ونسا برایانت جشن پیروزی شیرین شاهزاده خانم, دختر, کاپری, 1st Birthday

یک سال دیگر بزرگتر! ونسا برایانت او را جشن گرفته و کوبه برایانت دختر کاپری, 1st birthday با احساسی ادای احترام به جفت جوانترین فرزند.

این مدل سابق, 38, به اشتراک گذاشتن یک عکس از طریق Instagram در شنبه, ژوئن 20, از کوبه و خودش نگه داشتن نوزاد خود را — که نام میانی است که به افتخار پدر مرحوم او یک سال پیش از آن.

“1 مبارک تولد کاپری! قدیمی, پدر, دختر, Nani, Gigi و BB شما را خیلی دوست دارم!!! خدا به شما برکت دهد شاهزاده خانم شیرین” او زیر نویس پست. “کاپری کوبه برایانت یک.k.یک. ‘Koko-باقلا’ به نام بعد از او از صمیم قلب از دست رفته, پدر, دختر, کوبه باقلا برایانت ❤️ما از دست شما خیلی جی جی و پدر.”

ونسا نیز ارسال شده عکس از کاپری دیزنی با مضمون جشن تولد که شامل توکیو دیزنی کیک قلعه. کالیفرنیا بومی و کوبه دختران ناتالیا 17 و Bianka, 3 بودند نیز در آن حضور داشتند.

“1 مبارک تولد کاپری! ما شما را خیلی دوست دارم mamacita,” ونسا نوشت: در کنار این عکس. “ناتالیا به حال اصلی دیزنی لند قلعه Gianna تا به حال Walt Disney World, قلعه Bianka تا به حال دیزنی پاریس و کاپری دارای توکیو دیزنی کیک قلعه.”

ونسا و سابق لس آنجلس Laker اعلام تولد کاپری یک سال پیش از آن. “ما بچه دختر است که در اینجا!!!!!!” او نوشت: از طریق Instagram در آن زمان است. “کاپری Kobe Bryant. خدا را شکر برای ما جدید ترین نوزاد برکت و رحمت است.”

کوبه افزود: “ما فراتر از آن هیجان زده است که ما کودک دختر ‘کوکو’ وارد کرده است! #bryantbunch #4princesses.”

NBA قهرمان توضیح داد که او با افتخار به جمع آوری دختر در مصاحبه با فوق العاده جلوتر از کاپری ورود.

“من عاشق داشتن دختران — من فوق العاده هیجان زده در مورد این که” کوبه گفت: در آن زمان. “[شخص] است به عنوان به خوبی. او می خواست یک پسر بنابراین او می تواند پسر مامان برای همیشه لطفا برای. …. ما را ببینید اگر من می تواند ارائه. او را مانند ” شما بروید ببینید اگر شما می توانید یک ضربه کلاچ شات. شما به من داد همه دختران بیایید ببینید اگر شما می توانید یک پسر!’ نوچ هنوز رتبهدهی نشده است. ما را ببینید.”

کوبه و 13-year-old daughter Gianna درگذشت در ماه ژانویه همراه با هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا. او 41.

کاپری شده است هدف قرار دادن برخی از نقاط عطف مهم در چند ماه گذشته است. ونسا نشان داد ممکن است که او جوانترین پدر آموخته بود به راه رفتن. او یک کلیپ از طریق Instagram کاپری گرفتن اولین گام خود را به آغوش مادرش قبل از ونسا بوسه او. “من می دانستم که شما رفتن به آن را انجام دهد” او به او گفت دختر.

“کودک من!!!! بنابراین افتخار من کوکو لوبیا کاپری در زمان اولین گام از او خاله سوفی به مامان امروز” ونسا زیر نویس شیرین کلیپ.

پایین ببینید عکس کاپری, 1st جشن تولد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de