تعداد موارد مثبت در هر روز.

سوال از خطرات بهداشتی از تجمع جرم است مملو یک, چرا که حامیان رئیس جمهور تهمت ادعا کرده اند یک استاندارد دوگانه است که در آن برخی از مقامات بهداشت عمومی که تحت فشار قرار دادند برای تعطیلی کسب و کار به تازگی ابراز حمایت عمومی برای تظاهرات. در حالی که آن را سخت بدانید که چرا فلوید تظاهرات نیست و باعث افزایش حداقل هنوز رتبهدهی نشده است, حامیان اشاره به این واقعیت است که این تظاهرات به خارج از منزل و تشویق استفاده گسترده از پوشش صورت است که سازمان حتی به کمک توزیع.

تجزیه و تحلیل اثر تظاهرات پیچیده است و بسیاری از متغیرها از جمله بی نظمی در نحوه روزانه تعداد گزارش پیشرفت کلی در coronavirus و معترضان از خارج از شهرهای مختلف. این تظاهرات همزمان با بازگشایی اقدامات و آب و هوای گرمتر است که سبب بیشتر مردم به سرمایه گذاری در خارج از جمله در سرپیچی از اجتماعی فاصله گرفت.

غنی حادثه ای یک مشاور ارشد رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اشاره اخیر جمعیت در شهر رستوران ها و موافقت که آن را بیش از حد به زودی به منظور تعيين اثر این تظاهرات ممکن است به حال.

“ما در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی معیارهای اما در حال حاضر آن را بیش از حد به زودی به آنچه اثر چیزهایی مانند هفته گذشته رستوران ازدحام و یا تظاهرات خواهد شد که اگر هر کدام. اقامت هوشمند, پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود را” حادثه ای گفت: اخبار یاهو.

Anti-پلیس-خشونت معترضان در شهر نیویورک در اوایل این ماه. (یوکی Iwamura/AP)

در مینیاپولیس که در آن تظاهرات بزرگ آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از فلوید کشته شد و ادامه دارد کاسپر تپه سخنگوی این شهر همچنین با اشاره به متغیرها و گفت: خیلی زود است که به نتیجه گیری قطعی در مورد هر گونه تاثیر این تظاهرات ممکن است تا به حال وجود دارد.

“آن است که بیش از حد به زودی به گزارش که با توجه به تاخیر در گزارش و آزمایش جدول زمانی. علاوه بر این ما فقط دسترسی به مینیاپولیس داده و معترضان آمد و از جاهای دیگر به طوری که دولت ممکن است یک منبع بهتر از اطلاعات به طور کلی” هیل نوشت: در یک ایمیل به یاهو نیوز در شب چهارشنبه.

جولی Bartkey یک سخنگوی وزارت مینه سوتا بهداشت گفت: ممکن است آن را به 42 روز از پایان تظاهرات به روشنی در مورد تاثیر خود را.

“به دلیل پتانسیل برای بدون علامت گسترش این ویروس به یک تمدید مذاکرات چارچوب زمانی دشوار است” Bartkey گفت: در یک ایمیل در روز سه شنبه. “ما نیاز به اجازه می دهد در مورد 21 روز برای اولین نسل از عفونت ظاهر می شود (یعنی 21 روز از قرار گرفتن در معرض به نتیجه آزمون – 14 روز جوجه کشی به علاوه یکی دیگر از چند روز به دنبال مراقبت های بهداشتی و یا آزمایش و نتیجه را به ما می آیند); اما اگر بدون علامت در یک خانواده می تواند یکی دیگر از 14-21 روز برای کسانی ثانویه موارد به نظر می رسد.”

در حال حاضر, اما, مینه سوتا دیده است و نه یک رای مثبت در آزمون از معترضان. Bartkey بهداشت گفت: شرکای یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در کشور است که در حال انجام تست انجام coronavirus آزمون در 8,500 مردم در آن سایت “که در آن فرد تایید شده اند در اعتراض به ظلم و یا تمیز کردن رویداد جرم است.” این Bartkey گفته شده است وجود دارد “1-درصد رای مثبت.”

معترضان در مینیاپولیس در روز شنبه. (Kerem Yucel/خبرگزاری گتی ایماژ)

واشنگتن دی سی را دیدم برخی از بزرگترین تظاهرات در کشور به ویژه بین مارس 29 و هفته اول ماه ژوئن است. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه بعد از ظهر دکتر LaQuandra Nesbitt, مدیر, d. C. وزارت بهداشت گفت که خیلی زود به بگویید که چه تاثیر تظاهرات ممکن است تا به حال.

“من نمی توانم به شما روند که” Nesbitt گفت: در پاسخ به سئوال یک خبرنگار. “ما انتظار داریم که دوباره به دلیل دوره کمون این ویروس است که می توان آن را خیلی زود شروع به را به هر گونه استنتاج در مورد روند است که ما شاهد آن هستیم که مربوط به مشارکت مردم در متمم اول قانون اساسی تظاهرات.”

