کارولینای شمالی معترض پاره کردن مؤتلفه مجسمه و چسبیدن به آن را گردن از پست


یک معترض صحبت می کند به جمعیت زیر Confederate monument ماه گذشته در سراسر کشور ناآرامی های پس از مرگ جورج Floyd – رادیو فردا

معترضان در کارولینای شمالی پایتخت کشیده پایین قطعات Confederate monument جمعه در شب و به دار آویخته یکی از سرنگون مجسمه از یک نور پست.

تظاهر کنندگان با استفاده از یک بند به جلو و پایین دو مجسمه از مؤتلفه سربازان بودند که بخشی از یک ستون هرمی شکل سنگی در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در مرکز شهر رالی, اخبار رسانه ها گزارش شده است.

افسران پلیس پیش از آن در شب کشف و خنثی بود که معترضان تلاش های قبلی برای استفاده از طناب برای سرنگونی مجسمه. اما پس از این ماموران در پاکسازی منطقه معترضین ستون هرمی شکل سنگی و قادر به خراب کردن مجسمه.

سپس آنها کشیده مجسمه ها در خیابان و با استفاده از یک طناب آویزان یکی از چهره های خود را گردن از نور پست. دیگر مجسمه کشیده شد به Wake County courthouse, با توجه به اخبار و ناظر.

قبلا در این روز صدها نفر از تظاهرکنندگان به حال راهپیمایی از طریق مرکز شهر رالی و دورهام در اعتراض به خشونت پلیس و به جشن Juneteenth که یادآور رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار.

متعدد مؤتلفه مجسمه شده اند تخریب و یا پاره سراسر جنوب در هفته های اخیر پس از مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه.

مؤتلفه آثار بودند سرنگون در نزدیکی دورهام و چپل هیل در سال 2017 و 2018 شد.

آن را به عنوان معترضان در واشنگتن دی سی را سرنگون کرد تنها مجسمه مؤتلفه عمومی در پایتخت کشور و تنظیم آن را به آتش کشیدند.

تشویق تظاهرکنندگان شروع به پریدن کرد به بالا و پایین به عنوان 11-پای مجسمه آلبرت پایک که wobbled در آن بالا گرانیت پایه قبل از سقوط به عقب فرود در یک توده ای از گرد و غبار. معترضان پس از آن مجموعه یک اتش ایستاده بود و اطراف آن را در یک دایره به عنوان مجسمه سوخته شعار “نه عدالت بدون صلح!” و “هیچ نژادپرستانه پلیس!”

گفته های شاهدان عینی و فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که پلیس در صحنه اما نمی مداخله. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت توییتی در مورد سرنگونی تماس d. C. شهردار موریل Bowser خود و نوشتن: “DC پلیس در حال انجام کار خود را به عنوان آنها به تماشای یک مجسمه بود پاره پاره کردن و سوزاندن. این افراد باید بلافاصله دستگیر شد. یک ننگ برای کشور ما!”

خیلی خوشحال معترضان خواندن مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر بیش از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn و تشویق می کردند. پس از مجسمه کاهش یافت و بسیاری از معترضان بازگشت مسالمت آمیز به پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید است.

پایک مجسمه شده است یک منبع اختلاف در طول سال. سابق کنفدراسیون عمومی نیز دیرین رهبر با نفوذ و از فراماسون ها که پایک ریور و چه کسی پرداخت برای مجسمه. چیز نوک تیز سوراخ کردن بدن است دفن در سی ستاد اسکاتلند مناسک فراماسونری, که همچنین شامل یک موزه کوچک به افتخار او.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de