ببینید دریک و سوفی Brussaux پسر آدونیس’ Cutest نوزاد عکس

با موهای فرفری عیار! دریک و سوفی Brussaux‘s, پسر آدونیس وارد شده در اکتبر 2017 و ساخته شده خود را رسانه های اجتماعی اولین بار بیش از دو سال بعد.

رپر ارسال شده تصاویری از خودش و کودک نو پا در مارس سال 2020 میان coronavirus pandemic, نوشته,, “من و زیبا من و خانواده و دوستان است و من نمی توانم صبر کنید برای شاد بعد زمانی که ما همه قادر به دوباره.”

Pusha T برای اولین بار نشان داد در مارس 2018 که دریک شد یک پدر به اشتراک گذاشتن اخبار در “داستان Adidon,” رپ “شما در حال پنهان کردن یک کودک / اجازه دهید که پسر به خانه می آیند / سکون motherf–ka playin’ کنترل مرزی است.”

این “طرح خدا” رپ تایید این خبر زیر ماه. “دیروز صبح بود دیوانه / من تا به حال برای آمدن به شرایط با این واقعیت است که آن را نه شاید / که s–t است که در سنگ مهر و موم و امضا / او نه معشوق من بود Billie Jean اما این بچه مال من است” این Degrassi آلوم ای در “14 مارس” منتشر شده در ژوئن 2018. “[من و مامان] Sandi به من می گفت تمام آن طول می کشد یک زمان است و همه آن را در زمان یک زمان / S–t ما تنها ملاقات دو بار دو بار.”

کانادا و ستاره رفت به رپ به طور مستقیم به پسر بچه گفت: “داستانهای تخیلی ذخیره شده برای bedtime stories من به شما بگویم در حال حاضر / من نمی خواهم شما به نگرانی در مورد که در خانه شما زندگی می کنند در یا کسی که شما را دوست دارد بیشتر یا که نه وجود دارد / چه کسی چه چیزی به چه کسی جلو شما اینجا رسیدیم.”

در دسامبر 2019 در برنده جایزه گرمی افتتاح شد تا در مورد اینکه چرا او منتظر به آدرس اخبار در مورد Brussaux تولد. “صادقانه به شما بگویم من یک تست DNA برای پسر من و آن را به عقب آمد به ما و گفت DNA تست کردم خراب در حمل و نقل و آنها نمی تواند 100 درصد مطمئن است که که پسر من بود یا نه گفت:” در طول “رپ رادار” قسمت پادکست. “من واقعا عجیب و غریب در انتظار وضعیت که در آن من نمی خواهم برای رفتن به دنیا بگویید که پسر من بود و نبود.”

دریک در حال حاضر “هیچ میل” برای ترمیم خود و Pusha T در ارتباط است. “او گفت که بزرگترین هنرمند در آن زمان یک بچه که او نیست به شما گفته در مورد” موسیقی آمریکا برنده جایزه توضیح داد در آن زمان است. “من می دانستم که برای من بیش از آن بود که در آن نقطه. آن را حتی در مورد رپ نبرد.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن عکس دریک پسر آدونیس از خانواده پرتره اسباب بازی زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de