Nesbitt همچنین با اشاره به “پیچیده اپیدمیولوژیک عوامل” که شامل مرحله به مرحله بازگشایی در نظر گرفتن محل در همان زمان به عنوان اعتراض.

در همان کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت که از روز شنبه شهر “زمانی 13 روز پایدار کاهش در جامعه گسترش” ویروس.

شیکاگو نیز یک سایت عمده اعتراض فعالیت فلوید پس از مرگ است. کیم Junius یک سخنگوی Cook County, وزارت بهداشت را پوشش می دهد که در شیکاگو گفت: ممکن است به منظور جلب نتیجه گیری در مورد اعتراضات اگر چه مقامات وجود دارد در حال نظارت بر وضعیت.

“ما را دیده اند و نه هر گونه افزایش تا هنوز مربوط به اعتراضات” Junius گفت: در یک ایمیل. “ما در حال نظارت بر COVID مانند بیماری با استفاده از اورژانس شکايت است که اغلب مورد استفاده برای شناسایی مسائل بالقوه قبل از رسمی تشخیص ساخته شده و یا خوشه گزارش شده است.”

شهرستان, او افزوده است که “نگه داشتن یک چشم ناظر در آن است.”

اریکا دانکن یک سخنگوی شیکاگو وزارت بهداشت ارائه یک پاسخ مشابه. “در این زمان ما دیده نمی شود هر گونه تاثیر در موارد با توجه به اعتراضات” دانکن نوشت: در روز چهارشنبه.

در سواحل غرب وجود داشته است تظاهرات بزرگ در شهرهای مختلف از جمله لس آنجلس و سان فرانسیسکو. “ما نمی هر گونه اطلاعات در مورد موارد مثبت قطعی مربوط به تظاهرات” یک سخنگوی لس آنجلس وزارت بهداشت نوشت: در یک ایمیل.

در پاسخ به سوال در مورد موارد بالقوه coronavirus مربوط به تظاهرات در سان فرانسیسکو وزارت بهداشت با صدور بیانیه ای که در حمایت از تظاهرات در حالی که همچنین تشویق معترضان به دریافت تست شده توسط خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا در دو رایگان سایت های اجرا شده توسط شهر.

“ما از حق اعتراض به بی عدالتی و انجام این کار با خیال راحت بسیار مهم است به خصوص در میان coronavirus همه گیر” این بیانیه در ادامه اضافه میکند: “سان فرانسیسکو پشتیبانی از جامعه در نظر گرفتن مدنی و نیز پشتیبانی می کند ادامه داد: هوشیاری در برابر coronavirus. ما در حال ارائه رایگان COVID-19 تست برای افرادی که به تظاهرات اخیر و می خواهید به آزمایش می شود.”

سان فرانسیسکو وزارت بهداشت همچنین مشخص شده است که “دو تست سایت های ذکر شده در بالا را از مردم گرفتن تست شده اگر آنها به تازگی شرکت در هر گونه تظاهرات. بنابراین ما نمی دانیم که این داده ها برای معترضان که آزمایش مثبت است.”

“ما در حال نظارت از نزدیک برای هر گونه ارتباط بین تظاهرات اعتراضی و [تعداد] از موارد مثبت” بیانیه بخوانید.

تظاهرکنندگان در نزدیکی کاخ سفید در 6 ژوئن. (Jacquelyn مارتین/AP)

همراه با نگرانی در مورد گسترش COVID-19 در میان معترضان نیز وجود دارد خطر ابتلا به پلیس و اجرای قانون که در پاسخ هر چند اطلاعات در پلیس است که به راحتی در دسترس از شهرستانها با بزرگترین تظاهرات.

در نیویورک (NYPD نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد تعداد coronavirus موارد در این بخش و اینکه آیا هر گونه ارتباط بودند به تظاهرات.

در مینیاپولیس جان Elder, اطلاعات عمومی افسر در شهر نیروی انتظامی, اشاره, آن را تا به حال افزایش اما تعداد موارد باقی مانده در تک رقمی.

“ما افزایش یافته است توسط یکی از” بزرگان گفت: در یک مکالمه تلفنی در روز چهارشنبه. “ما تا به حال چهار مورد و ما را افزایش داده اند تا پنج در این زمان است.”

سالمند اشاره کرد که این تعداد از موارد باعث می شود مینیاپولیس یک “ناهنجاری” در مقایسه با دیگر “شهر بزرگ بخش” است که دیده می شود صدها نفر از موارد.

“بسیاری از معترضان با پوشیدن ماسک, بسیاری از ما افسران پوشیدن ماسک” سالمند گفت: تظاهرات. “ما باید یک رویکرد پیشگیرانه به این. ما تا به حال یک COVID نیروی کار خود قرار داده است ، ما همه چیز را ما می تواند به … منابع در دست کارکنان ما است.”

