کره شمالی جداشدگان گاهی اوقات در تلاش برای تنظیم به زندگی جدید

علائم این سال هفتاد سال پس از کره شمالی برای حمله به کره جنوبی اشتعال جنگ کره. هنوز هم وجود دارد هیچ پیمان صلح – فقط یک آتش بس که در سمت چپ کره شمالی را سرکوب کیم خانواده در قدرت است.

در طول دهه گذشته بیش از 30 ، 000 جداشدگان فرار کرده اند از طریق چین و برخی از پرداخت هزاران دلار به کارگزاران. آنها به کره جنوبی امیدوار به یک شروع جدید است اما به عنوان بری پترسن گزارش از سئول تنظیم به زندگی وجود دارد این است که همیشه آسان نیست.

کره شمالی در حال عادت به کمبود مواد غذایی در کشور خود. زمانی که آنها با موفقیت آن را به کره جنوبی و آنها گاهی اوقات ضعف های فراوانی آنها روبرو می شوند.

هانا آهنگ اجرا می شود که یک سازمان غیر دولتی به نام “آزادی در کره شمالی” از یک دفتر کار در لانگ بیچ کالیفرنیا گفت پترسن که برخی از جداشدگان می گویند آینده به کره جنوبی است مانند گرفتن یک ماشین زمان و سریع حمل و نقل 60 سال است. ترانه گفت: یکی فرار او ملاقات “مسدود” هنگامی که او مواجه می شوند بوفه – “نه تنها غرق فقط با فراوانی از مواد غذایی اما با فراوانی از انتخاب است.”

“او به پایان رسید تا به سادگی خوردن برنج و ترک” او گفت:. در کره شمالی تبلیغاتی از کیم جونگ سازمان ملل متحد القا یک فرقه از رهبر معظم انقلاب به سران هر کودک. “بسیاری از جوان کره شمالی که به کره جنوبی و می خواهید برای مطالعه را گویند که چگونه نا امید هستند چرا که بسیاری از آنچه که آنها تا به حال به یاد بگیرند که در کره شمالی بود در مورد داستان کیم و خانواده” آهنگ گفت. “و آنها مانند” چه زباله از مغز فضا و… در آن قرار می دهد و آنها را بر این باور نکردنی unlevel زمین بازی است.” یونگ Gwang Il مبارزه علیه رژیم را از آشپزخانه خود را در جدول با یک لپ تاپ و فلش درایو که در آن او dubs بیش از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. فلش درایوهای سپس به بطری های پلاستیکی و پرتاب به رودخانه ای که جریان های شمال برداشت می شود توسط کره شمالی ماهیگیران که فروش آنها را به عنوان بسیار به دنبال کالا. یونگ Gwang Il صرف سه سال در یک اردوگاه زندان سیاسی در یمن اتهامات عنوان شده علیه. “من پناهنده برگزاری بزرگ خصومت نسبت به رژیم کره شمالی,” او گفت:. برخی از جداشدگان هرگز تنظیم هرگز تبدیل به یک بخشی از کره جنوبی با تکنولوژی بالا با عجله جامعه است. اما هنوز هم آنها آمده است. ترانه گفت: وجود تشابه بین آنچه آمریکا مهاجران و چه جداشدگان از کره شمالی چهره زمانی که آنها فرار جنوبی. “درست مثل پدر و مادر من به اینجا آمد و یک مقدار باور نکردنی از قربانی به طوری که برادران من و من می تواند زندگی می کنند در اینجا می تواند رشد تا اینجا و همه افتخار و فرصتی است که ما باید … این همان دقیق برای کره شمالی” او گفت:. “آنها ممکن است در تلاش است اما برای فرزندان خود است که رشد خواهد کرد که ممکن است در دنیا وجود دارد … زندگی خود را خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت است.”

Facebook حذف صدای شیپور تبلیغات بیش از نازی ها مانند مثلث قرمز نماد

آتلانتا افسران تسلیم شدن به پلیس در Rayshard بروکس’ مرگ

اوکلاهما دیوان عالی کشور قوانین در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de