کره شمالی آماده به ارسال anti-جنوب جزوات سراسر مرز


کره شمالی در حال آماده سازی برای ارسال تبلیغات جزوات بیش از آن در مرز جنوبی – Yonhap

کره شمالی در حال آماده سازی برای ارسال تبلیغات جزوات بیش از آن در مرز جنوبی محکوم کره شمالی جداشدگان و کره جنوبی, آن رسانه های دولتی گفت: در آخرین تلافی جزوات از جنوب به عنوان دو جانبه افزایش تنش.

خشم کره شمالی از مردم در سراسر کشور “به طور جدی به فشار رو به جلو با آماده سازی برای راه اندازی یک مقیاس بزرگ توزیع جزوات” که انباشت اشیاء بدست آمده به عنوان بالا به عنوان یک کوه گفت: دولت خبرگزاری KCNA.

“هر اقدام باید با واکنش مناسب و تنها زمانی که یکی از تجربه آن خود می توانید احساس می کنید که چگونه متخلف است” KCNA گفت.

کره شمالی مقصر کره شمالی جداشدگان برای راه اندازی جزوات سراسر مرز و تهدید به اقدام نظامی است. در روز سه شنبه پیونگ یانگ را منفجر کرد یک اینتر-کره رابط دفتر خود را برای نشان دادن نارضایتی علیه جداشدگان و کره جنوبی برای توقف آنها را راه اندازی جزوات.

یک کره شمالی پناهنده رهبری گروه در روز جمعه گفت: آن را به حال اوراق کردن یک طرح به ارسال صدها نفر از بطری های پلاستیکی پر شده با برنج, پزشکی و ماسک صورت برای کره شمالی با پرتاب آنها به داخل دریا در نزدیکی مرز در روز یکشنبه.

دو کره که هنوز از لحاظ فنی در جنگ به عنوان 1950-53 درگیری به پایان رسید و بدون یک پیمان صلح را برپا جزوه مبارزات برای چند دهه.

کره جنوبی نظامی مورد استفاده قرار گیرد برای راه اندازی anti-شمال آگهی در سراسر demilitarised منطقه اما این برنامه به پایان رسید در سال 2010.

چند پناهنده رهبری گروه را به طور منظم ارسال آگهی همراه با غذا $1 صورتحساب مینی رادیو و میله های USB حاوی جنوب کره ای درام و, اخبار معمولا توسط بالون در طول مرز و یا در بطری توسط رودخانه.

پیونگ یانگ با استفاده از بالن به ارسال آن ضد جنوبی جزوات. کره جنوبی قبلا با پاداش لوازم التحریر اگر آنها گزارش جزوات از شمال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de