Whitney Cummings صحبت می کند در مورد Chris D’elia, تجاوز جنسی اتهامات

Whitney Cummings شکسته است سکوت خود را بیش از تجاوز جنسی اتهامات علیه و سابق costar Chris d’elia.

“این زن و شوهر روز به پردازش اطلاعات من آموخته اند در مورد کریس” کمدین, 37 نوشت: در بیانیه ای در توییتر در شنبه, ژوئن 20. “من ویران شده ام و خشمگین از آنچه که من خوانده ام و آموخته است.”

Whitney Cummings Speaks Out About Chris D Elia Sexual Assault Allegations
Cris D` Elia و Whitney Cummings حضور در ان بی سی در صف مقابل ارائه در تالار موسیقی رادیو سیتی در مه 14, 2012 در شهر نیویورک است. شاتر

“این یک الگوی درنده رفتار” اضافه شده کامینگز که costarred با d’elia, 40, در, NBC, طنزهای ویتنی از سال 2011 تا 2013. “این سوء استفاده از قدرت فعال است سکوت. در حال حاضر که من می دانم, من نمی خواهد خاموش شود.”

“دختران باید قادر به یک فن از یک کمدین آنها را تحسین و بدون تبدیل شدن جنسی, هدف,” او به این نتیجه رسیدند. “این فیلم مسئولیت به یک فرد بالغ.”

بیانیه آمد و در همان روز که لس آنجلس تایمز نوشته یک داستان است که در آن پنج زن دقیق این کمدین جنسی ناشایستگی.

جولیا Holtzman نشان داد او یک سری از پیام ها از d’elia زمانی که او 17 به اوج خود رسید و با او با دادن شماره تلفن خود و نشان می دهد که او در سفر به نیویورک از جزیره می آیند و او را ببیند. او رفت و هرگز اما مشترک پیام علنا در توییتر در اوایل این هفته پس از چند دیگر زنان جلو آمد با اتهامات d’elia را رفتار نامناسب.

در روز سه شنبه, ژوئن 16, یک زن به نام سیمون رسی ارسال شده یک سری از تصاویر از ایمیل های او و شما آلوم گفته رد و بدل شده در سال 2014 و 2015 زمانی که او 16.

“تصور کنید که 16 و مرتب توسط یک stand up comedian دو برابر تو سن و تنها دلیل شما هرگز ملاقات کرد و هرگز جسمی m*lested بود چون تو فقط بدست پسر تو سن خود” او است. “برای طولانی ترین زمان من فکر کردم آن را شرم آور برای من است که من در تعامل با این پیرمرد اما او کسی است که DM می خواهم من را در توییتر و یکی که دو برابر سن من بود و یکی که با استفاده از عدم تعادل قدرت بین ما به نفع خود, بنابراین f*ck chris d’elia.”

در مصاحبه ای با بارRossi مادر بروک Askew-رسیگفت که d’elia خواسته بود دختر خود را برای عکس های برهنه.

“من منزجر بود,” او گفت:. “من فوق العاده با افتخار از او چگونه رفتار كرد و من به او افتخار سال بعد برای به اشتراک گذاری داستان خود را. اگر این اتفاق می افتاد او را در سمت راست حصار در تلاش به جلو و زنان مانند او و یک شرپا.”

D’elia — که 2013, ویژه, سفید نر. Black Comicشده است کشیده از کمدی مرکزی همراه با یک قسمت از Workaholics که او در آن بازی یک molester کودک — صحبت کردن در بیانیه ای به TMZ در چهار شنبه, ژوئن 17.

“من می دانم که من گفته و انجام کارهایی است که ممکن است جرم افراد در طول زندگی حرفه ای من, اما من هرگز آگاهانه به دنبال هر زیر سن قانونی زنان در هر نقطه” بدون درد, ستاره گفت. “همه روابط من شده اند هر دو قانونی و با رضایت طرفین و من هرگز ملاقات یا رد و بدل هر عکس نامناسب با افرادی که در توییتی در مورد من.”

“که می شود گفت, من واقعا هستم واقعا متاسفم” d’elia به این نتیجه رسیدند. “من یک احمق کسی که مطلقا اجازه دهید خودم را در زندگی من. که تقصیر من. من خود آن است. من شده است با تأمل در این برای برخی از زمان در حال حاضر و من قول می دهم من ادامه خواهد داد برای انجام بهتر.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de