آمریکا تظاهرات الهام بخش تماس با “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در انگلستان

لندن — به عنوان مردم در سراسر جهان به خیابان ها ریختند تا خواستار عدالت برای جورج فلوید و اعتراض به نابرابری نژادی, یکی دیگر از تظاهرکنندگان را آغاز کرده است انعکاس در سراسر اقیانوس اطلس. تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” گرفته شده اند تا در پادشاهی متحده.

دهها هزار نفر از مردم پیوست Black Lives Matter تظاهرات در لندن بیش از دو هفته گذشته و برخی از آنها خواستار سازمان های دولتی برای منحرف کردن بودجه از نیروهای پلیس در انگلیس و سرمایه گذاری که پول به دیگر خدمات اجتماعی به جای.

“من فکر می کنم آن را واقعا قدرتمند است که این گفتمان وارد جریان اصلی گفتگو در اینجا در انگلستان و آن را ذاتا متصل به مکالمات است که اتفاق می افتد در سراسر امریکا” Temi Mwale مدیر اجرایی 4Front پروژه, جوانان, حمایت, گروه, است که پشتیبانی از افراد جوان تحت تاثیر خشونت در انگلستان گفت: CBS News. سازمان مبارزه برای بودجه منتقل می شود از نیروهای پلیس به پروژه با هدف بهبود بهداشت و درمان و آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی.

“ما نمی خواهید به سرمایه گذاری در موسسات هستند که ذاتا خشونت ذاتا نژادپرستانه و است که در ادامه به تداوم چرخه آسیب و خشونت و سوء استفاده در جوامع ما. ما ترجیح می دهند سرمایه گذاری در خدمات که افزایش… ما حفاظت و ایمنی است که افزایش توانایی ما برای حرکت به جلو و مبارزه برای عدالت نژادی,” او گفت:.

“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس”

اخیر coronavirus مستند است درخشید نور روی نژادپرستی نظاممند و مصونیت از مجازات در پلیس Mwale می گوید.

لندن شهری پلیس صادر کرده است جریمه های نقدی به مردم از سیاه و سفید و یا اقلیتهای قومی برای نقض COVID-19 مستند دستورالعمل در نامتناسب نرخ بالاتر است. گروه های حمایت نیز می گویند 1,743 مردم کشته شده اند و در بازداشت پلیس و یا پس از تماس با پلیس بیش از 30 سال گذشته. از سال 1969 تنها یک افسر محکوم شده است از یک جرم برای نقش خود را در مرگ کسی در بازداشت و آن شخص رو به حالت تعلیق در جمله با توجه به Nazir افضل سابق رئیس تاج دادستان برای شمال غرب انگلستان است.

به عنوان در ایالات متحده تماس پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در انگلیس به معنای گرفتن پول از اجرای قانون بودجه و سرمایه گذاری آن را در چیزهای دیگر از جمله آموزش و پرورش و خدمات بهداشت روان. Mwale می گوید مسئولیت انگلستان پلیس باید گسترش در طول زمان به افسران مسئول چیزهایی که باید توسط سازمان های دیگر.

“آنها نمی سلامت روانی کارگران است. آنها نه اجتماعی کارگران است. آنها نه جامعه حمایت از کارگران است. خود را بخشیدن در اجرای. و در حالی که ما در جاده ها به سوی واقعا reevaluating آنچه که جامعه نیاز دارد reimagining چه عدالت به معنی چه صلح به معنی آنچه ایمنی است که اگر ما نهاد که در واقع باعث آسیب در جوامع — از جمله پلیس — سپس آن را در منافع ما همچنان به حفظ آن سازمان” او گفت:.

اقدام قانونی

این 4Front پروژه به تازگی شروع به اقدام قانونی علیه لندن Metropolitan Police خدمات پس از یکی از کارکنان آن دستگیر شد در حالی که حمایت از یک فرد جوان که بازداشت شده بود.

Kusai رحال بود دست به دستبند توسط چهار افسر پس از او حاضر به نشان دادن گواهینامه رانندگی شد و قرار داده شده در پشت یک ون پلیس. او گفت که او در نهایت منتشر شد و جریمه برای نقض coronavirus مستند دستورالعمل با وجود شناسایی خود را به عنوان یک کلید کارگر است که مجاز به انجام کار خود را تحت مستند.

“این اهانت آمیز” رحال گفت. “این اولین بار نیست که چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است. واقعیت این است که هنگامی که شما کار با جوان, جرم, سیاه پسر شما خواهد بود جرم با آنها به عنوان یک جوان کارگر و هر کس دیگری در مجاورت خود را.”

روز رحال متوقف شد و جریمه برای بودن کار, مارس 12 بود همان روز که دولت بالا مشاور Dominic کامینگز را شکست مستند قوانین به درایو به یک نقطه توریستی. کامینگز مواجه شده است و هیچ عواقب.

رحال و 4Front پروژه می خواهید عذرخواهی از پلیس و جریمه برای چشم پوشی می شود.

“اگر شما به درخواست عموم مردم چه نقش جوانان کارگر خواهد بود بسیاری از آنها می گویند” من به عنوان یک واسطه بین پلیس و افراد جوان است.’ چگونه می توانم بگویم این جوان اعتماد مردم به پلیس زمانی که افراد جوان دیده می شود من وقت و زمان دوباره دریافت, بندگی, اذیت? چگونه می تواند ما را در پرداخت پلیس برای کاهش خشونت در جوامع ما زمانی که آنها به طور فعال و با میل و رغبت تداوم همان خشونت به ما به طور مستقیم در روز و روز را?” رحال گفت: CBS News.

“من باور دارم که این یک وظیفه برای ما در مورد فکر می کنم و تصور یک جهان که در آن ما در واقع می تواند زندگی در صلح و آرامش در جوامع ما و پلیس نقش بازی نمی کند, که,” او گفت:.

لندن پلیس متروپولیتن گفت: CBS اخبار که آنها دریافت یک بررسی قضایی قبل از اقدام نامه ای از رحال را وکلاء در 15 ژوئن در رابطه با مجازات متوجه “آن است که در حال حاضر در نظر گرفته شود.” CBS اخبار رسیده به شهردار لندن که مسئول استراتژی برای Metropolitan Police اما تا به حال نه دریافت پاسخ در زمان انتشار.

سابق آتلانتا افسر پلیس را در Rayshard بروکس تیراندازی

افسر متهم در مرگ Rayshard بروکس رزرو برای قتل جنایت

Rayshard بروکس’ بیوه واکنش نشان می دهد پس از افسر متهم به قتل جنایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de