RHOC را کلی داد: من ‘با تجربه نژادپرستی شخصا” به عنوان یک “زن از رنگ’

صحبت های او حقیقت است. کلی داد افتتاح شد تا در مورد تجربه خود را با نژاد پرستی او را زیر مطرح اظهارات بحث برانگیز در مورد مردان سیاه و سفید.

RHOCs Kelly Dodd Ive Experienced Racism Personally As A Woman Of Color
کلی داد می رسد در برنت شاپیرو بنیاد تابستان دیدنی در بورلی هیلتون هتل در 7 سپتامبر سال 2018 در بورلی هیلز کالیفرنیا. شاتر

The Real Housewives of Orange County, ستاره, 44 نشان داد از طریق Instagram در شنبه, ژوئن 20, که او یک قربانی از رفتار نژادپرستانه به عنوان یک مکزیکی آمریکایی است. از طرفداران خواسته Dodd, “اما, مانند, آیا شما واقعا بر این باورند که از آنجا که شما در حال مکزیکی شما نمی تواند نژادپرستانه’?”

او پاسخ داد: “من با تجربه نژادپرستی شخصا … من از رنگ و عشق همه!”

داد به تازگی تحت آتش بعد از یک سال 2016 TMZ تصویری دوباره از او گفت که او “نمی خواهم” یا “می دانم که هر بچه سیاه” در حالی که در حال فیلم برداری خارج از پسر خوب رستوران در لس آنجلس.

واقعیت ستاره بعد از عذرخواهی برای نظرات او در بیانیه ای به TMZ. “من واقعا خجالت کشیدم. وجود دارد هیچ بهانه ای برای رفتار بد یا نظر که کسی دلخور,” او گفت: در آن زمان. “که تصویری نمایندگی نمی کند که من واقعا هستم و عذرخواهی می کنم برای اقدام غیر مسئولانه.”

Tamra Judge وزن در سابق RHOC costar را جنجال در طول یک Instagram Q&A در سه شنبه, ژوئن 16. هنگامی که یک فن پرسید کارآفرین, 55, اگر داد باید اخراج برای او نظرات براوو آلوم فکر کردم این امر می تواند حرکت مناسب برای شبکه.

“بله من که TMZ تصویری منزجر کننده است!” قاضی گفت. “براوو نباید فقط تنها افراد خاصی مانند Stassi [شرودر] & کریستن [Doute]. وجود دارد باید تحمل صفر در این نقطه است.”

براوو axed Vanderpump قوانین ستاره شرودر, 31, Doute, 37, حداکثر Boyens و برت Caprioni در اوایل این ماه پس از خود گذشته اقدامات نژادپرستانه مطرح است.

ساعت بعد Dodd کف پشت در قاضی هنگامی که یک فن از او خواست درباره اظهارات طریق Instagram.

“او فقط تشنه و دیوانه او گلوله .. بتواند برای نی چیزی که فقیر .. من امیدوارم که او می یابد شادی” داد نوشت.

کالیفرنیا ساکن عناوین ساخته شده در مارس هنگامی که او ساخته شده بیشتر اظهارات بحث برانگیز در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: آن را “راه خدا از نازک شدن گله.” یک ماه بعد Dodd مشترک یک ویدئو از طریق او Instagram داستان در حالی که او را به صرف شام با خانواده اش. “هیچ کس با پوشیدن ماسک در اینجا در اورنج کانتی. آره چرا که هیچ کس در حال مرگ است در اینجا از ویروس” او گفت:.

بعد داد رد شایعاتی که او قطع شده بود از RHOC به دلیل نظرات او. یک کاربر گفت: داد از طریق Instagram, “شنیده می شد اخراج از HW.” او پاسخ داد: “از چه کسی ؟ من نیستم!”

یکی دیگر از فن افزود: “من امیدوارم که شما نمی اخراج شما نشان می دهد ملکه” که او پاسخ داد: “من اخراج نشده… چرا این می شود گفت … اگر من بودم می گفت من از کار اخراج شد … با تشکر از شما برای دوست داشتنی خود را پشتیبانی می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net