این تجهیزات شامل, شخصی, دنده محافظ مانند ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست و همچنین به عنوان تجهیزات برای تمیز کردن لباس.

در حالی که تظاهرات بزرگ در حال انجام در مینیاپولیس سالمند گفت: آنها در حال حاضر تا حد زیادی مسالمت آمیز بین بردن “تماس چهره به چهره” بین ماموران و تظاهرکنندگان رخ داده است که در بیشتر درگیری های خشونت بار در اوایل روز از تظاهرات.

در واشنگتن, d. C., the Metropolitan Police Department گزارش 142 مورد از coronavirus میان “سوگند پرسنل.” این رقم شامل سه مورد جدید از ژوئن 4 یا سنبله از 2.2 درصد در دوره زمانی که جوجه کشی می تواند رخ داده است پس از اعتراض.

در شیکاگو اداره پلیس گفت که از صبح روز چهارشنبه وجود دارد 569 کل موارد ابتلا به کروناویروس در میان غیر نظامی و سوگند پرسنل. بخش اطلاعات عمومی افسر سالی براون گفت: “شده است وجود دارد افزایش در موارد” در میان شیکاگو نیروی انتظامی پس از تظاهرات.

یک معترض در مقابل یک افسر پلیس شهر نیویورک در تاریخ 28. (یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ)

در سواحل غرب Sgt. مایکل Andraychak یک اطلاعات عمومی افسر اداره پلیس سان فرانسیسکو گفت: اخبار یاهو که از روز شنبه آن را به حال “شش نفر” که تست مثبت برای COVID-19. “هیچ چیز وجود دارد نشان می دهد که هر یک از این موارد مربوط به تظاهرات اخیر,” Andraychak اضافه شده است.

اداره پلیس لس آنجلس به گزارش تلفظ سنبله در coronavirus موارد است. با توجه به افسر نرما Eisenmann که از روز شنبه وجود دارد 177 موارد در میان گروه قسم خورده و پرسنل غیر نظامی. که یک افزایش 35 مورد و یا در مورد 24.6 درصد از ژوئن 3, هر چند آن را دشوار است به دانستن این که آیا آن است که نتیجه تظاهرات و یا اخیر سابقه و رکورد را افزایش می دهد در این شهر بزرگ است.

الکس Comisar معاون مدیر ارتباطات برای شهردار لوس آنجلس اریک Garceitti در پاسخ به سوال در مورد افزایش coronavirus موارد در میان افسران پلیس لس آنجلس با یک بیانیه روز جمعه تاکید کرد که مراحل این شهرستان گرفته شده برای محافظت از آن نیروی پلیس.

“COVID-19 است که به عنوان خطرناک امروز آن را به عنوان لحظه ای ما تجربه اول ما در مورد شهردار Garcetti است که مصرف هر مرحله ممکن است به محافظت از Angelenos از این بیماری مرگبار. لس آنجلس شهر برای اولین بار در کشور به رایگان و تست در دسترس برای ما ضروری کارگران از جمله افسران پلیس” Comisar گفت. “این افسران و اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم از این بحران و این بخش است که مصرف گسترده احتیاطی به آنها را امن نگه دارید.”

همراه با پلیس محلی نیروهای گارد ملی مستقر شد به شهرستانها در سراسر کشور برای پاسخ به اعتراضات. به عنوان گارد گرفت تا اعتراض خود ماموریت وجود دارد یک نگرانی که نه تنها ممکن است اعضای آن آلوده اما استقرار خود را می تواند تغییر منابع دور از COVID-19 تست. نه به نظر می رسد این مورد با توجه به سخنران از کشورهای مختلف’ گارد دفاتر.

گارد ملی دفتر سخنگوی ارتش مسلح ، راب پرینا گفت که از ژوئن 5, اطراف ارتفاع بسیاری از نیروهای گارد ملی بود 41,506 پرسنل حمایت از ناآرامی های مدنی ماموریت های سراسر 33 ایالت و منطقه کلمبیا در حالی که یکی دیگر از 37,485 Guardsmen انجام شد COVID-19 ماموریت.

“آن را به نظر می رسد که کشورهای در حال قربانی کردن یک ماموریت دیگر” پرینا گفت. “ما باید بسیار عمیق نیمکت از 450,000 نیروهای نظامی در سراسر کشور.”

18 متحده که اخبار یاهو تردید مقامات در 12 – New York, New Jersey, ماساچوست, مریلند, ایلینوی, West Virginia, کارولینای جنوبی کارولینای شمالی اوهایو و پنسیلوانیا و ویرجینیا و ویسکانسین — گفت: آنها نشده بود مجبور به کاهش تعداد گارد پرسنل مشغول به کار در COVID-19 ماموریت به منظور ارائه نیروهای خود را برای حمایت از اجرای قانون محلی در جریان تظاهرات.

