منحصر به فرد: کروز صنعت اعلام کرد ما قایقرانی تعلیق تمدید تا سپتامبر. 15

خطوط کروز انجمن بین المللی پیشرو در سازمان تجارت جهانی اقیانوس پیما کروز صنعت می گوید عضو آن خطوط کروز به طور داوطلبانه تمدید تعلیق ایالات متحده کروز عملیات تا سپتامبر. 15 در میان coronavirus نگرانی.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را “بدون بادبان منظور” برنامه ریزی شده است به پایان می رسد در جولای 24, اما بدون پسوند است و در عین حال اعلام شده است. آن را در بیانیه ای گفت: روز شنبه به ایالات متحده آمریکا امروز است که آن را پشتیبانی CLIA تصمیم به تمدید تعلیق.

“مهمان مشخصات معمولی کشتی کروز سفرهای مسابقات کسانی که در معرض بیشترین خطر ابتلا به بیماری شدید است که ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان و نیاز به حمایت های تنفسی” خواندن CDC بیانیه. “علاوه بر این تراکم جمعیت در کشتی های کروز گرایش به بالاتر از بسیاری از مناطق شهری و حتی زمانی که جمعیت در حال کاهش می یابد ما هنوز رعایت مداوم گسترش COVID-19 بیماری با توجه به جمع تنظیم و شانس بیشتری برای نزدیک تر تماس فیزیکی. سفر دریایی بدون مهمان و مسافر و با یک به طور قابل توجهی کاهش می یابد خدمه اندازه از آوریل ادامه داد تا ثابت کند چقدر دشوار است برای کنترل و از بین بردن COVID عفونت و بیماری در محیط دریایی.”

CLIA عضو خطوط حمل 95 درصد از جهان را در اقیانوس پیما موبایل. نظم جدید خواهد شد به تمام CLIA عضو کشتی CDC منظور امر به عروق است که می تواند حمل 250 یا بیشتر مسافران است.

“اگر چه ما تا به حال امیدوار است که کروز فعالیت در ایالات متحده می تواند رزومه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از این تاریخ آن است که به طور فزاینده ای روشن است که زمان بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای حل و فصل موانع برای از سرگیری در ایالات متحده” باری Golin-Blaugrund مدیر ارشد ارتباطات استراتژیک گفت: آمریکا امروز با اشاره به این سازمان اطلاع CDC از ادامه تعلیق داوطلبانه.

این افزونه می آید با یک نکته: تعلیق خواهد شد به طور مداوم مجددا به عنوان Sept. 15 روش و ممکن است تمدید شود بیشتر Golin-Blaugrund گفت.

“ما می خواهیم عمومی سفر به می دانم که در هیچ شرایط نامشخص است که هنگامی که ما از سرگیری عملیات در ایالات متحده آن را با اعتماد به نفس است که ما لازم پروتکل ها و سیستم در محل که ما انجام داده اند با ورودی CDC,” او اضافه شده است.

خطوط عمده از جمله نروژی کروز خط در حال حاضر خود را گسترش داده قایقرانی تعلیق خوبی به سقوط و کانادا صادر ممنوعیت سفرهای دریایی کشور در آبهای طریق Oct. 31.

گروه جهانی مدیره ملاقات در روز جمعه قرار داده و تصمیم به رای دادن. همه اعضا به توافق پایبند به تعلیق.

تصمیم برگ نزدیک به سه ماه قبل از عمده کروز شرکت ها از جمله کروز غول کارناوال شرکت می تواند به سطح شیب دار تا عملیات خود را.

“CLIA خط کروز کاربران با استفاده از این زمان برای کشف ایده های جدید و مفاهیم به منظور افزایش بیشتر در حال حاضر دقیق بهداشت عمومی پروتکل ها و سیاست های” Golin-Blaugrund گفت. “علاوه بر این مراقبت و بازگرداندن خدمه اولویت شماره 1 برای CLIA خط کروز اعضای در حال حاضر.”

برنامه های خاص برای coronavirus و سلامت عمومی پردازنده ها هنوز هم در حال توسعه. Golin-Blaugrund گفت: این صنعت در حال شکل گرفتن یک “رویکرد جامع.”

“یک موضوع است که در ادامه به ظهور در این گفتگو این است که مفهوم ‘درب’ استراتژی آغاز و در زمان رزرو از طریق بازگشت مسافران به خانه های خود را,” او گفت:.

این صنعت نیز به دنبال تقویت غربالگری پروتکل پیاده سازی اضافی سلامت و بهداشت شیوه برای کشتی ها و پایانه ها و پردازنده پیشگیری و نظارت و پاسخ.

CLIA اعضا نیز به دنبال کشف افزایش مسافر و خدمه غربالگری اجتماعی فاصله اصلاح یا حذف بوفه ناهار خوری, گزینه, پیشرفته, پردازنده, پزشکی, قابلیت جدید برای آموزش خدمه و قبل از مرتب تخلیه پزشکی گزینه با توجه به مراقبت های بهداشتی محلی.

جمعه هنگامی که در مورد خواسته بدون بادبان سفارش جلوتر از CLIA تصمیم Caitlin Shockey سخنگوی CDC گفت: ایالات متحده آمریکا امروز CDC هنوز وضعیت در کشتی های کروز و بررسی خطوط کروز’ برنامه.

“در این نقطه در زمان ما لازم نیست به اندازه کافی اطلاعات به می گویند که آن را امن برای کشتی های کروز به سر قایقرانی.”

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: ما کروز بان کی مون: کشتی به حالت تعلیق تا سپتامبر. 15 صنعت گروه می گوید:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de