کریس Soules و ویکتوریا فولر دنج در زادگاه او: دیدن این عکس

زادگاه تاریخ! لیسانس ملت کریس Soules و ویکتوریا فولر خال خال شد صرف ناهار در جمعه 21 ژوئن در ساحل ویرجینیا — شهری که در آن فولر 26 رشد یافت.

“دوست داشتن ژله لیسانس زن و شوهر به ما بپیوندید برای ناهار امروز” جهش مارمولک کافه Instagram حساب زیر نویس یک عکس از زن و شوهر در روز جمعه. “با تشکر برای آینده.”

در pic سابق لیسانس, 38, دارای بازوی خود را در اطراف ستاره واقعیت را به عقب. فولر با پوشیدن یک شانه جین کت و دامن هر دو آغوش او پیچیده در اطراف Soules.

اواز یا موسیقی دو نفری بود که برای اولین بار کشف با هم در لیسانس آلوم شهر آرلینگتون, آیووا, در مارس سال 2020 است. در آن زمان ما بارگیری در این هفته تایید کرد که این جفت ارز شروع به صحبت کردن در زمانی که او تضعیف به او Instagram DMs.

چند هفته بعد او به نظر می رسید برای تایید آنها با هم ماندن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال یک عکس در داخل Soules’ اتاق نشیمن شرح آن را “زندگی در مزرعه” و برچسب زدن آرلینگتون به عنوان محل.

در ماه مه یک منبع تایید کرد به ما که جفت بودند “به طور انحصاری دوستیابی.”

پزشکی sales rep پیوست لیسانس ملت در سال 2019 به عنوان یک شرکت کننده در پیتر وبر‘s فصل 24 از لیسانس. اگر چه او ساخته شده نهایی سه او حذف شد پس از فانتزی مجموعه تاریخ.

Soules نیز در مقام سوم زمانی که او به رقابت پرداختند در Andi دورفمان‘s فصل لیسانس در سال 2014. فن های مورد علاقه کشاورز بود و سپس به نام فصل 19 کارشناسی است. او مشغول به ویتنی Bischoff در فصل آخر, اما آنها تقسیم در مارس 2015.

ماه قبل از فولر و Soules شروع quarantining با هم رقص با ستاره ها آلوم نشان داد به طور انحصاری به ما او “داده” در پیدا کردن یکی.

“من فقط فکر می کنم شما می دانید شما می دانید که هنگامی که شما آن را پیدا کنید,” او گفت: در ماه دسامبر 2019. “من به اندازه کافی به نوع یادگیری است که آن را فقط در مورد, مانند زمانی که آن زمان این اتفاق رخ خواهد داد. … من استفاده می شود به [باید یک جدول زمانی] خیلی وقت پیش اما به عنوان زمان می رود توسط من سالم هستم نیمه و زمانی که من به دیدار حق فرد آن را در زمان مناسب خواهد بود.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de