WH دبیر مطبوعاتی می گوید او را حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی اما نمی پوشیدن ماسک

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز جمعه گفت که او را در میان مقامات دولت حضور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تجمع در Tulsa, Okla., روز شنبه, اما او نمی خواهد با پوشیدن یک ماسک توصیه می شود برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

“این یک انتخاب شخصی است. من نمی خواهد با پوشیدن یک ماسک و من نمی توانم صحبت می کنند برای همکاران من” McEnany گفت: از برنامه های خود.

پرسیده شده توسط سی ان ان جیم آکوستا که آیا او صرف نظر کردن از یک ماسک از احترام به رئیس جمهور که خوار و آنها McEnany گفت او مطمئن است که او نه آلوده به ویروس.

“این یک تصمیم شخصی است. من آزمایش به طور منظم,” او گفت:. “من احساس می کنم که آن را امن برای من نه برای پوشیدن یک ماسک و من در انطباق با دستورالعمل CDC که توصیه می شود اما لازم نیست.”

ثانیه قبل از او توضیح CDC مدیر رابرت Redfield ارسال شده یک پیام در توییتر مشاوره آمریکایی به پوشیدن ماسک به “کمک کند به گسترش” از COVID-19.

کارشناسان بهداشت هشدار داده است که مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع که بسته خواهد شد نزدیک به 20 ، 000 شرکت کنندگان به Tulsa بانک اوکلاهما مرکز نشان دهنده یک طوفان کامل برای انتقال COVID-19. CDC است هشدار داد در برابر حضور “بزرگ در شخص گردهمایی که در آن دشوار است برای افراد باقی می ماند فاصله حداقل 6 فوت از هم جدا و شرکت کنندگان در سفر خارج از منطقه محلی است.” این سازمان همچنین توصیه می کند پوشش صورت در حوادث که در آن مردم تمایل به فریاد یا شعار.

روز جمعه بعد از ظهر Oklahoma state دیوان عالی کشور رد یک درخواست برای وادار مدیریت BOK مرکز به اجرای “اجباری اجتماعی فاصله دستورالعمل” از جمله نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در شنبه رالی. که حکم تخلیه راه را برای تجمع به جلو رفتن بیش از این اعتراض از کسب و کارهای محلی که تا به حال مشخص می شود آن را به عنوان یک “سوپر پخش رویداد است.”

پرسید اگر وجود دارد هر گونه نگرانی در میان کارکنان کاخ سفید در مورد رفتن به جلو با این تجمع با وجود افزایش COVID-19 موارد در اوکلاهما و در Tulsa County, McEnany به خبرنگاران اطمینان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گرفتن لازم است اقدامات احتیاطی سلامت.

“ما همه در هیئت مدیره با رفتن به Oklahoma. ما در حال گرفتن به شما می دانید, اقدامات مناسب مانند دست مطابق با اصول بهداشتی و متوسط چک و ماسک ارائه شده در درب” McEnany گفت. “اما من می خواهم توجه داشته باشید به شما از فرماندار اوکلاهما که او می گوید بسیاری از موارد او را از دیدن هستند در 18-35 گروه, جایی که آنها در حال دیدن یک افزایش اندک و آنها افراد بدون علامت که آنها در حال دیدن.”

با وجود آن اطمینان داد که این تجمع در تولسا امن خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی مورد نیاز است که کسانی که به دنبال بلیط برای این رویداد به اتمام حاضر مسئولیت چشم پوشی اذعان به “ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19.” این کمپین همچنین گفت: در این هفته که بیش از یک میلیون نفر تا به حال انجام شده است.

در طول یک جلسه در روز چهارشنبه McEnany اعلام کرد که کاخ سفید اعضای هیات دیگر نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که در محل کار است. پس از شیوع در ماه مه که آلوده متعدد کارکنان کاخ سفید دستور داد همه کارکنان به پوشیدن ماسک هر چند انطباق کوتاه بود و ناهموار.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany. (نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ)

پوشش صورت را تبدیل به یک سیاسی flashpoint در ایالات متحده با تشکر در بخشی از آن به بیانیه صادر شده توسط رئیس جمهور خود را.

در یک پنج شنبه در مصاحبه با وال استریت ژورنال تهمت بود پرسید که آیا او فکر کرد که برخی از مردم ماسک به عنوان اعتراض به او را.

“ماسک دو لبه شمشیر است. مردم آنها را لمس. و آنها چنگ زدن به آنها و من آن را در همه زمان ها. آنها می آیند در آنها را ، در حال حاضر آنها در حال برگزاری آن در حال حاضر در انگشتان دست خود را. و آنها را رها کردن آن را بر روی میز و سپس آنها را لمس چشم خود را و آنها را لمس بینی خود” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “من فکر می کنم یک ماسک است … این یک شمشیر دو لبه است. این یک شمشیر دو لبه است. من بایدن. آن را مانند خود را به صورت کامل پوشش داده شده است. آن را مانند او قرار داده و یک کوله بیش از چهره اش. او احتمالا آن را دوست دارد که در راه است. او احساس می کند خوب است که راه از آنجا که او می کند. او به نظر می رسد به احساس خوب در یک ماسک شما می دانید که احساس می کند بهتر از او می کند و بدون ماسک است که در یک وضعیت عجیب و غریب.”

فشرده در مورد اینکه آیا او مشاهده ماسک پوشیدن به عنوان اعتراض به او تهمت ادامه داد:

“این می تواند آره. آن می تواند. اما آن را نیز می تواند آنها احساس بهتری در مورد آن.”

با استناد به افزایش در تعداد موارد در روز های اخیر و با ادامه گسترش COVID-19 آلوده افرادی که صفحه نمایش هیچ نشانه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر ایالت سفارش سهشنبه نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت.

در جمعه, AMC Theatres, ملت, بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای معکوس و البته اعلام کرد که این امر نیاز مراجعان به پوشیدن ماسک صورت هنگامی که آن را بازگشایی در اواسط ماه جولای.

“ما فکر می کنم آن را کاملا حیاتی است که ما گوش دادن به مهمانان ما” مدیر عامل آدم آرن گفت. “روشن است از این پاسخ است که ما نمی تواند به اندازه کافی در استفاده از ماسک است.”

در یک پنج شنبه در مصاحبه با تنوع آرن موجب واکنش شدید عمومی برای گفتن زنجیره ای نمی خواهد نیاز به ماسک بنابراین به عنوان نه به توهین به کسانی که فکر نمی کنم آن را “لازم است.”

“ما نمی خواستیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی,” آرون گفت. “ما فکر کردیم که ممکن است آن را معکوس اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک بر روی آن دسته از افرادی که به شدت اعتقاد دارند که لازم نیست.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de