مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تولسا جمعیت او می خواست به “آهسته” COVID-19 تست کاخ سفید می گوید او شوخی بود

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیشتر آشکار جمعیت حامیان شنبه شب در Tulsa, اوکلاهما که او می خواست به به کم کردن سرعت تست برای coronavirus.

“تست یک شمشیر دو لبه است,” او گفت:, و اضافه کرد که ایالات متحده انجام شده 25 میلیون آزمون. “هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد گفت: به من من مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا.'”

او در ادامه به شوخی که مقامات بهداشت عمومی در حال انجام بسیاری از آزمون “که مردم حتی نمی دانند چه خبر است.”

“ما یکی دیگر را بیش از اینجا,” او گفت: با اشاره به جمعیت. “مرد جوان 10 ساله است. او sniffles. او را بهبود می یابند در حدود 15 دقیقه است. که یک مورد!”

یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: با توجه به ان بی سی نیوز که مغلوب ساختن پیشی جستن “به وضوح صحبت در بذله گویی به تماس از رسانه ها پوچ پوشش” مداوم بیماری همه گیر.

“ما پیشرو دنیا در, تست و ما مفتخریم به انجام 25 میلیون به علاوه آزمون” این مقام گفت.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری توییتی ساده پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“سرعت تست می شود.”

در روز شنبه تجمع تهمت همچنین با اشاره به کروناویروس به عنوان “کونگ آنفولانزا” نژادی حساس مرجع parroted در اوایل سال جاری توسط کاخ سفید کارمند. رئیس جمهور و دیگر مقامات دولت بارها و بارها به نام COVID-19 “چین ویروس” و “ووهان ویروس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر می آیند به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان است. قبل از این تجمع شش مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کمپین در اوکلاهما آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها بلافاصله قرنطینه و نه حضور در این رویداد.

ان بی سی نیوز روز جمعه گزارش داد که دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص و دبورا Birx این coronavirus وظیفه نیروی واکنش هماهنگ کننده هر دو ابراز نگرانی از ایمنی از برگزاری این تجمع در بخشی به دلیل اوکلاهما دیده است یک افزایش قابل توجهی در COVID-19 موارد است.

وجود دارد 100 درصد سنبله در مواردی Tulsa County این هفته است. روز شنبه, محلی, مقامات بهداشتی اعلام کرد 136 جدید کروناویروس موارد کمترین تعداد در عین حال به گزارش در یک روز در دولت است.

روز پنج شنبه سازمان بهداشت جهانی گفت: coronavirus همه گیر شد و شتاب و آمریکا در حال مراتب بدترین. که اعلام کرد 150,000 موارد جدید در اوایل این هفته با نیمی از کسانی که در این قاره انتخاب شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de