اعضای گارد ملی کالیفرنیا در خارج از لس آنجلس تالار شهر در مه 31. (رینگو H. W. Chiu/AP)

یک سخنگوی مینه سوتا گارد ملی گفت: کمتر از پنج پرسنل تا به حال به حرکت از یک وظیفه به دیگری در حالی که یک سخنگوی گرجستان گارد ملی اذعان کرد وجود داشته است “بسیاری از دستکاری” شامل بیش از 2000 پرسنل گارد که انجام شده است COVID-19-مربوط به ماموریت بلافاصله قبل از ناآرامی های مدنی, اما او قادر به بلافاصله می گویند که چگونه بسیاری از بیش از 3000 سرباز گارد که گرجستان در حال حاضر شمارش به عنوان درگیر شدن در هر دو COVID-19 یا داخلی ناآرامی ماموریت تا به حال به تغییر از اولی به دومی است. “ما هرگز متوقف COVID-19” او گفت:.

با این حال یک سخنگوی گارد ملی فلوریدا گفت که از 550 فلوریدا Guardsmen که در انجام ناآرامی های مدنی ماموریت “چند صد” بوده است تغییرمسیر از COVID-19 وظیفه. “سربازان که انجام شد COVID-19 ماموریت قبل از اینکه هدایت به ناآرامی های مدنی ماموریت بودند در درجه اول درگیر در این عملیات از جامعه بر اساس تست سایت” گفت: نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ Caitlin Brown. “کسانی که سربازان بودند backfilled و هر COVID-19 ماموریت بود که آسیب دیده بود به طور کامل عملیاتی دوباره در عرض 24 ساعت.”

سخنگویان برای کالیفرنیا و منطقه کلمبیا تیم های ملی نیست پاسخ به نمایش داده شد.

ارتش ستوان سرهنگ براد لیتون سخنگوی ایلینوی گارد ملی مورد مناقشه اخبار حساب که اظهار داشت که دولت Guardsmen شده بود reassigned از COVID-19 تست سایت “برای کمک به پلیس محلی بخش کاهش خشونت و حفاظت از اموال.” که اتفاق نمی افتد, او گفت:, در بخشی به دلیل COVID-19 ماموریت بودند پرداخت شده توسط دولت فدرال با هر گونه حمایت از اجرای قانون بیرون آمدن از دولت خزانه.

نیز وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه شناخته شده افزایش شدید موارد در میان Guardsmen در این کشورها تماس با اخبار یاهو.

تظاهرکنندگان در لس آنجلس در تاریخ 3 ژوئن. (رینگو H. W. Chiu/AP)

سخنران برای Guardsmen که مستقر از کشورهای دیگر برای حمایت از اجرای قانون مقامات در دست زدن به تظاهرات در واشنگتن گفت که برای اکثر آنها عینک ماسک و در زمان ممکن است تمام اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش coronavirus.

برای 400 سی سی پی ملی Guardsmen که اعزام به دی سی “به راهنمایی های ارائه شده برای منطقه عملیات و محل رسالت اجتماعی را حفظ فاصله در هر کجا و هر زمان که ممکن است و به همین ماسک هرگاه اجتماعی فاصله بود و نه یک گزینه قابل دوام در حفظ ماموریت گفت:” تمرکز ارتش ستوان سرهنگ Deidre اسمیت یک سخنگوی سی سی پی گارد در یک ایمیل به یاهو اخبار.

می سی سی پی Guardsmen غربالگری شدند این ویروس قبل از خروج می سی سی پی و روزانه در طول ماموریت های قرار داده شد در قرنطینه در حالی که خود را تکمیل سفارشات نظامی پس از بازگشت به خانه خود دولت با توجه به اسمیت. در تاریخ 12 ژوئن هیچ یک از آنها تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

آیداهو گارد ملی مستقر شده اند “فقط بیش از 400” سربازان به دی سی, با توجه به نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ کریس مرزهای یک سخنگوی آیداهو گارد. تمام آیداهو Guardsmen صادر شد ماسک و نمایش برای COVID-19 قبل از آنها به سمت چپ برای دی سی با توجه به مرزها که اضافه شده است که ماموریت آنها این بود که برای حفاظت از این بنای یادبود واشنگتن و لینکلن و جفرسون خاطرات معنای آنها اجتناب از تماس نزدیک با معترضان.

آیداهو Guardsmen عینک ماسک در پروازهای خود را به و از واشنگتن و به خانه فرستاده شدند به خود منزوی پس از بازگشت خود را با توجه به مرزها. در تاریخ 12 ژوئن “ما هیچ آزمون مثبت در گارد ملی آیداهو,” او گفت:.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de